Конспект урока по английскому языку "Party. Writing an invitation"
Конспект урока по английскому языку "Party. Writing an invitation"
Тема: «Свята»
Підтема: «Листівки»
Цілі:
активізувати вживання Past Simple в мовленні;
навчати давати відповіді на запитання за змістом прослуханого тексту;
удосконалювати навички аудіювання тексту;
удосконалювати ритміко інтонаційні навички при читанні;
розвивати техніку читання та перекладу;
виховувати зацікавленість життям людей в інших країнах;
розвивати в учнях комунікативну активність: навчати починати розмову, використовуючи ініціативну репліку, правильно і швидко реагувати на репліку співрозмовника та підтримувати бесіду;
виховувати вічливість у стосунках із людьми.
Обладнання: підручник Карпюк О.Д. для 5 го класу поглибленого вивчення АМ, робочий зошит, аудіо додатки та відео (мультфільм), роздатковий матеріал, презентація.
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«Конспект урока по английскому языку "Party. Writing an invitation"»
Урок № 75 Дата: 22.12.2015 Клас: 5b
Тема: «Свята»
Підтема: «Листівки»
Цілі:
активізувати вживання Past Simple в мовленні;
навчати давати відповіді на запитання за змістом прослуханого тексту;
удосконалювати навички аудіювання тексту;
удосконалювати ритміко інтонаційні навички при читанні;
розвивати техніку читання та перекладу;
виховувати зацікавленість життям людей в інших країнах;
розвивати в учнях комунікативну активність: навчати починати розмову, використовуючи ініціативну репліку, правильно і швидко реагувати на репліку співрозмовника та підтримувати бесіду;
виховувати вічливість у стосунках із людьми.
Обладнання: підручник Карпюк О.Д. для 5 го класу поглибленого вивчення АМ, робочий зошит, аудіо додатки та відео (мультфільм), роздатковий матеріал, презентація.
Procedure.Хід уроку
Greeting. Привітання та створення робочого настрою.
Nice to see you, children! How are you? Are you ready to work hard?
Let’s start our lesson! What marks do you want to get today?
Warming –up. Актуалізація опорних знань, повторення неправильних дієслів в Past Simple (завдання – написати 2 форму дієслова)
(SLIDE 2)
CARD #
Begin –
Buy –
Catch –
Eat –
Get –
Give –
Feed –
CARD #
Fight –
Go –
Come –
Cut –
Fly –
Give –
Have –
Microphone. Exercise 1 page 78 (give answers on the following questions). Гра мікрофон.
(SLIDE 3)
Introducing the theme and the aims of the lesson. Повідомлення теми та мети уроку (SLIDE 4)
Can you guess the theme of our lesson?
Yes, you are perfectly right! “Parties”. We are going to write an invitation card to your personal party. Children, have you ever watched a cartoon “Winnie the Pooh”? Ok!
And today we’ll watch it in English. But first let’s read some interesting texts about birthday’s celebration in China and in Britain.
Speaking. Working with vocabulary. Зняття лексичних труднощів перед читанням тексту. (SLIDE 5)
celebration -
to celebrate –
relatives –
noodles –
mean –
believe –
envelop –
gift –
Reading (exercise 1 page 76). Task – read, translate and say which one you like better? (SLIDE 6)
Читання тексту, завдання – яке з святкувань дня народження подобається найбільше?
After- readingactivity. Speaking. Комунікативнавправа на розуміння прочитаного. Exercise 2 page 74 – fill in the table in WB (SLIDE 7)
Which one do you like better?
What is your favourite holiday?
Do you like Christmas? New Year?
What is your favourite Christmas song?
A minute of relaxation. Фізкультхвилинка.Спів пісні Jingle Bells. (аудіо додаток)
Let’s sing our favourite song! (SLIDE 8)
Pre-Listening. (SLIDE 9)
Have you ever watched a cartoon about Winnie the Pooh?
Let’s watch it right now!
Listening. Аудіювання тексту, завдання – переглянути та сказати правда/неправда (exercise 1 page 76)
After-Listening Activity. Say if the sentences are true or false. (SLIDE 10)
Writing invitations. p. 78 (book) (SLIDES 11-12)
Summary of the children’s work (SLIDE 13)
Evaluation of the students work
Home task: exercise 3 page 75 Work Book – WRITE ABOUT YOUR LAST BIRTHDAY (SLIDE 14)