Күні:28.09.2018ж | Оқытушы: Бегайдарова Айнұр Гүлбайқызы |
Сыныбы: | 1 «ә» |
Жаңа сабақ тақырыбы: | «My family» |
Мақсаты: | Балалардың сөздік қорын толықтыру,сөйлеу тілін,ойлау қабілеттерін дамыту.Танымдық қабілеттерін жетілдіру.Пәнге қызығушылықтарын ойын,сергіту сәттері арқылы арттыру. Оқушыларды тақырыпқа байланысты жаңа сөздермен таныстыру,сөйлеуге,жазуға,оқуға,отбасы мүшелерін білуге дағдыландыру.Ағылшын тіліне деген қызығушылықтарын ояту. |
Бағалау критерийлері: | Жеке жұптық топтық тапсырмаларды орындай алады.Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. |
Ойлау дағдыларының деңгейі: | Ойлау,білу,салыстыру |
Дәйек сөз: | Grandfather-ата Grandmother-әже Fahter-әке Mother-ана Brother-аға Sister-әпке,сіңілі |
Пәнаралық байланыстар: | Smiles 1сынып Интернет желісі |
Көрнекі құралдар: | Тақта,таратпа қағаздар,маркер,оқулық беттерінен алынған материалдар,суреттер,видео,қима қағаздар,стикерлер,таяқшалар |
Алдыңғы меңгерілген білім: | Көзді жұму арқылы өткен әріптерді қайталаттыру. |
Сабақ барысы: |
Сабақтың кезеңдері: | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
Organization moment. Phonetic drill: | -Good morning children! -How are you? -Балалар біз бүгінгі оқу іс-әрекетімізде отбасы мүшелерін ағылшын тілінде айтып үйренетін боламыз. -Бастауға дайынбызба? Are you ready? Yes! Good morning,good morning Good afternoon Good evening,good evening Good night,good night Nice to meet you Nice to meet you too. Good bye,good bye see you! Таяқшаларды пайдаланып ана және әке суреттерімен топқа бөліну. 1st group-mother 2nd group-father | Бейне үзінді Ана және әке суреттері |
Негізгі кезең: | New words Grandfather-ата Grandmother-әже Fahter-әке Mother-ана Brother-аға Sister-әпке,сіңілі Таяқшалармен көрсету арқылы отбасы мүшелерімен танысу Тақтада берілген сөздерді,суреттерді жаңа сөздерге қарап сәйкестендіру екі топ жарыса орындайды. 1 топқа тарсырма Пазл құрастыру суреттің астына аттарын тауып тиісті сөздерді табу керек. 2 топқа тапсырма Мозайка әдісі отбасы мүшелерінің ішінен бір отбасы мүшесін ретімен орналастырып берілген сұлбадан сол отбасы мүшесін ағылшын тілінде айтады. Тақтада ілініп тұрған ағаштың суретіне отбасы мүшелерінің атаулары жазылған сол сөздерге суреттерді ретімен дұрыс орналастыру екі топ жарыса орындайды. Әр оқушы жеке орындау тапсырмасы Қолдарына берілген қағазға оқушылар өздерінің отбасы мүшелерінің суретін салып ағылшын тілінде атауларын айтады «Жоғалған әріптер ойыны»: тақтада жазылған отбасы мүшелерінің түсіп қалған әріптерін жазу екі топ жарыса орындайды. Қай топ керекті әріптерді дұрыс құрастырса,сол топ жеңіп шығады. Әр топқа дұрыс және қате жауап тесті. Тақтада сөз жұмбақ ілініп тұрады әріптерін дұрыс қойған оқушылардың тобы жеңіп шығады. Тақтада сурет ілініп тұрады көздерін жұмып отырады.Тақтада тұрған бір суретті алып тастаймын қай отбасы мүшесін алып тастағанымды айтады. | Тақтадағы жаңа сөздер Қима қағаздар,суреттер,с өз жұмбақ,таяқша смайлик |
Сергіту сәті: | Babby shark,doo doo doo doo doo doo Babby shark! Mommy shark,doo doo doo doo doo doo Mommy shark Daddy shark,doo doo doo doo doo doo Daddy shark! Grandma shark,doo doo doo doo doo doo Grandma shark! Grandpa shark,doo doo doo doo doo doo Grandpa shark! Let’s go hunt, doo doo doo doo doo doo Let’s go hunt! Run away, doo doo doo doo doo doo Run away! Safe at last, doo doo doo doo doo doo Safe at last! It’s the end doo doo doo doo doo doo It’s the end! | Бейне үзінді |
Қорытынды кезең: | Жасалған жұмыстарды қорытындылап смайлик арқылы бағалау. | смайлик |
Қосымша ақпарат: |
Дифференцация: | | Жасалған жұмыстарына смайликтерді жапсыру. |