Date: 25.11.2014. | Subject: English | Grade: 5 |
Тақырыбы: | Healthy food. |
Мақсаты | Тақырып бойынша жаңа сөздерді меңгеру, сұрақ қойып, жауап беруге дағдылану, топтық, жұптық жұмыстарға баулу |
Күтілетін нәтиже | Тақырып бойынша жаңа сөздерді меңгереді, сұрақ қойып, жауап беруге дағдыланады, топтық, жұптық жұмыстарда белсенділіктері артады. |
Түйінді идеялар (кілтті сөздер) | Vocabulary: tomato, egg, water, potato, cheese, bread, banana, milk, lemon, cabbage, carrot, meat, sugar, apple. |
Сабақ кезеңдері: | Сабақ барысы | Бағалау | ресурстар |
Кіріспе | “Salad” Тренинг «Жеміс салаты» | | Аяпова Т.М. т.б. Ағылшын тілі, 6 сынып, Алматы, Атамұра 2011. Интерактивті тақта, флипчарт, маркер, түрлі түсті бояу, бағалау парақтары. Стикерлер Плакаттар «Ағылшын тілі мектепте» журналы, «Мектептегі шет тілі» журналы. Интернет көздері
|
Тұсаукесер | 2. Алма мен апельсин суреттері арқылы топқа бөліну. 3. «Бастама-жауап-кейінгі әрекет» әдісі Answer the questions. -What do you eat for breakfast? –I eat…for breakfast. -What do you want to eat for lunch? –I’d like a… -What do you want to drink? –I’d like some… | «Үш шапалақ» арқылы бағалау |
Негізгі бөлім | 4.Ex.8. Look at the picture, ask and answer the questions. -Where’s the …? -It’s on the right (left). It’s in the middle. Presentation Grammar: Countable and uncountable nouns. Presentation of a poster. Countable and uncountable nouns.( Оқушылар берілген тақырыпты оқып, топта талқылайды. Постер арқылы топтық таныстырылым жасайды.) | Бармақ арқылы бағалау |
Қорытынды | . Countable and uncountable nouns. (Тақтада екі қатарда саналатын және саналмайтын зат есімдер деген сөздер ілінеді. Әр топ берілген суреттерді топта талқылап, екі бағанға ілулері керек.) 6.Ex.11. Read and write the words below. Countable (C) and uncountable (U). | «Бағдаршам»арқылы бағалау Өзін-өзі бағалау |
Қосымша оқу Үйге тапсырма | |
Рефлексия | «Шуақты күн, бұлтты күн» |
Не сәтті өтті? Нені дамыта аласыз? | |
Не сәтсіз өтті? Нені өзгерткіңіз келеді? | |
Date: | Subject: English | Grade: 5 |
Тақырыбы: | Can you swim? |
Мақсаты | Тақырып бойынша жаңа сөздерді меңгеру, сұрақ қойып, жауап беруге дағдылану, топтық, жұптық жұмыстарға баулу |
Күтілетін нәтиже | Тақырып бойынша жаңа сөздерді меңгереді, сұрақ қойып, жауап беруге дағдыланады, топтық, жұптық жұмыстарда белсенділіктері артады. |
Түйінді идеялар (кілтті сөздер) | Vocabulary: tomato, egg, water, potato, cheese, bread, banana, milk, lemon, cabbage, carrot, meat, sugar, apple. |
Сабақ кезеңдері: | Сабақ барысы | Бағалау | ресурстар |
1.Кіріспе | “Salad” Тренинг «Жеміс салаты» | | Аяпова Т.М. т.б. Ағылшын тілі, 5 сынып, Алматы, Атамұра 2010. Интерактивті тақта, флипчарт, маркер, түрлі түсті бояу, бағалау парақтары. Стикерлер Плакаттар «Ағылшын тілі мектепте» журналы, «Мектептегі шет тілі» журналы. Интернет көздері |
2.Тұсаукесер | 2. Жемістер және көкөністер тақырыбы арқылы топқа бөліну. 3. «Түрткі болу,сынақтан өткізу, қайта бағыттау» әдісі. Answer the questions. -What kind of nouns do you know? -What nouns are countable nouns? -What nouns are uncountable nouns? -What is the Kazakh Traditional Food ? - What is the Kazakh Traditional Drinks? | «Үш шапалақ» арқылы бағалау |
3.Негізгі бөлім | 4.Think then draw. Ойлан және сурет сал. Ортасында шеңбер салынған бір бет қағаздан әр оқушыға үлестіріледі.Оқушылар шеңберден тақырыпқа қатысты сурет шығарып, түсіндіріп өтеді. 5.Snowball. «Қарлы кесек» әдісі. Ex.10. Топ оқушылары суретке қарай отырып грамматикалық тақырыпқа қатысты сұрақтар құрайды.Қарсы топқа қар секілді сұрақтарды лақтырады. Екі топ бір-бірінің дайындаған сұрақтарына жауап береді. | Бармақ арқылы бағалау |
4.Қорытынды | 6.Ex.11. Pair work. Talk to your partner. 7. Ex12.Group work. Talk to other friends and find out how many students can swim, use a computer, ride a bike, ride a horse, run fast. | «Бағдаршам»арқылы бағалау Өзін-өзі бағалау |
Қосымша оқу Үйге тапсырма | Ex.13,14. P.73 |
Рефлексия | «ББҮ» әдісі |
Не сәтті өтті? Нені дамыта аласыз? | |
Не сәтсіз өтті? Нені өзгерткіңіз келеді? | |