Cыныбы | 6 «г» |
Сабақтың тақырыбы | Fruits and vegetables |
Сабақтың мақсаты | Топқа бөлі алқылы оқушылардың қызығушылығын арттыру. Интерактивті тақтаны пайдалана отырып, оқушылардың сөздік қорын тексеру. Диалогты оқытуды пайдалана отырып, оқушылардың сөйлеу қабілетін дамыту. Articleдің қолдануын қайталау There is/ there are қолдануды үйрету Yes/ No Questions |
Күтілетін нәтиже | Оқушылар ағылшын тілінде еркін сөйлейді. Топпен жұмыс істей алады. Грамматиканы меңгереді Сыни тұрғыдан ойланады |
Дерек көздері | Интерактивті тақта, электронды оқулық, плакат, тест тапсырмалары |
Сабақ кезеңдері | Уақыт | Мұғалімнің әрекеті | Оқушының әрекеті |
Ұйымдастыру Психологиялық ахуал | 5 мин |
Канпит пішінандар тарату арқылы топқа бөлу (жасыл,кызыл конфет. Домалақ төртбұрышты пішінан) What is it? Cұрағына жауап береді | Өз қолдарындағы сөздердің жауабын анықтаған соң, бірдей жауаптары бойынша топтасады. Топ мүшелері арасында жағымды психологиялық ахуал тұғызу үшін. Жемістермен көкөністердің атауын атаймыз. |
Үй тапсырмасын сұрау АКТ
| 5мин | Looking at these pictures name them «Fruits and vegetables» | Суретке қарап, сүреттің атын атап беру. Сөйлем құрастыру. |
Постермен жұмыс | 7 мин | «Fruits and vegetables»
| Оқушылар ден саулыққа пайдалы тағамдар мен ішімдіктерді және денсаулыққа зиянды тағамдармен ішімділіктерді топтастыра отырып постер жасайды |
(Өздігінен даму әдісі – М.Монтессори) (Сыний ойлау) | 6 мин | Make up your own dialogue using the new vocabulry note Words for the dialogue
What food do you like? Why? What drink do you like? Why?
| Оқушылар сыни тұрғыдан ойлана отырып, сұрақтар құрастырады. Диалог құрастырады. Сахналастырады. |
Оқулықтағы есептерді шығару (Алгоритмді деңгей) | 3мин | Make up sentences There is a melon in the friedge There are five peaches on the table. There is an onion in my bag. There are cucumbers in the basket. | Сөздер шатастырып беріледі оқушылар сөйлем құрастырады. |
Cергіту сәті: | 2 мин | Донгелек болып отырып, 2 банан,2 алма,2 помидор т.б музыка тоқтағанда жемістер орын алмасады.
| Ойын ойнату |
Тест сұрақтарына жауап жазу. Білім беру мен білім алудағы жаңа тәсілдер. | 12 мин | Грамматикадан тест сұрақтары. Article There is/ there are Yes/ No Questions | Грамматикадан сұрақтарға дұрыс жауап беруге тырысады. Артикльді қояды, There is/ there are-ны жеріне қояды Yes/ No Questions белгілейді |
Білім беру үшін бағалау және оқуды бағалау. | 3 мин | Мұғалім оқушыларды формативті бағалайды. Сабақтың соңында суммативті баға қойылады. | Ынталандырушы бағаны есіткен соң оқушы сабаққа қызығып, соңғы жиындақ бағаның жақсы болуына тырысады. |
Үйге тапсырма Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес білім беру және оқыту | 2 мин | - Cөздікті жаттау - Сөйлем құрау - жеміс жидектердің сүретін сызып келу Рефлексия жаздыру | Сөздік жаттайды Грамматиканы қолданып, сөйлем құрайды Сүрет салып келеді |
|
Пән