Қысқа мерзімді жоспар.
Күні: 8.10.2016ж
Пәні: ағылшын тілі
Сыныбы: 6а
Тақырыбы:
Food and drinks ( тағамдар мен сусындар)
Мақсаты:
Жаңа тақырып бойынша жаңа сөздер мен граматикалық тақырыпты меңгерту. Топтық, жұптық жұмыстар арқылы оқушылардың сыни ойлауын дамыту.
Күтілетін нәтиже
Тақырып бойынша жаңа сөздер мен граматикалық тақырыпты меңгереді, топтық, жұптық жұмысты үйреніп, сыни ойлау дағдылыры қалыптасады.
Қолданылатын әдіс-тәсілдер.
«Сиқырлы алаң», «Кафель», «Миға шабуыл», «Мұздатқыш»
Сабақ барысында қолданылытын модульдер.
Оқу мен оқытудағы жаңа тәсілдер, сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау, АКТ.
Сабақ кезеңдері:
Уақыт
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс -әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Кіріспе
«Сиқырлы алаң » әдісін пайдалана отырып, сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырымын.
Оқушылар қолданына берілген суреттерді жақсы тілек білдіріп сиқырлы алаңға жабыстыру арқылы сыныпта ынтымақтастық атмосфера қалыптасады.
«Жарайсыңдар!»
Суреттер
Түрлі түсті стикерлер
«Кафель» әдісі арқылы 2 топқа бөлемін
6 оқушыдан 2 топқа бөлінеді.
Food and Drinks
«Жарайсыңдар!»
Кеспе қағаздар
«Миға шабуыл » әдісі арқылы үй тапсырмасын сұраймын.
Оқушылар миға шабуыл жасай отырып, өткен сабақтарды естеріне түсіріп, сұрақтарға жауап береді.
Ауызша мақтау, мадақтау арқылы формативті бағалау.
Акт
Жаңа сабақ таныстырылымы
Warm up: Put the words into three groups.
Tomato, banana, potato, coffee, apple, tea, juice, carrot, grape.
- New theme:
Gr: countable and uncountable nouns.
Work with new words
Pupils divide the words into three groups and give a name to each group.
Оқушылар саналатын және саналмайтын зат есімдер туралы түсінік қалыптастырады.
Жаңа сөздердің аудармасын табады.
Түрлі түсті стикерлер.
Бағалау парағы
Оқулық,
Акт
Жаңа сабақты қолдану.
Ex: 3 at page 42. Complete the chart using the words in the exercise 2.
«Мұздатқыш » әдісі арқылы граматикалық тақырыпты бекіту.
Оқушылар берілген кестені толтырады.
Әр топ Саналатын және саналмайтын зат есімдерді екі мұздатқышқа бөліп салады.
Түрлі түсті стикерлер.
Бағалау парағы
Оқулық, плакат, түрлі түсті маркерлер.
Қорытынды бөлім
Reading: ex: 5 «Мозайка» әдісі арқылы мәтінді аударып, саналатын және саналмайтын зат есімдерді атап көрсету
Digital dictation:
Әр топ өздеріне берілген мәтінді аударады, саналатын және саналмайтын зат есімдерді атап көрсетеді.
Әр топ интербелсенді тақтада көрсетілген суреттердің атауларын кестеге толтырады.
Түрлі түсті стикерлер, суреттер
АКТ,
Бағалау
«Сиқырлы алаңға» жабыстырылған стикерлерді есептеймін,
«Сиқырлы алаңға » жабыстырылған стикерлерді санап сабақта қандай жетістікке жеткені жайлы стикерге жазады.
стикерлер.
Өзін өзі бағалау.
Рефлексия
Кері байланыс стикерлерін
таратамын.
Үй тапсырмасын беру.
Тақырыпты қалай түсінгенін стикерлерге жазып тақтаға жапсырады.
Рефлексия плакаты.