Сабақ: Days of the week | Мектеп: |
Күні: | Мұғалім есімі: |
Сынып 3 | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: |
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) | Апта күндерінің айтылуын,жазылуын ағылшын тілінде үйрене отырып ,ағылшын тілінде аптадағы күн аттары бас әріппен жазылатынын және On жалғауын пайдалана білу. |
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар |
Апта күндерін оқиды ,жатқа айтады. |
Оқушылардың басым бөлігі |
Апта күндерін оқиды ,жатқа айтады,жазады,реттілігін және ағылшын тілінде аптадағы күн аттары бас әріппен жазылатынын біледі. |
Кейбір оқушылар |
Апта күндерін оқиды ,жатқа айтады. жазады,реттілігін біледі, ағылшын тілінде аптадағы күн аттары бас әріппен жазылатынын және On жалғауын пайдалана біледі. |
Тілдік мақсат | Оқушылар .... (істей алады) |
Негізгі сөздер мен тіркестер |
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday, Saturday |
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: |
Талқылауға арналған мақсаттар: |
What day is it today? It’s Friday. |
Сіз неліктен.... екенін айта аласыз ба? |
It’s between Tuesday and Thursday? 2 топқа тапсырма постер құру беріледі. |
Жазылым бойынша ұсыныстар: |
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday, Saturday |
Алдыңғы оқу |
Жоспар Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар(төменде жоспарланған жаттығулармен қатар,ескертпелерді жазыңыз ) | Ресурстар |
Басталуы 16.35-16.45 | Ұйымдастыру «Head and Shoulders» Сергіту сәті Топқа бөлу (түс арқылы ) Үй жұмысын тексеру (Сұрақ-жауап) | Алматыкітап баспасы 2014ж English 2 grade |
Ортасы 16.45-17.10 | Тақырыпты ашу «Апта күндері» Апта күндерін мұғаліммен бірге оқу. (біз қазір қандай сөздерді оқыдық? Бүгін не үйренеміз?) (Диск) Өленді тындап ,жаттау Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday and Sunday. Days of the week. (Топтық жұмыс,талқылау әдісі) Мәтінді оқып ,аудару,мәтіннің ішіндегі жаңа сөздерді ,жалғауларды тауып ,анықтау,талдау. Hello,children!Let’s learn the days of the week today. There are seven days in a week.What day is it today? It’s Monday today.We go to school on Mondays,Tuesdays,Wednesdays,Thursdays,Fridays and Saturdays.We don’t go to school on Sundays. They write days of the week with a capital letter in England.Look! Monday,Tuesday,Wednesday. (Қандай жаңа сөздер кездесті? Мәтінді оқып отырғанда тағы нені байқадыңдар? Қандай жалғау кездесті?) Тапсырмалар жинағы. Постер қорғау . ТЖ | Алматыкітап баспасы 2015ж English 3 grade |
Аяқталуы 17.10-17.20 | Рефлексия Бүгінгі сабақта нені түсіндің? Сабақ несімен ұнады? Не қиын болды? Бағалау смайликтер бойынша.(Әр тапсырмадан кейін топтағы оқушылар бірін –бірі бағалайды) Уй тапсырмасы | |
Қосымша ақпарат |
Саралау-cіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделенлдіруді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс құндылықтардағы байланыс |
Оқушылардың деңгейіне байланысты тапсырмалар беру. | Топтағы сарапшы оқушы өзі бағасын береді.(топтағы жұмыс, есеп шығару,тақтаға шығу барлығы ескеріледі) | Электрондық тақтаны пайдалану, күнделікті өмірден мысалдар келтіру |
Рефлексия Сабақ/оқу мақсаттары шынай ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? | Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. |
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да,оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? |