дағдыларын дамыту Тәрбиелік: Оқып үйреніп жатқан тіліне деген қызығушылығын арттыру Сабақтың типі: жаңа сабақты меңгерту Сабақтың түрі: араласСабақтың әдісі: түсіндіру,сұрақ-жауап,тыңдап түсіну,СТО
стратегиясы(миға шабуыл ,диологтік оқыту ,Венн
диаграммасы ) Сабақтың көрнекілігі : CD ойнатқыш ,карточкалар Болжамдалған нәтиже: жаңа лексиканы біледі және
қарапайым монологтік және диалогтік сөйлемінде
қолданады.
Cабақтың жоспары
I.Ұйымдастыру кезеңі
1.Сәлемдесу
2.Фонетикалық жаттығу
II.Үй тапсырмасын тексеру
1-20-ға дейін санау
4 жат,12бет
III. Жаңа сабақ
1.Сұрақ-жауап
2.Тыңдасым
3.жаңа сөздер
4.Грамматика:Сұраулы сөйлемдегі сөз тәртібі
5.Сергіту сәті
6.Мәтінмен жұмыс
IY. Жаңа сабақты бекіту
1.Сұрақ-жауап
2.Жаттығулармен жұмыс
V.Сабақты қорытындылау
1.Венн диаграммасы
2.оқушыларды бағалау
YI. Үйге тапсырма беру
Жұмыс дәптері: 4,5жаттығу, 14 бет
Жаңа сөздерді жаттау.
The procedure of the lesson
I. Organization moment
1.Greeting
-Good morning boys and girls. I`m very glad to see you. You may sit down.
2. Duty’s report
- Who is on duty today?
- Who is absent today?
2. Сабақтың мақсаты мен тақырыбын хабарлау. Phonetic drill
Listen and repeat after me.
Sound ar-[a:]
Say: far, star, bar, park
au-[a:] aunt
II. Checking up home task
-What was your home task for today?
-Are you ready for the lesson? – Let `s check it.
1.Do the sums
2.ex:4,5, page 12
III New theme
Listening,reading Holidays in England
Answer the questions
Yes t is/ No it isn't Ex 2
Pare work
ask questions each other about your holidays
New words
1.spring-[ ]-
2.Easter-[ ]-
3.Christmas-[]-
Сергіту сәті
Hands on the head,
Hands on the hips,
Hands on the table,
Hands like this,
Hands on the shoulders,
Hands up and down,
Hands behind the head,
And sit down.
IV Consolidation Дәптермен жұмыс.Жаттығу. Read and write the letter. Conclusion Fill the Venn diagram
Holidays in England Both Holidays in Kazakhstan
Giving mark VI Giving hometask 1.w.b ex: 4,5, page 14 2.Қалаған мерекенің суретін салу
Күні: 20.10
Сынып: 2
Сабақтың тақырыбы: Unit 4 Lesson 7 Мамандықтар
Сабақтың мақсаттары:
Білімділік: Оқушыларға мамандық бойынша өткен тақырыптық
лексиканы белсендіру
Дамытушылық: Оқушылардың ойлау, есте сақтау қабілеттерін
дағдыларын дамыту Тәрбиелік: Оқып үйреніп жатқан тіліне деген қызығушылығын арттыру Сабақтың типі: жаңа сабақты меңгерту Сабақтың түрі: араласСабақтың әдісі: түсіндіру,сұрақ-жауап,тыңдап түсіну,СТО
стратегиясы(миға шабуыл ,диологтік оқыту ,Венн
диаграммасы ) Сабақтың көрнекілігі : CD ойнатқыш ,карточкалар Болжамдалған нәтиже: жаңа лексиканы біледі және
қарапайым монологтік және диалогтік сөйлемінде
қолданады.
Cабақтың жоспары
I.Ұйымдастыру кезеңі
1.Сәлемдесу
2.Фонетикалық жаттығу
II.Үй тапсырмасын тексеру
1-20-ға дейін санау
4 жат,12бет
III. Жаңа сабақ
1.Сұрақ-жауап
2.Тыңдасым
3.жаңа сөздер
4.Грамматика:Сұраулы сөйлемдегі сөз тәртібі
5.Сергіту сәті
6.Мәтінмен жұмыс
IY. Жаңа сабақты бекіту
1.Сұрақ-жауап
2.Жаттығулармен жұмыс
V.Сабақты қорытындылау
1.Венн диаграммасы
2.оқушыларды бағалау
YI. Үйге тапсырма беру
Жұмыс дәптері: 4,5жаттығу, 19 бет
Жаңа сөздерді жаттау.
The procedure of the lesson
I. Organization moment
1.Greeting
-Good morning boys and girls. I`m very glad to see you. You may sit down.
2. Duty’s report
- Who is on duty today?
- Who is absent today?
2. Сабақтың мақсаты мен тақырыбын хабарлау. Phonetic drill
Listen and repeat after me.
Sound ar-[a:]
Say: far, star, bar, park
au-[a:] aunt
II. Checking up home task
-What was your home task for today?
-Are you ready for the lesson? – Let `s check it.
1.Do the sums
2.ex:4,5, page 14
III New theme Professions
Listening,reading
Answer the questions
Yes t is/ No it isn't Ex 2
Pare work
ask questions each other about professions
New words
1.doctor-[ ]- pilot-[ ]-
2.cook-[ ]- policemen-[ ]-
3.teacher-[]-
Сергіту сәті
Hands on the head,
Hands on the hips,
Hands on the table,
Hands like this,
Hands on the shoulders,
Hands up and down,
Hands behind the head,
And sit down.
IV Consolidation
The work with workbook Ex1.2.3 Conclusion Fill the gapGiving mark VI Giving hometask 1.w.b ex: 4,5, page 19 2.Мен .........болғым келеді.
Күні: 24.10
Сынып: 2
Сабақтың тақырыбы: Unit 4 Lesson 8 Қайталау
Сабақтың мақсаттары:
Білімділік: Оқушылардың тарау бойынша алған білімдерін тексеру
Дамытушылық: Оқушылардың ойлау, есте сақтау қабілеттерін
дамыту.
Тәрбиелік: Оқып үйреніп жатқан тіліне деген қызығушылығын арттыру Сабақтың типі: қайталау Сабақтың түрі: араласСабақтың әдісі: грамматикалық тапсырмалар Сабақтың көрнекілігі : жұмыс дәптері Болжамдалған нәтиже: өтілген материалды қайталай отырып, пысықтайды.
Cабақтың жоспары
I.Ұйымдастыру кезеңі
1.Сәлемдесу
2.Фонетикалық жаттығу
II.Үй тапсырмасын тексеру
сөздерді сұрау
4,5 жат,17бет
III. Жаңа сабақ
1.Сұрақ-жауап
2.Грамматика:Сұраулы сөйлемдегі сөз тәртібі
3.Сергіту сәті
IY. Жаңа сабақты бекіт
1. Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды орындау
V.Сабақты қорытындылау
1.Кітаппен жұмыс
2.оқушыларды бағалау
YI. Үйге тапсырма беру
Қайталау
The procedure of the lesson
I. Organization moment
1.Greeting
-Good morning boys and girls. I`m very glad to see you. You may sit down.
2. Duty’s report
- Who is on duty today?
- Who is absent today?
2. Сабақтың мақсаты мен тақырыбын хабарлау. Phonetic drill
Listen and repeat after me.
Sound ar-[a:]
Say: far, star, bar, park
au-[a:] aunt
II. Checking up home task
-What was your home task for today?
-Are you ready for the lesson? – Let `s check it.
1.New words
2.ex:4,5, page 17
III New theme
Answer the questions
Yes t is/ No it isn't Ex 2
Pare work
ask questions each other about professions
Сергіту сәті
Hands on the head,
Hands on the hips,
Hands on the table,
Hands like this,
Hands on the shoulders,
Hands up and down,
Hands behind the head,
And sit down.
IV Consolidation
The work with workbook Ex1.2.3 Conclusion The work with book.Fill the gap
Giving mark VI Giving hometask
Repeat
Күні: 12.12
Сынып: 2
Сабақтың тақырыбы: Unit 4 Lesson 2 Бэннің жанұясы
Сабақтың мақсаттары:
Білімділік: «Ben`s family.» тақырыбы бойынша жаңа сөздікті енгізу, 20-ға
дейінгі есептік сандардың қолдануын, ілік септігінде зат
есімнің қолданылуын түсіндіру
Дамытушылық: Оқушылардың ойлау, есте сақтау қабілеттерін
дағдыларын дамыту Тәрбиелік: Өз отбасына деген сүйіспеншілік сезімдерін қалыптастыру Сабақтың типі: жаңа сабақты меңгерту Сабақтың түрі: араласСабақтың әдісі: түсіндіру,сұрақ-жауап,тыңдап түсіну,СТО
стратегиясы(миға шабуыл ,диологтік оқыту ,Венн
диаграммасы ) Сабақтың көрнекілігі : CD ойнатқыш ,карточкалар , элетронды оқулық Болжамдалған нәтиже: бұрын үйретілген лексиканы біледі және
қарапайым монологтік және диалогтік сөйлемінде
қолданады; 20- ға дейінгі есептік сандарды біледі ,
зат есімнің ілік септігінің жалғауын біледі;
тыңдалған шағын мәтіндердің мазмұнын түсінеді.
Cабақтың жоспары
I.Ұйымдастыру кезеңі
1.Сәлемдесу
2.Фонетикалық жаттығу
II.Үй тапсырмасын тексеру
1-20-ға дейін санау
3 жат,33бет
III. Жаңа сабақ
1.Сұрақ-жауап
2.Тыңдасым
3.жаңа сөздер
4.Грамматика:Ілік септігінің жалғауы
5.Сергіту сәті
6.Мәтінмен жұмыс
IY. Жаңа сабақты бекіту
1.Сұрақ-жауап
2.Сызықшаның орнына керекті сөзді қойып жаз
V.Сабақты қорытындылау
1.Венн диаграммасы
2.оқушыларды бағалау
YI. Үйге тапсырма беру
Жұмыс дәптері: 1,2жаттығу, 33 бет
«Өз отбасыңды сипатта» шығармашылық тапсырмасы.
The procedure of the lesson
I. Organization moment
1.Greeting
-Good morning boys and girls. I`m very glad to see you. You may sit down.
2. Duty’s report
- Who is on duty today?
- Who is absent today?
2. Сабақтың мақсаты мен тақырыбын хабарлау. Phonetic drill
Listen and repeat after me.
Sound ar-[a:]
Say: far, star, bar, park
au-[a:] aunt
II. Checking up home task
-What was your home task for today?
-Are you ready for the lesson? – Let `s check it.
1.Do the sums
2.ex:3, page 33
III New theme
Listening,redling Ben`s family tree
Answer the questions
Have you got a mother ? a father?
Pare work
ask questions each other about your family
. Look at Ben`s family tree.
New words
1.aunt-[a:nt]-апай
2.uncle-[^]ағай
3.whose-[hu:z]-кімнің
Зат есімнің ілік септігі. This is Alibek. And this is his car. This is Alibek`s car. E.g. This is Bota`s sister. This is Anar`s cat. This is Moony`s family. These are Ben`s parents.
2 Whose rabbit is this? It`s Marat`s rabbit . Whose book is this? – It`s Aigul`s book. Is it Erbol`s pen? - No, it isn`t. Is it Marat`s pen? – Yes it is, etc.
Track 26. Listen an read.
Hello kids! Look at Ben`s family tree.
This is Ben`s grandfather.
This is Ben`s grandmother.
This is Ben`s aunt.
This is Ben`s uncle.
This is Ben`s father.
This is Ben`s mother. 8. These are Ben`s cousins.
Let’s make Ben`s family tree
Сергіту сәті
Hands on the head,
Hands on the hips,
Hands on the table,
Hands like this,
Hands on the shoulders,
Hands up and down,
Hands behind the head,
And sit down.
Work with the text My family
My name is Minnie. I am 9. I have got a family. I have got a mother. Her name is Helen. She is a teacher. I have got a father. His name is Peter. He is a doctor. I have got two brothers. Their names are Alec and Tim. They are ten. They are pupils. They go to school. I have got a sister. Her name is Diana. She is three. She is not a pupil. I have got a grandmother and a grandfather. We have got a cat. Her name is Pussy. We have got a dog. His name is Bobby . They are funny! We are a happy family. I love my family very much!
Choose the right answer
What’s Minnie`s mother?
Grandmother b. Pupil c. Doctor d. Teacher 2. What`s her dog`s name?
Lassy b. Doggie c. Pussy d. Bobby 3. What are her brother`s name?
Nick and Tom b. Max and Michael c. Alec and Tim d. Bobby and Peter 4. How Many Brothers has Minnie got?
One b. Three c. Two d. Four 5. What are Minnie`s brothers?
Teachers b. Pupils c. Students d. Doctors 6. How old is Minnie`s sister?
a.10 b. 3 c.2 d. 4 7. How old is Minnie?
a. 9 b. 7 c.5 d.10
8. What`s her father`s name?
a. Bobby b, Peter c. Alec d. Sam
9. Has Minnie got a grandmother?
a. Yes, she has got b. She has got a mother c. No, she has not got d. She has got a family
10. What`s her sister`s name?
a. Minnie b. Diana c. Helen d. Pussy
Fill in the gaps.
My name is __________ . I have got a family. I have got a __________ . Her name is Helen. She is a teacher. I have got two _______ . Their names are Alec and Tim. They are ten They are pupils. They go to _______. I have got a __________ . Her name is Diana She is ______ not a pupil. We have got a __________ . Her name is Pussy. We have got a _________ _. His name is Bobby. I have got a __________ and a _______ We are happy family. I love my family very much!
school mother father brothers Minnie sister three grandmother grandfather dog IV Consolidation Дәптермен жұмыс.Жаттығу. Read and write the letter. Оқушылар Ботаның отбасы туралы сөйлемді оқиды. Суреттен оның отбасы мүшелерін тауып, сәйкес әріпті торкөзге жазуы тиіс. Keys:1–b, 2-a , 3–a; b , 4– c , 5–d , 6–c; d, 7–g , 8–e; f V Conclusion Fill the Venn diagram
Ben’s family Both Minnie’s family
Giving mark VI Giving hometask 1.w.b ex: 1,2, page 31 2.«Өз отбасынды сипатта» шығармашылық тапсырмасы.
Күні: 07,10,11/11/2016
Сынып: 2
Сабақтың тақырыбы: Unit 3 Lesson 1 Дене мүшелерi
Сабақтың мақсаттары:
Білімділік: «My body» тақырыбы бойынша жаңа сөздікті енгізу, This is/
These are…құрылымы аясында зат есімнің қолданылуын
түсіндіру
Дамытушылық: Оқушылардың ойлау, есте сақтау қабілеттерін
дағдыларын дамыту Тәрбиелік: Өз отбасына деген сүйіспеншілік сезімдерін қалыптастыру Сабақтың типі: жаңа сабақты меңгерту Сабақтың түрі: араласСабақтың әдісі: түсіндіру,сұрақ-жауап,тыңдап түсіну Сабақтың көрнекілігі : CD ойнатқыш ,карточкалар , элетронды оқулық Болжамдалған нәтиже: бұрын үйретілген лексиканы біледі және
қарапайым монологтік және диалогтік сөйлемінде
қолданады; 20- ға дейінгі есептік сандарды біледі;
тыңдалған шағын мәтіндердің мазмұнын түсінеді.
Cабақтың жоспары
I.Ұйымдастыру кезеңі
1.Сәлемдесу
2.Фонетикалық жаттығу
II.Үй тапсырмасын тексеру
сөздікті сұрау
3-5 жат, 27 бет
III. Жаңа сабақ
1.Сұрақ-жауап
2.Тыңдасым
3.жаңа сөздер
4.Грамматика: Present Simple
5.Сергіту сәті
6.Мәтінмен жұмыс
IY. Жаңа сабақты бекіту
1.Сұрақ-жауап
2.Сызықшаның орнына керекті сөзді қойып жаз
V.Сабақты қорытындылау
1.жұмыс дәптермен жұмыс
2.оқушыларды бағалау
YI. Үйге тапсырма беру
Жұмыс дәптері: 1,2жаттығу, 29 бет
Өлеңді жаттау.
The procedure of the lesson
I. Organization moment
1.Greeting
-Good morning boys and girls. I`m very glad to see you. You may sit down.
2. Duty’s report
- Who is on duty today?
- Who is absent today?
2. Сабақтың мақсаты мен тақырыбын хабарлау. Phonetic drill
Listen and repeat after me.
Sound ar-[a:]
Say: far, star, bar, park
au-[a:] aunt
II. Checking up home task
-What was your home task for today?
-Are you ready for the lesson? – Let `s check it.
1.Do the sums
2.ex:3, page 33
III New theme My cousins
Listening,reаding
Answer the questions
Have you got a mother ? a father?
Pare work
ask questions each other about your family
New words
1. come on-кәнеки
2. count-санау
3. cousin-немере аға/апа-қарындас
4. everybody- бәрі
5. live-өмір сүру
6.singer-әнші
7. song-өлең
8. student-студент
Grammar Numbers 10-20
11-eleven
12-twelve
13- thirteen
14- fourteen
15-fifteen
16- sixteen
17- seventeen
18- eighteen
19- nineteen
20- twenty
Сергіту сәті
Hands on the head,
Hands on the hips,
Hands on the table,
Hands like this,
Hands on the shoulders,
Hands up and down,
Hands behind the head,
And sit down.
Work with the book
Ex 3 p 33
IV Consolidation
1.Answer the questions
2.Work with copy book
Conclusion
1.Game «Simon says
How many girls in the classroom?
How many boys in the classroom?
How many desks in the classroom?
How many chairs in the classroom?
2.Giving mark VI Giving hometask 1.w.b ex: 4,5, page 29 2.Learn ex3 p33, new words.