kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Разработка урока по английскому языку в 8 классе "Музыкальные инструменты".

Нажмите, чтобы узнать подробности

ТЕМА Музичні інструменти

МЕТА:

Навчальна: вивчити назви  всіх  музичних інструментів, навчитися  виявляти звуки інструментів в музичних творах, та характеризувати емоції, які викликає музика;

Розвивальна: розвивати лексичні навички, читання і переклад, навички монологічного і діалогічного мовлення, розвивати навички роботи в групі, письма

Виховна: виховувати естетичні смаки, інтерес до культури, співпрацю.

ОБЛАДНАННЯ: підручник 8 класу «Англійська мова» А. Несвіт. Записи зразків класичної музики, картка з рефлексії, лексичні допоміжні картки.

ХІД УРОКУ

І Вступна частина

1 . Вітання

1.Мовна зарядка:

  1. Do you wake up to music?
  2. Do you buy musical disks?
  3. Do you read music magazines?
  4. Do you sing yourself?
  5. Do you play musical instruments?
  6. What musical styles do you know?
  7. What musical styles do you like? Why?

2.Домашнє завдання

  • Представлення спеціального домашнього завдання учнями: дослідження про музичні смаки в класі.
  • In our form there are 20 pupils – 4 boys and 16 girls.

boys (girls) like …. styles of music

…boys (girls) do not like …styles of music

…boys and…girls wake up to music

go to music school

sing

read musical magazines

3. Мотивація

- can you connect music with colours?

What can you connect music with? (emotions? mood…?)

Прослухати музичні уривки і сказати з яким кольором пов’язаний цей уривок і які емоції викликає

Приклад:

This music is connected with….colour

Because it is…

          This music arouses (evokes),,,,

Допоміжний матеріал:        

Картка «kinds of music»

 romantic, melancholy, catchy, soft, sweet, touchy, sentimental, passionate, breathtaking, overwhelming, dramatic, exciting, lively, moving, soothing, soppy, tear-jerking, cluttered, tedious, terrifying, thoughtless, complicated, tuneless, dreadful, annoying, boring, foolish

“Kind of emotions”

sadness, love, peace, tranquility, inspiration, trouble

4. Оголошення теми і мети уроку

ІІ Основна частина уроку

1. Представлення нової лексики

Вправа підручника 3 стор 97

  1. Робота з лексикою: to play the violin (guitar, a double bass…)

Tell like me: I like violin..

Change my statement: I like cello

Add: I play the piano but …

Make your own sentences.

  1. Говоріння.Робота в групах по 3

Прослухати музичні зразки і1. Виявити які музичні інструменти грають

2. Які емоції викликає музика

Приклад представлення роботи

  • have just  listened to accordion, guitar and  cello

This music evokes tranquility and peace

It is romantic and soft

  1. Письмо і говоріння.

Вправа 3 стор 97.

Заповнити таблицю

Percussion instruments

Wind instruments

stringed instruments

Keyboard instruments

 Робота в  групах 2Х4

  • з’ясувати у партнера які інструменти подобаються
  • розповісти в 4-ках про партнера
  1. Читання  та говоріння.
  • Вправа 4 а) стор. 98. Прочитати, що діти говорять про інструменти , на яких грають, визначити про яких дітей іде мова.
  • Вправа4 b) cтор. 98 . Прочитати твердження і сказати які інструменти описані.

ІІІ заключна частина

  • рефлексія (картка)
  • пояснення домашнього завдання
  • домашнє завдання: вивчити всі назви інструментів, вправа 8 стор 99

 

Картка 1

  • In our form there are 20 pupils – 4 boys and 16 girls/

… boys (girls) like …. Styles of music

…boys (girls) do not like …styles of music

…boys and…girls wake up to music

Go to music school

Sing

Read musical magazines

Картка  2

This music is connecred with….colour

Because it is…

This music arouses (evokes)

Картка  3

«kinds of music»    

romantic, melancholy, catchy, soft, sweet, touchy, sentimental, passionate, breathtaking, overwhelming, dramatic, exciting, lively, moving, soothing, soppy, tear-jerking, cluttered, tedious, terrifying, thoughtless, complicated, tuneless, dreadful, annoying, boring, foolish,

картка 4

“Kind of emotions”

sadness,love, peace, tranquility, inspiration, trouble

картка 5

Percussion instruments

Wind instruments

stringed instruments

Keyboard instruments

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Разработка урока по английскому языку в 8 классе "Музыкальные инструменты". »

ТЕМА Музичні інструменти

МЕТА:

Навчальна: вивчити назви всіх музичних інструментів, навчитися виявляти звуки інструментів в музичних творах, та характеризувати емоції, які викликає музика;

Розвивальна: розвивати лексичні навички, читання і переклад, навички монологічного і діалогічного мовлення, розвивати навички роботи в групі, письма

Виховна: виховувати естетичні смаки, інтерес до культури, співпрацю.

ОБЛАДНАННЯ: підручник 8 класу «Англійська мова» А. Несвіт. Записи зразків класичної музики, картка з рефлексії, лексичні допоміжні картки.

ХІД УРОКУ

І Вступна частина

1 . Вітання

1.Мовна зарядка:

  1. Do you wake up to music?

  2. Do you buy musical disks?

  3. Do you read music magazines?

  4. Do you sing yourself?

  5. Do you play musical instruments?

  6. What musical styles do you know?

  7. What musical styles do you like? Why?


2.Домашнє завдання

  • Представлення спеціального домашнього завдання учнями: дослідження про музичні смаки в класі.

Приклад:

  • In our form there are 20 pupils – 4 boys and 16 girls.

boys (girls) like …. styles of music

boys (girls) do not like …styles of music

boys and…girls wake up to music

go to music school

sing

read musical magazines

3. Мотивація

- can you connect music with colours?

What can you connect music with? (emotions? mood…?)

Завдання:

Прослухати музичні уривки і сказати з яким кольором пов’язаний цей уривок і які емоції викликає

Приклад:

This music is connected with….colour

Because it is…

This music arouses (evokes),,,,


Допоміжний матеріал:

Картка «kinds of music»

romantic, melancholy, catchy, soft, sweet, touchy, sentimental, passionate, breathtaking, overwhelming, dramatic, exciting, lively, moving, soothing, soppy, tear-jerking, cluttered, tedious, terrifying, thoughtless, complicated, tuneless, dreadful, annoying, boring, foolish


Kind of emotions”

sadness, love, peace, tranquility, inspiration, trouble


4. Оголошення теми і мети уроку

ІІ Основна частина уроку

1. Представлення нової лексики

Вправа підручника 3 стор 97

  1. Робота з лексикою: to play the violin (guitar, a double bass…)

Tell like me: I like violin..

Change my statement: I like cello

Add: I play the piano but …

Make your own sentences.

  1. Говоріння.Робота в групах по 3

Прослухати музичні зразки і 1. Виявити які музичні інструменти грають

2. Які емоції викликає музика

Приклад представлення роботи

We have just listened to accordion, guitar and cello

This music evokes tranquility and peace

It is romantic and soft

  1. Письмо і говоріння.

Вправа 3 стор 97.

Заповнити таблицю

Percussion instruments

Wind instruments

stringed instruments

Keyboard instruments






Робота в групах 2Х4

  • з’ясувати у партнера які інструменти подобаються

  • розповісти в 4-ках про партнера

  1. Читання та говоріння.

  • Вправа 4 а) стор. 98. Прочитати, що діти говорять про інструменти , на яких грають, визначити про яких дітей іде мова.

  • Вправа4 b) cтор. 98 . Прочитати твердження і сказати які інструменти описані.



ІІІ заключна частина

  • рефлексія (картка)

  • пояснення домашнього завдання

  • домашнє завдання: вивчити всі назви інструментів, вправа 8 стор 99































Картка 1

  • In our form there are 20 pupils – 4 boys and 16 girls/

… boys (girls) like …. Styles of music

…boys (girls) do not like …styles of music

…boys and…girls wake up to music

Go to music school

Sing

Read musical magazines

Картка 2

This music is connecred with….colour

Because it is…

This music arouses (evokes)


Картка 3

«kinds of music»

romantic, melancholy, catchy, soft, sweet, touchy, sentimental, passionate, breathtaking, overwhelming, dramatic, exciting, lively, moving, soothing, soppy, tear-jerking, cluttered, tedious, terrifying, thoughtless, complicated, tuneless, dreadful, annoying, boring, foolish,

картка 4



“Kind of emotions”

sadness,love, peace, tranquility, inspiration, trouble

картка 5

Percussion instruments

Wind instruments

stringed instruments

Keyboard instruments













Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Английский язык

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 8 класс

Скачать
Разработка урока по английскому языку в 8 классе "Музыкальные инструменты".

Автор: Павлюченко Лилия Владимировна

Дата: 13.06.2014

Номер свидетельства: 103828
