kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Сыныптағы заттар

Нажмите, чтобы узнать подробности

1-сыныпқа арналған сабақ жоспары, жаңа бағдарлама бойынша

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Сыныптағы заттар»

Қысқамерзімді жоспар

Сабақ

Қазақ тілі

Сабақтың тақырыбы

Сыныптағы заттар

Күні, айы

19.07.2016ж

Сынып

1

Қатысқандар саны: 15

Қатыспағандар саны: 0

Мұғалім

Абатова Э.Б.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

1.1.1.1.Сөзді зейін қойып тыңдау, түсіну және оларды дұрыс қабылдау.

1.1.2.1. Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну.

1.3.2.1.Мәтіндегі таныс сөздердің мағынасын түсіну.

1.2.3.1.Сұхбаттасын түсіну және түрлі тәсілмен әрекет жасау, этика нормаларын сақтап жауап беру.

1.2.6.1. Тыңдаған материалдар туралы өзінің қарапайым пікірін білдіру.

1.5.1.1. Мұғалімнің көмегімен заттың атын, санын, сынын, қимылын білдіретін сөздердің мағынасын түсіну, ауызекі тілде қолдану.


Критериалды бағалау

1.1.1.1.Сөзді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және оларды дұрыс қабылдайды.

1.1.2.1. Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді.

1.3.2.1.Мәтіндегі таныс сөздердің мағынасын түсінеді.

1.2.3.1.Сұхбаттасын түсінеді және түрлі тәсілмен әрекет жасайды, этика нормаларын сақтап жауап береді.

1.2.6.1. Тыңдаған материалдар туралы өзінің қарапайым пікірін білдіреді.

1.5.1.1. Мұғалімнің көмегімен заттың атын, санын, сынын, қимылын білдіретін сөздердің мағынасын түсінеді, ауызекі тілде қолданады.


Сабақ мақсаты

Барлық оқушылар істей алады: Сөзді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және оларды дұрыс қабылдайды.

Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді.

Оқушылардың көпшілігі істей алады: Сұхбаттасын түсінеді және түрлі тәсілмен әрекет жасайды, этика нормаларын сақтап жауап береді.

Кейбір оқушылар: . Тыңдаған материалдар туралы өзінің қарапайым пікірін білдіреді.

Мұғалімнің көмегімен заттың атын, санын, сынын, қимылын білдіретін сөздердің мағынасын түсінеді, ауызекі тілде қолданады.

Тілдік мақсат

Оқушылар орындай алады:

қарапайым сөздердің мағынасын түсінеді, сынып заттарының атауына байланысты сөйлеседі.

Пәнге қатысты сөздік қор: парта, орындық, тақта, есік, терезе, сағат.

Ишара: сынып заттарына байланысты қимыл- әрекет көрсету.

Алдыңғы сабақта

Сынып заттары туралы түсінік бар

Жоспар

Белгіленген уақыт

Жоспарланған жаттығулар

Ресурстар

Психологиялық ахуал


Балалар шеңбер құрып, сабақта көңілдері жақсы болса екі қолмен төменнен жоғары қарай шапалақ ұрады, егер көңіл күйлері болмаса аяқтарымен топырлайды.




Сабақтың басы

-Балалар, жан- жағымызға қарайықшы, біз не көріп тұрмыз? (Сынып заттарын атайды)

Сабақтың тақырыбын анықтайды, мақсатын айтады.

Суреттер

Кері байланыс

Сонымен, балалар, сыныпта қандай заттарды көріп тұрсыңдар?


Дескриптор

Сыныптағы заттардың суреттерін көрсету, атайды, оқушылар сөздері қайталайды (парта, орындық, тақта, терезе, есік)

Мынау парта

Мынау тақта...

Суреттер

Кері байланыс

Жұптық: 2 оқушы шығып атаған заттарды көрсетеді.

(Бас бармақ арқылы бағалау)


Сергіту сәті:


Мектебің мынау класың,

Осында он жыл тұрасың

Тарыдай болып кіресің,

Таудай болып шығасың.

(қимыл арқылы көрсету)


Дескриптор

«Жалғасын тап» ойыны.

Мұғалім сөздердің бірінші буынын айтады, оқушылар жалғасын табады.


Кері байланыс

Сонымен, балалар, қандай сөздер шықты, айтыңдаршы? (балалар айтып береді)

(Үш шапалақ арқылы бағалау)


Тапсырма







Мәтін бойынша жаңа сөздерді табыңдар. (топқа бөлу төрт бұрыш, дөңгелек арқылы)

1-2 сөз- 1 жұлдыз

2-3 сөз – 2 жұлдыз

3-4 сөз – 3 жұлдыз

4-5 сөз – 4 жұлдыз

Менің сыныбым

Мен мектепке келдім. Менің сыныбым екінші қабатта. Сыныпта парта, тақта, гүл, есік және терезе бар.


Кері байланыс


Ал, балалар, сыныпта қандай заттар болады екен?



Тапсырма

«Досыңа орындат» Әр топ бір біріне тапсырманы орындатады. Қай топ көп орындаса сол топ көп шапалақ.

Сабақтың соңы


Рефлексия «Класстер» балалар топтасып өздері жасап береді

Сынып заттары



Қосымша ақпарат

Дифференциация: көбірек қолдау беруді жоспарлау, қабілетті оқушыларға берілетін тапсырма

Бағалау

Пәнаралық байланыстар:

- денсаулық және қауіпсіздікті сақтау шаралары

-АКТ-мен байланыс

-құндылықтар байланысы

Қорытындылау

Сабақ мақсаттары, оқу мақсаттары қолжетімді болды ма?

Бүгін оқушылар нені үйренді?

Оқу атмосферасы қандай болды?

Менің жұмысым жоспарлы болды ма?

Мен өз уақытымды дұрыс жоспарлай алдым ба?

Жоспарыма қандай өзгертулер енгіздім?















Қорытынды бағалау

Ең жақсы өткен екі нәрсе:

1

2


Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді? (оқу мен оқытуды қатар алғанда )

1

2

Бұл сабақтан келесі сабағыма әсер ететін сынып туралы, оқушылар туралы нені білдім?







Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Прочее

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 1 класс

Скачать
Сыныптағы заттар

Автор: Аймагамбетова Меруерт Бауржановна

Дата: 01.02.2017

Номер свидетельства: 386504
