Саба?ты? ма?саты: О?ушыларды дене м?шелеріні? білдіретін с?здіктерді? а?ылшынша аталуымен таныстыру,this/these есімдіктерін жекеше,к?пше т?рде ?олдануды ?йрете отырып,с?йлем ??рап айту?а машы?тандыру,ты?дап –т?сіну ар?ылы хормен ?айталап,дыбыстау?а баулу: К?тілетін н?тиже: Дене м?шелерін а?ылшынша атай алады;this / these есімдіктерін жекеше,к?пше т?рде ?олданады; с?йлем ??рап айтады;
Саба? барысы:
?йымдастыру кезе?і:
A )«Шатты? ше?бері»
How are you? How are you?
How are you today?
I’m fine.I’m fine.
Thank you.Hooray! та?па?ты хормен айту
b) Кезекшімен ??гіме
c) «Маманды? » т?рлері ар?ылы топ?а б?лу 1-топ «Doctor», 2-топ «Pilot», 3-топ «Cook» (маманды?ты? суреті бар стикерлерді алып,сол маманды??а сай бас киім киеді)
?й ж?мысы:Топты? ж?мыс
1.?ріп тіркестеріні? о?ылуы «oo» «sh» «th» «ow»
2. «Топтастыру»Professions (маманды?ты? атын атау)
ШҚО,Абай ауданы ,Қасқабұлақ ауылы, «М.Әуезов атындағы орта мектебі» КММ
Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Г.О.Кусаинова
Тақырыбы: «My body» Сыныбы: 2 Пәні: Ағылшын тілі
Автор: С.Д.Рахымжанова «Алматы кітап» 2014 ж . Дереккөздер.Ресурстар: оқулық,жұмыс дәптері,электронды оқулық, әр түрлі стикерлер
Сабақтың мақсаты: Оқушыларды дене мүшелерінің білдіретін сөздіктердің ағылшынша аталуымен таныстыру,this/these есімдіктерін жекеше ,көпше түрде қолдануды үйрете отырып,сөйлем құрап айтуға машықтандыру,тыңдап –түсіну арқылы хормен қайталап,дыбыстауға баулу: Күтілетін нәтиже: Дене мүшелерін ағылшынша атай алады;this / these есімдіктерін жекеше,көпше түрде қолданады; сөйлем құрап айтады;
Сабақ барысы:
Ұйымдастыру кезеңі:
A )«Шаттық шеңбері»
How are you? How are you?
How are you today?
I’m fine.I’m fine.
Thank you.Hooray! тақпақты хормен айту
b) Кезекшімен әңгіме
c) «Мамандық » түрлері арқылы топқа бөлу 1-топ «Doctor», 2-топ «Pilot», 3-топ «Cook» (мамандықтың суреті бар стикерлерді алып,сол мамандыққа сай бас киім киеді)
Үй жұмысы:Топтық жұмыс
1.Әріп тіркестерінің оқылуы «oo» «sh» «th» «ow»
2. «Топтастыру»Professions (мамандықтың атын атау)