Мақсаты: Оқушылар ed\d дұрыс етістіктердің оқылуын үйренеді және транскрипция ұғымымен танысады, Unusal job тақырыбында қызықты мамандық атауларын(gum tester, window cleaner, chocoloate tester, writer), олардың атқаратын қызметін айтып үйренеді.
Күтілетін нәтиже: Оқушылар ed\d дұрыс етістіктердің оқылуын үйреніп,транскрипция ұғымымен танысатын болады
Сабақтың кезеңдері (уақыт) | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушылардың іс-әрекеті | Бағалау |
Ұйымдастыру сәті (1мин.) | | Good morning teacher! We are glad to see you! Fine, thanks and you? | |
Сабақтың мақсаты мен тақырыбын хабарлау (1мин.) | Балалар, бүгінгі сабақта адамдардың бір-бірімен қалай амандасатынын, өзге адамдарды, адамның өзін-өзі қалай таныстыруына болатынын есімізге түсіріп, қайталаймыз, сондай-ақ осыған дейін үйренгенімізді қайталаймыз | Тыңдайды | |
Тірек білімдерді белсендіру (2мин.) | фонетикалық жаттығу: now, open our books on p.20 and repeat after me:Banana | say together | Мадақтау |
Жаңа білім мен әрекет ету тәсілдерін меңгеру (4 мин.) | Оқушыларға оқулықпен жұмыс жасауды ұсынады | | Well done! |
Оқулықпен жұмыс (13мин.) | Ex.1 p 56 Finished, sopped, jumped,turned, opened,talked,travelled,collected (t, d,id) дыбыстарының берілуі Ex.2 Last week my family and I were in the circus and I loved it. Cats and dogs started the show. They jumped, climbed and danced. Then we saw bears. | listen and read correctly endings ed\d, translate, retell | Мадақтау |
Ex.3 P57 Track 39 New words: gum tester, window cleaner, chocoloate tester, writer, lady chew | Listen, text about sport Answer the questions about the text | |
ex.4 . p.58 Reading . test | Choose the right variant Test | |
Ex. 5 ,6 Speaking | Answer the questions | мадақтау |
сергіту сәті (2 мин) | stand up, sit down clap, clap, clap point to the door | іс-қимылмен жасайды | |
Білім мен әрекет ету тәсілдерін бекіту (2мин) | Жұмыс дәптерінде бекітуге арналған жаттығуларды ұсынады | | |
Дәптермен жұмыс (10 мин.) | ex.1 , Ex2 p. 32. wb | Crossword Listen track 40 Quess the profession | Мадақтау |
ex.3 p. 33. wb | Choose the answers Test | бармақпен бағалайды |
Сабақты қорытындылау (2мин.) | Children, your work today was great! | | Well done! |
Үй тапсырмасы туралы хабарлама | p.33 . 4-ші жаттығуды жұмыс дәптерінде орындау | Quess the picture and write the names of them | |