Конспект урока по теме Easter для второго класса, по учебнику Несвит 2013 года издания. Во время урока ознакомление с лексичискими единицами по теме. Тип урока: Комбинированный урок.
Задачи урока:
• Развивать умения и навыки устной речи
• Повторить лексические единицы по изученной теме
• Создать условия для активного использования учащимися лексического материала
Жанр урока: путешествие
Ожидаемые результаты:
В конце урока ученики смогут:
• Называть лексические единицы и структуры по теме “Easter”
• Строить предложения с изученными конструкциями this is/these are
• Создавать небольшие устные сочинения-рассказы о праздновании Пасхи
• Расширить знания о традициях празднования Пасхи
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«Конспект урока по теме Easter »
План-конспект уроку у 2 класі по підручнику Несвіт
Тема: Holidays
Підтема: Easter
Мета:
- навчальна:
Ознайомити з лексичними одиницями по темі “ Easter ”;
повторити вивчену лексику з теми “Holidays”;продовжувати формувати у дітей навички усного мовлення; тренувати учнів у читанні та письмі, продовжувати навчати правильному використанню граматичної структури this is/ these are.
- розвиваюча:
розвивати навички аудіювання та спілкування англійською мовою; розвивати увагу, пам’ять, уяву, спостережливість, мовлення;розвивати кругозір учнів;
- виховна:
виховувати прагнення вивчати англійську мову;виховувати інтерес до своїх традицій та традицій країни, мову якої вивчаємо;виховувати культуру спілкування.
Обладнання: дидактичні матеріали до теми, підручник.
Тип уроку: Комбінований урок.
Задачі уроку:
Розвивати вміння і навички усного мовлення
Повторити лексичні одиниці з вивченої теми
Створити умови для активного використання учнями лексичного матеріалу
Жанр уроку: подорож
Очікувані результати:
Наприкінці уроку учні зможуть:
Називати лексичні одиниці та структури по темі “Easter”
Будувати речення за вивченими конструкціями this is/these are
Створювати невеликі усні твори-розповіді про святкування Великодня
Розширити знання про традиції святкування Великодня
План уроку
І. Вступна частина
1. Організація класу 2. Повідомлення теми, мети, завдань уроку.
3. Мотивація навчальної діяльності. 4. Визначення очікуваних результатів. ІІ. Основна частина
1.Усебічна перевірка ступеня раніше засвоєних знань.
2.Перевірка виконання домашнього завдання.
3. Подання учням нового матеріалу.
4.Сприйняття й усвідомлення учнями нового матеріалу.
5.Фізкультхвилинка.
6.Осмислення, первинна перевірка розуміння й корекція засвоєння нових знань.
6.Закріплення знань і способів дій.
7.Узагальнення й систематизація знань.
ІІІ. Заключна частина.
1. Підведення підсумків уроку.
2. Рефлексія.
3. Виставлення та мотивація оцінок.
4.Інформування про домашнє завдання
Хід уроку
І. Вступна частина
1. Організація класу
Good morning, dear children! I am glad to see you at our lesson and I hope you’re healthy and in high spirits. Today we are going to continue to speak about holidays. Послухайте уважно, сьогодні до нас завітав Банні. Він приготував для вас різноманітні завдання. В кінці уроку, він приведе вас до писанок.
Повідомлення теми, мети, завдань уроку.
Послухайте віршик, що розповідає Банні дуже уважно.
T.: Listen to thіs poem to name the topic of the lesson:
Easter bunny soft and white,
Hopping quickly out of sight.
Thank you for the eggs you bring
At Easter time to welcome spring.
Yellow eggs and blue and red,
In the grass and flower bed.
Ch.: The topic of our lesson is “Easter”
T.: As you know this topic is very interesting, and not only for English people, everywhere in the world people celebrate this holiday.
3. Мотивація навчальної діяльності.
T.: What do we usually do at our English lessons?
Ch.: We like to read, we like to play, we like to study every day.
T.: OK. Today we’ll speak, read, play and even sing a little to know more about Easter and its celebrations.
4. Визначення очікуваних результатів.
T.: We’ll improve our speaking, reading, writing skills. We’ll listen to the song and do some exercises. So, let’s start our trip with this Bunny! It will take you with him to Easter country.
ІІ. Основна частина
1.Усебічна перевірка ступеня раніше засвоєних знань.
1) Діалог Вчитель-клас. Хоча Банні, в нас весняний зайчик, але він хоче запитати вас, про свята, які ви вже знєте.
T.: How do you celebrate Christmas?
Ch.: We have a party.
T.: Have you got a Christmas Tree?
Ch.: Yes, I have got.
T.: What do you do on Christmas Day?
Ch.: We sing and dance.
2) Завдання на картках.
T.: Ми вже раніше розмовляли про свята не один раз, тому Банні пропонує вам картки для перевірки ваших знань.
Розподіли свята на зимові та весняні.
New Year, May Day , Christmas, St. Valentine’s Day, Victory Day, Easter,
Winter holiday
Spring holiday
3) Фонетична зарядка
T.: Repeat after me : each Easter Eddie eats eighty Easters eggs.
4) Мовленнєва зарядка
T.: What are 3 spring months?
Ch.: They are March, April, May.
T.: What month is it now?
Ch.: It is April.
T.: What can you do in spring?
Ch.: I can celebrate Easter.
2.Перевірка виконання домашнього завдання.
T.: Tell me how people in the world celebrate winter holidays?
Ch.: In China they have carnival.
Ch.: In Spain they eat grapes.
Ch.: In India they give presents.
Подання учням нового матеріалу.
1) Подання лексичного матеріалу
2) Розповідь вчителя про Великдень.
Послухайте уважно Банні. Він розповість вам про Великдень. Великдень це час коли Ісус повертається з небес на землю. В Великій Британії Великдень це святковий час. Англійці дарують один одному шоколадні яйця. В понеділок люди на вулицях дарують дітям подарунки. Яйце – символ нового життя . Ще один з символів Великодня є заєць. Британські діти вірять, що Великодній зайчик ховає яйця, щоб їх знаходили вранці, традиція, що називається полювання на яйця. Ще одна традиційна їжа, це булочки. Яйця та булочки завжди кладуть в корзинку.
Наш зайчик пропонує познайомитися з новими словами та словосполученнями. Open your books. Now look at the pictures of exercise 1on page 112. Repeat after me and point. Учитель показує нові слова та пояснює їх значення. Учні показують малюнок, що ілюструє слово в підручнику, і повторюють слово за вчителем.
A paska [paska] паска
The Easter Bunny [ˈi:stər ˈbʌni] великодній кролик
Easter Eggs [ˈi:stər eɡz ] великодні яйця
The Easter basket [ˈi:stər ˈbɑːskɪt ] великодній кошик
An Easter greeting card [ˈi:stər ˈɡriːtɪŋ kɑːd ] великодня листівка
An Ester present [ˈi:stər 'prez(ə)nt ] великодній подарунок
Сприйняття й усвідомлення учнями нового матеріалу.
T.: Зараз кролик просить вас розгадати які слова він зашифрував. Учні розгадують слова на індивідуальних картках.
gegs
ksbaet
osrsc
raseet
subn
ubnyn
T.: Make sentences using words in columns. Use structure this is/these are.
Ch.: This is an Easter greeting card.
Ch.: These are Easter eggs.
5.Фізкультхвилинка.
T.: And now it’s time to have rest and do some exercises. Sing with me!
Little Bunny
Sung to: "Twinkle, Twinkle, Little Star"
Little Bunny, turn around,
Little Bunny, touch the ground.
Little Bunny, wiggle your nose,
Little Bunny, touch your toes.
Little Bunny, rest your head,
Little Bunny, jump in bed.
6.Осмислення, первинна перевірка розуміння й корекція засвоєння нових знань.
1) Pair work. Ask and answer (ex. 2 p. 112) T.: Bunny asks what do you know about Easter now?
T.: How do you celebrate Easter?
Ch.: We bake paskas.
2) Ayдіювання.
Before-listening.
T.: Подивіться на малюнок це – великодні булочки. Зараз ми будемо слухати і співати пісню про них. First let’s read the words.
Listening. T.: Listen the song.
After- listening. T.: Bunny wants to sing with you!
7.Закріплення знань і способів дій.
Before – reading.
T.: Баннні розгубив яйця він не знає де чиє, допоможи йому.
Look at the picture. How many eggs can you see?
Ch.: I can see four eggs.
T.: What colour is the egg number one? Ch.: It is purple and yellow.
T.: You have to know star is зірка, spot is крапка, stripes are смуги.
Reading. T.: Let’s read in a chain.(ex.4p.113)
After – reading.
T.: Write down in your exercise-book whose eggs are.
Number 1 is Alex’s
Number 2 is Ann’s, Jane’s
Number 3 is Tom’s
Number 4 is Kim’s
8.Узагальнення й систематизація знань
1)Speaking (ex.5 p.113)
T.: Зараз ми з вами згадаємо, все те, що вчили на цьому уроці.
Ch.: This is my Easter present.
Ch.: Jane hasn’t got present. She is sad.
Ch.: Bill can’t go to the party. He is ill.
Ch.: We want to celebrate Helen’s birthday on the weekend.
ІІІ. Заключна частина.
1.Підведення підсумків уроку
T.: And now, children, let’s summarize our work. First of all I want to thank you for your work. You worked very well.
2.Рефлексія( самооцінка діяльності)
T.: What have you learned?
Ch.: Now I know more words (spot, stripe, paska, basket...)
Ch.: I’ve improved my listening skills
Ch.: I learned about Easter
3. Виставлення та мотивація оцінок.
T.: So, your marks are….
4.Інформування про домашнє завдання
T.: Your homework is ex.6p.113, you have to read it. Bunny says you thank you and good bye.