Сабақ: ағылшын тілі | Мектеп: Екіаша орта мектебі КММ |
Күні: 14.02 | Мұғалімнің есімі: Каирбекова Ж.М |
Сынып: 10 «Б» | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар: |
Сабақтың тақырыбы: | Қайталау сабағы |
Сабақ негізделген оқу мақсаты: | Өткен тақырыптар бойынша білімдерін шындау. |
Сабақ мақсаттары: | Барлық оқушылар: оқиды, түсінеді; |
Оқушылардың басым бөлігі: түсінеді, сөздерді біледі, сұрақтарға жауап береді, диалог құрады; |
Кейбір оқушылар: өз ойларын жеткізеді; |
Тілдік мақсат: | Негізгі сөздер мен тіркестер: |
Алдыңғы тақырып: | Do you remember London’s museums? |
Жоспар: | |
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) | Ресурстар |
| |
Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | |
Басталуы Warm-up (Кіріспе) Үй тапсырманың тексерілуі | Good day dear students! How are you? Екі топқа бөліну “Happy circle” What was your home task? | Good day! Fine. Саны жазылған үлест. қағазды алып екі топқа бөлінеді 1,2 Шеңберге тұрып бір-біріне жақсы тілектер айтады Мәтін бойынша А,В,С тапсырмасын орындайды | Үлестірмелі қағаз
А,В,С тапсырмасы |
Ортасы Постер құру Жұптық жұмыс | Екі топқа мәтін беремін 1 топ “Kazakhstan is my Motherland” 2 топ “The United Kingdom of Great Britain” Мәтінге сүйене диалог құру | Мәтінге сүйеніп постер құрады, қорғайды Құраған диалогтарын айтады | Мәтін беріледі |
Аяқталуы | Тест сұрақтарын беремін | Тест сұрақтарына жекелей жауап береді | тест |
Қосымша ақпарат: edu.kz Мәтіндер |
Саралау -Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау -Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнарлық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
Үй тапсырмасы | сөзжұмбақ құру, “Менің ауылым” эссе жазу |
Рефлексия «Бағдаршам» арқылы оқушылар сабаққа деген өз бағаларын береді Сабақ оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? | Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз |
Сабақ оқу мақсаттары шынайы. Оқушылар Ұлыбритания жайлы білімдерін толықтырды. Сабақта жоспарланған саралау шаралары тиімді болды. Мен берілген уақыт ішінде үлгердім. Мен сабағыма үй тапсырмасын тексеру кезіңде «А.В.С» деңгейлік тапсырмалар бердім. Өте қолайлы. |
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды? (оқытуда да, оқуды да ескеріңіз)? Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алар еді (оқытуда да, оқуды да ескеріңіз)? Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? |
Сабағымда «А.В.С» деңгейлік тапсырмалар өте табысты болды. Яғни оқушылар үй тапсырмаға берілген мәтін бойынша жауап берді. Осы жерде оқушы үйде дайындалған немесе дайындалмағаны белгілі болады. Сабағымда критериалды бағалауды еңгіздім. Оқушылар өз жұмыстарына критерий бойынша ұпай қойып, бағаланды. Келесі сабағымда Керимбек Тоғжан және Исэлхаан Жибекке қосымша күрделілеу тапсырма беруді қолға алуым керек. |