Критериалды бағалау- бұл оқушылардың білім мазмұны мен мақсаттарына сай, оқу- танымдық құзіреттілігін қалыптастыруда нақты анықталған, ұжыммен қалыптастырылған, алдын- ала оқушылардың барлығына белгілі білім жетістіктерін бағалауға негізделген үдеріс.
Просмотр содержимого документа
«Бастауыш сынып оқушыларының білімін арттыруда, критериалды бағалаудың тиімділігі»
Бастауыш сынып оқушыларының білімін арттыруда, критериалды бағалаудың тиімділігі
Алматы облысы
Сарқан қаласы
Ақын Сара атындағы орта мектеп
Бастауыш сынып мұғалімі
Серикболова Салтанат Серикболовна
Қалыптастырушы бақылау нәтижесі бойынша бақылау парағы
Бөлім атауы: Орфографиялық, орфоэпиялық нормаларды сақтау Пәні: Қазақ тілі
Оқушының аты-жөні
Оқу мақсаттары
Айтақын Іңкәр
Дауыссыз дыбыс түрлерін (қатаң, ұяң, үнді) ажырату және дауссыз п-б, қ-ғ дыбыстарының емлесін сақтап жазады
Дауыссыз дыбыстардың түрін біледі
Дүйсенбай Ерхат
Серік Нарқұлан
Қатаң дауыссыз дыбыстардан кейін дауысты дыбыс келсе. Ұяң дыбысқа айналатынын біледі
Қосымша пікірлер
Мұқаметбек Айжан
-мақсатқа жартылай жетті
Қалыптастырушы бақылау нәтижесі бойынша бақылау парағы
Мұғалім С. Серикболова Кезең: Сабақ барысында Сынып 2 «Б»
Бөлім атауы: Жануарлар Пәні: Жаратылыстану
Оқушының аты-жөні
Оқу мақсаттары
Жануарлар класының өкілдерін ажыратады
Айтақын Іңкәр
Дүйсенбай Ерхат
Жануарлардың класын анықтап жазады
Серік Нарқұлан
Қосымша пікірлер
Өз ойын толық жеткізе алады
Мұқаметбек Айжан
-мақсатқа жартылай жетті
-мақсатқа қол жеткзілмеді
Қалыптастырушы бақылау нәтижесі бойынша бақылау парағы
Мұғалім С. Серикболова Кезең: Сабақ барысында Сынып 2 «Б»
Бөлім атауы: Мен және қоғам Пәні: Дүниетану
1
Оқу мақсаттары
Оқушының аты-жөні
2
Айтақын Іңкәр
Суретке сәйкес әдептілік ережелерін сақтайды
Қоғамдық орындардағы әдеп нормалары туралы ой қортады
Дүйсенбай Ерхат
3
Әдептілік ұғымды біледі, түсінеді
Қосымша пікірлер
4
Серік Нарқұлан
Мұқаметбек Айжан
-мақсатқа жетті
Ө
мақсатқа жартылай жетті
=
Қалыптастырушы бақылау нәтижесі бойынша бақылау парағы
Бөлім атауы: Натурал сандар және 0 саны. Бөлшектер Пәні: Математика
Оқушының аты-жөні
Оқу мақсаттары
Екі таңбалы сандардың разрядтық құрамын анықтау, разрядтық қосылғыштарға жіктейді
Айтақын Іңкәр
Дүйсенбай Ерхат
100 көлеміндегі екі таңбалы сандардың разрядтық құрамын анықтайды
Серік Нарқұлан
Екі таңбалы сандарды разрядтық қосылғыштардың қосындысы түрінде жазады
Қосымша пікірлер
Мұқаметбек Айжан
мақсатқа жетті
мақсатқа жартылай жетті
Мақсатқа қол жеткізілмеді
Бөлім атауы: Санды және әріпті өрнектер Пәні: Математика
Оқушының аты-жөні
Оқу мақсаттары
Айтақын Іңкәр
Екі-үш амалды жақшалы және жақшасыз өрнектердегі арифметикалық амалдардың орындалу тәртібін анықтау, олардың мәнін табады
Дүйсенбай Ерхат
Екі амалды жақшалы және жақшасыз өрнектердегі амалдардың орындалу ретін анықтайды
Қосымша пікірлер
Серік Нарқұлан
Екі амалды жақшалы және жақшасыз өрнектердің мәнін табады
Дарынбек Ербұлан
Мақсатқа қол жеткізілмеді
Күнделікке жазылатын кері байланыстар