kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

First Conditional

Нажмите, чтобы узнать подробности

Урок английского языка.Тема урока Условные предложения 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«First Conditional»



Қысқа мерзімді жоспар

Ағылшын тілі пәні мұғалімі Қазбаева Даурия Сайлауовна


Тақырыбы

First Conditional

Сыныбы

9сынып

Күні

20.11.2015

Мақсаты

Сын тұрғысынан ойлай отырып, оқушыларды ағылшын тілінде сөздік қорларын молайту. Сандық технологияларда құзырлылық танытатын белсенді оқушы болып қалыптасуын қамтамасыз ету.

Міндеттері

  • алған бі лімдерін пысықтау

  • оқушылардың уақытын тиімді пайдалануын дағдыландыру;

  • оқушы бойында өз бетімен білім алу, өзін-өзі реттеу дағдыларын қалыптастыру.

-шығармашылық қабілеттерін дамыту;

  • сыни тұрғыдан ойлай отырып, алған білімін өмірде қолдануына жетелеу.

Күтілетін нәтиже

Сандық технологияларда құзырлылық танытатын белсенді оқушы болып қалыптасуы қамтамасыз етіледі. .

Сыни ойлай біледі.

Сабақ барысында алған мағлұматты, өмірде пайдалануға дайын болады.

Оқушылар іс-әрекеттер барысында бірін-бірі және өзін-өзі бағалау арқылы ізденімпаздыққа, жауапкершілікке үйренеді.

А деңгейіндегі оқушы

Тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді біледі.

-Жаңа сөздерді байланыстырып сөз тіркестер құрай алады.

В деңгейіндегі оқушы

- шырайларға берілген сөйлемдерді мәтіннен таба біледі.

Жаңа сөздерді байланыстырып сөйлем құрай алады.

С деңгейіндегі оқушы

- шырайларды қолданып өз өмірінен мысал келтіре алады.

-Тақырыпқа қатысты мәтін құрастыра біледі.

-Мәтінмен жұмыс жасай біледі.





Ресурстар

  1. Учебное пособие по Английскому языку 9класс «English in Mind 2 for Kazakhstan» авторов Herbert Puchta,

Jeff Stranks and Peter Lewis Jones Translated by E. Aystrakhanova and N. Mukhamedjanova

Cambridge University Press, 2014


Кіріспе

Сәлемдесу. Good-morning, children. Glad to see you. I hope you are well and ready to work.

What date is it today? What day of the week is it today? What is the season now?

Is it cold? Is it sunny? What season do you like?


Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысу

The topic of our lesson is Conditional Sentences and our main aim is to repeat and practice such sentences in different exercises

Фонетикалық жаттығу. Тілді және дене бітімін жаттықтыруға арналған жаттығу.

Let’s pronounce the sound [ð], [θ] children pronounce this sounds with teacher, then they pronounce the phonetic drill:

This – think – these – thank – thumb – thousand


Тұсаукесер

Ұйымдастыру кезеңі. Миға шабуыл.

Сұрақтарға жауап беру. Answer the following questions: - And tell me, please, what do you know about the Conditional

What are we going to speak about? Conditional 1, what do you know about this type? - Well, now let’s remember the rules

- Conditional 1 is real, because it is used for real - or possible - situations.

-Conditional 1 is formed by the use of the present simple in the if - clause and future simple in the result clause.

- Good, thank you. Example: If it rains, I will stay at home. (It is real situation) (Егер жаңбыр жауып тұрса,мен үйде боламын.)


Conditional sentences can be divided into Conditional 1 (or real condition), Conditionals 2 and 3 (unreal condition).



Негізгі бөлім

We use the First Conditional to talk about future events that are likely to happen.

For example

If we take John, he'll be really pleased.

If you give me some money, I'll pay you back tomorrow.

If they tell us they want it, we'll have to give it to them.

If Mary comes, she'll want to drive.

The 'if' clause can be used with different present forms.

- Well, I see you know the grammar rules and now let’s practice them together.

Look at our board again and do some tasks

Now let’s doing some work with the electronic book





2. Жұптық жұмыс

I have some cards for you. Let’s work in pairs. The task: find the mistakes in the conditional sentences and correct them. (жұптық жұмыс үлестірмелі карточкамен)

Сөйлемді аяқтаңыз

1) If my friends come to the party, мен қуанып қалар едім.

2) If we travel to London, біз музейге барар едік.

3) If they had enough money, олар жаңа машина сатып алар еді.

5) Our planet would have been cleaner, егер адамдар ластамаса.


Қорытынды бөлім

Now, children let’s check up your knowledge. Let’ s do the test with a program easy quizzy.(Оқушылар компьютерлерге отырып easy quizzy бағдарламасы бойынша тест жұмысын орындайды)


Бағалау


Формативті бағалау: оқушылар тест жұмысын жасап болғаннан кейін компьютер оқушыны өэі бағалайды

Рефлексия


Үй жұмысы


Загрузка…

Страница 1 из 3

Урок проводится в компьютерном классе.

Цели и задачи урока:

  1. Вве



Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Английский язык

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 9 класс

Скачать
First Conditional

Автор: Казбаева Даурия Сайлауовна

Дата: 14.11.2017

Номер свидетельства: 438881
