kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Television and children конспект урока

Нажмите, чтобы узнать подробности

Это поурочное планирование по английскому языку. Надеюсь оно вам пригодится для проведении урока.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Television and children конспект урока»

Approved: _______________________                              

САБАҚ: Ағылшын тілі.

Мектеп: «Айнабұлақ» негізгі орта мектебі

Күні: 10.10.2017.жыл

Мұғалімнің аты-жөн: Ташметова Гулирух Абдижаппаровна

Сынып :8 “A,B,V”

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Сабақтың тақырыбы:


Television and children



Сабақ негізделген оқу мақсаттары

To know and use the terms that are useful for analyzing language on the topic “Television and children”

Сабақтың мақсаттары.


Барлық оқушы орындай алады:

Жаңа сөздерді жазады және оқый алады аудармасын біледі

Оқушылар көпшілігі орындай алады:

Оқұлықпен жұмыс жасайды, сұрақтарға жауап береді

Кейбір оқушылар орындай алады:

Мәтінді аударады, жаңа сөздерді қатыстыра отырып сөйлем құрайды, сұрақтарға жауап береді

«Адасқан сөйлемдер» мен жұмыс істейді


Тілдік мақсат









Оқушылар:

жазуды , жаттығу жұмыстарын орындай алады.

Негізгі сөздер мен тіркестер:

Entertain, amusement, choose, civilization

Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер

What did we use to do before there was television?


Талқылауға арналғанан тапсырмалар

When we use the Past Simple?

Tell me about the Past Simple: to be

Tell me about the Past Simple: regular verbs

Сіз неліктен......екенін айта аласыз ба?



Say what you think about the following

Жазылым бойынша ұсыныстар

  • Ex1 p48-49

Алдыңғы тақырып

Mass media. Radio and TV in my life

Жоспар

Жоспар

ланған уақыт 40 мин


Жоспарланған тапсырмалаp:

Мақсаты

Ресурстар

Сабақтың басы

3мин



7мин




Сабақтың ортасы

15мин


3мин


2мин



10 min




7мин










  • Ұйымдастырылу кезеңі

Оқушыларды жылы жүзбен қарсы алу

What is your name? сұрағына «мантессори»әдісі арқылы оқушылар макарон әріптерден өз есімдерін жазады

  • Оқушыларды топқа біріктіру;

Тәттілер арқылы топқа бөлу: come here please, take this sweets and divide 2groups

Үй тапсырмасын сұрау

«aдасқан сөйлем» әдісі арқылы үй тапсырмасын сұраймын. Мұнда оқушыларғаүйге берілген мәтіннен сөйлемдер беріледі, оқушылар сол сөйлемдерден мәтін құрастырады


Жаңа сабақ: Television and children

Сабақты оқушылар сыни тұрғыдан ойлауын қалыптастыру үшін «серпілген сұрақтар»әдісі арқылы бастаймын, онда топдағы оқушыларға сұрақ қоямын.

Cөздікпен жұмыс

Жаңа сөздерді оқулықтан бір- екі рет оқып беремін, оқушылар есте сақтап қалғанын тексеру мақсатында өздеріге жаңа сөздерді оқытамын. Сөздік дәптерлеріге көшіріп жазады.

Сергіту сәті

Оқушылар би билейді


Оқулықпен жұмыс

What can you say about photos?

Exercise3.p51 Reading. The text

Ex3. answer the questions


Карточкалар мен жұмыс Кім жылдам”

T: You have a lot of favourite programmes. So the next task is to match each type of programme on the left with the correct item on the right.

a) nature films 1) football, boxing, swimming

b) quiz shows 2) life of different countries

c) news 3) people try to win prizes by answering questions

d) soap operas 4) advertisements for products

e) commercials 5) animals, fish, birds, plants, flowers

f) travel films 6) information about what’s happening in the world

g) comedies 7) jokes and funny situations

h) sport 8) information for students

i) education programmes 9) story of the daily life of a family

Ұйымдастыру, сабаққа қызықтыру, ынтымақтастық және сыныпта жағымды ахуал орнату мақсатында.


Үй тапсырмасын пысықтау





Жаңа тақырып мазмұнын жан- жақты ашуға үйрету


Топта жұмыс жасауға сыни ойлануға, өз пікірін еркін айтуға және сөйлеуге үйрету



Оқушыларды оқулықпен жұмыс істеуге үйрету.







Сабақты қалай меңгергенін анықтау.










ноутбук


стикерлер




карточкалар






стикерлер








компьютер




оқулық







карточка








Карточка






Сабақтың соңы.

5 мин




Қорытынды.

Кері байланыс. «бас бармақ» тәсілі .


Үйге тапсырма: ex. 2 p50


Жаңа тақырыпты қаншалықты меңгергенін білу және қызығушылығын ояту


Қосымша ақпарат Дұрыс жазады

Мысал келтіреді

Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?

Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс

Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері

АКТ-мен байланыс

Құндылықтардағы байланыс

А деңгейдегі оқушыға- бір сөйлемді талдау

В деңгейдегі оқушыға мысал келтіру

С деңгейдегі оқушыға мәтін құрастыру

Тапсырмаларда жақсы қатысқан оқушыларға смайликтер беремін. Сабақ соңында соған қарап қорытынды баға қоямын

Қазақ тілі, орыс тілі.

Жаңа тақырыпқа сай схемаларды слайдта көрсетемін

Рефлексия

Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау нәтижелері тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішіндеүлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?

Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз


Сабақтың масаттары шынайы болды,оқушылар жаңа тақырыпты кеңінен түсініп,қолдануды үйренді.Сыныптағы ахуал, оқушылардың көңіл – күйлері жақсы болды.Жоспарланған шаралар түгел орындалды. Оқушылар белсенді қатысты.Келесі сабақта кері байланысқа көбірек көңіл бөлемін.

Қорытынды бағамдау

Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да,оқуды да ескеріңіз)?

1:Уақытты тиімді пайдаландым


2: Оқушылардың қызығушылығы мен белсенділігі жоғары болды

Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да,оқуды да ескеріңіз)?

1: «мантессори» әдісі


2: Топтық жұмыс пен «кім жылдам» әдісі


Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?


1: Деңгейі әр түрлі оқушылармен жұмысты күшейту

2: Оқушылардан алынған кері байланыстың маңыздылығын білдім









Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Английский язык

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 8 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Television and children конспект урока

Автор: Ташметова Гулирух Абдижаппаровна

Дата: 04.11.2017

Номер свидетельства: 436733
