kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

«My flat»

Нажмите, чтобы узнать подробности

Жа?а с?здер туралы ??ым ?алыптастыру.?р т?рлі ?діс-т?сілдер ар?ылы жасалу жолдарын ??ындыру.Теориялы? білімдерін практикада ?штастыра білуге да?дыландыру.
 

   Жа?а та?ырыппен танысады.
   Жасалу жолдарымен танысады.

   Ал?ан білімдерін ?мірде ?олдана алады.

   ?з пікірін ашы? білдіруге ?йренеді.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
««My flat»»

Сыныбы:

5

Сабақтың тақырыбы:

«My flat»

Сабақтың мақсаты:

Жаңа сөздер туралы ұғым қалыптастыру.Әр түрлі әдіс-тәсілдер арқылы жасалу жолдарын ұғындыру.Теориялық білімдерін практикада ұштастыра білуге дағдыландыру.

Оқытудың нәтижелері:

Жаңа тақырыппен танысады.
Жасалу жолдарымен танысады.

Алған білімдерін өмірде қолдана алады.

Өз пікірін ашық білдіруге үйренеді.

Негізгі дерек-көздер:

Плакат, маркер, бағалау парақшасы, қима қағаздар.

Модульдің кіріктірілуі:

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, сыни тұрғыдан ойлауға үйрету. Оқыту үшін бағалау және оқу үшін бағалау. Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту.


Сабақ бөлімінің кезеңдері:

Уақыт

Мұғалімнің іс-әрекеті:

Оқушының іс-әрекеті:

Бағалау

Ресурстар, көрнекіліктер

Кіріспе:

1 минут












2 минут













Топқа бөлу

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.


Cуреттер арқылы топқа бөлінеді.

Шаттық шеңберін құрып, бір-бірлеріне жылы тілектер айту арқылы сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырады.














Мадақтау


Бөлме суреттері.

Интерактивті тақта.


Жаңа сабақтың

таныстырылымы:
















3 минут





















2 минут







5 минут



Білу. «Автор орындығы» әдісі бойынша үй тапсырмасын сұрау.

Әр топқа үш сұрақтан беріледі.

І топ:

1. Сan you play the piano?

2. What instrument can you play?

3. Can your friend play the dombyra?

II. топ:

1. How often do you play the guitar?

2.Can your brother ride a bike?

3.Can your father stand on his head?

III.топ:

1.Сan you play the flute?

2. What musical instrument can you play?

3. Do you like playing the cello?


Түсіну. «Миға шабуыл » әдісі бойынша жаңа сабақтың тақырыбын ашу.


English proverb:« East or west, Home is best»

«My home is my castle»



Жаңа сабаққа байланысты сөздікпен таныстыру.


Living room - тұрғын бөлме

Bedroom - ұйықтайтын бөлме

Dining room - ас ішетін бөлме

Bathroom - жуынатын бөлме

Kitchen - ас хана

Study - сабақ оқитын

бөлме



Оқушылар сұрақтарға жауап береді.



















Оқушылар мақалдың мағынасын айтады.





Жаңа сөздерді дәптерлеріне жазып алады.


Басбармақты көтеру, төмен түсіру арқылы формативті бағалау.












Мадақтау



Оқулық















Интерактивті тақта


Жаңа сабақты қолдану


8минут


















3минут


Қолдану. «Мозайка» әдісі бойынша алған білімдерін практикада ұштастыру.


There is/ there are тіркестерін қолдану жолдарын үйрету.


Grammar: There is/ there are:

There is + not = there isn’t

There are + not = there aren’t

For example :


There is a boy on the sofa

There are two cats on the arm- chair

There isn’t a boy on the sofa

Is there a boy on the sofa?

Are there two cats on the armchair


Топтар суреттерде берілген бөлмелерге байланысты мысалдар келтіріп, бір-бірлеріне түсіндіреді. Сөйлем құрастырады.


Ex:1Look at the picture. Write the names of the rooms.

A . a living room

B. _____________

C.______________

D.______________






Топтар тапсырманы орындайды.

There is/ there are тіркестерімен берілген сөйлемдерді толықтырады.


Fill in there is or there are:

I топ:

1….... two chairs in my room

2….....a big table in the kitchen

ІІ топ:

3….....a dining-room in my flat

4…..five pictures in the living –room

ІІІ топ:

5…...a carpet in the dining –room

6…. ..four plants in the living-room



Сыныптасын критериалды бағалау.

Басбармақты

көтеру, төмен түсіру арқылы формативті бағалау.

Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, өзара бағалау жасайды.


Геометриялық фигуралар



Қима қағаздар, бағалау парақшасы

















Бөлме суреттері.

Интерактивті тақта


Сабақты талдау:





5минут


Талдау. Жаңа тақырыпқа сәйкес жұптық жұмыс жүргізу.

Диалог құру.




Asel: Have you got a bedroom Arai?

Arai: Yes , I have .

Asel: Are there pictures on the walls?

Arai: No, there aren`t.

Asel: Is there table in your bedroom?

Arai: Yes, there is.

Asel: Are there plants in your bedroom?

Arai: Yes, there are.

Asel: Is there television in your bedroom?

Arai: No, there isn`t.









Мадақтау


Оқулық


Сергіту сәті:


2минут


Өлеңді хормен айтып билеу.





Move your body,

Move your heads,

Move your shoulders,

Move your legs,

Jump a little,

Run and go,

Sit ,stand up,

And let`s go on








Интерактивті тақта



АКТ







2минут



Жұмбақ жасырылады.Жұмбақты кім жылдам тапса сол топқа баға беріледі.











1.We watch TV in it. There is a sofa in it.

(a living room)


2. It is running night and day,

But it never runs away

(a clock)

3. I have legs, one, two, three, four,

But I can not walk across the floor.

(a chair)

4. We sleep in it.

This is a house With one window in it,

(a bedroom)

5. Showing films nearly every minute.

(a television)



Интерактивті тақта


Жаңа сабақты қорытындылау:



4минут


Жинақтау. Берілген суреттер бойынша тиісті суретті қажетті бөлмеге орналастыру.


І топ: «Жатын бөлме»

ІІ топ: «Ас үй»

ІІІтоп: «Қонақ бөлмеге» суреттерді орналастырады.












Сыныптасын критериалды бағалау.

Басбармақты көтеру, төмен түсіру арқылы формативті бағалау.



Суреттер

интерактивті тақта

















Бағалау:


5минут














Мәтін беріледі қай топ жылдам аударады.











Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, сыныптасын бағалау.Басбармақты

Басбармақт жоғары, төмен көтеру арқылы формативті б формативті бағалау.

Рефлексия. Не


A letter from Miss Bell.

Hello, my friends!

My flat is not big. There is a living room, a bed room, a kitchen and a bathroom. I want to describe my kitchen. There is a fridge in the corner of the room. There is a table in the middle of the room. There are forks on the table. There are 4 chairs. There is a dish washer next to the fridge. There is a cupboard on the wall. I like to cook in my kitchen. Bye!


Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, бір-бірлерін бағалайды.

Басбармақты жоғары, төмен көтеріп ынталанады.




Сыныптасын критериалды бағалау.

Басбармақты көтеру, төмен түсіру арқылы формативті бағалау.



Бағалау парақшасы














Үй тапсырмасы:




1минут


Үйге тапсырма беру.

Өз бөлмелері туралы эссе жазып келу.



Күнделікке жазып алады.






Рефлексия:



2минут


Рефлексия.Не білдім? Не білгім келеді? Не білемін? Деген сұрақтарға жауаптарын стикерге жазғызу.




Не білдім? Не білгім келеді? Не білемін? Деген сұрақтарға жауапты стикерге түсіріп, рефлексия парағына іледі.




Рефлексия парағы, стикер




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Английский язык

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 5 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
«My flat»

Автор: Эралиева Шахло

Дата: 24.01.2016

Номер свидетельства: 282057
