kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Рухани байлық - игілік негізі

Нажмите, чтобы узнать подробности

Сабақ жоспары

САБАҚ:

Мектеп:

Күні:

Оқытушының аты-жөні:

СЫНЫП:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар:

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)

1.1.2.1 Ұлттық жəне əлем мəдениетінің əртүрлі өнер туындыларына қатынасын көрсетуі

Сабақтың мақсаттары

Барлық оқушылар:

1.Сызықтарды, өлшемдерді ажыратады.

2.Компоновканы орналастырады.

3.Саусақпен салу әдісімен ою-өрнектерді салады.

Оқушылардың басым бөлігі: 1. Ою-өрнектерді үйлестіреді.

2.Бояу түсін ажыратады.

Кейбір оқушылар:

  1. Ою-өнектерді тақырыптық үйлестіре алады

Тілдік мақсат

  •  

Қоршаған ортадағы бұйымды суреттеп айта алады

 

Негізгі сөздер мен тіркестер:

 • өрнекті, текстуралы, тегіс, тегіс емес

• үлкен, кіші,күңгірт,ашық, түрлі-түсті

• қатты, жұмсақ, қаттылау, жұмсақтау

• сурет,фотосурет, балауыз бор

 

Сыныптағы диалог/ жазылым үшін тілдік бірліктер:

 

Талдауға арналған тармақтар:

Сіздер қандай форма /сызықтарды көрдіңіздер?

 Өрнек пен түсті көрсет

 

Тапсырманы орындау үшін бір-біріңе қалай көмектестіңдер?

Ұлттық және әлем мәдениетінің айырмашылығы

 

Жазылым бойынша

Орналастыру - компановка -  line up

Түс – цвет – Colour

Өрнек – узор - pattern

Алдыңғы білім

Бұл бөлім, алдындағы барлық меңгерілген бөлімдермен байланысты.

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған әрекеттер (төмендегі жазбаларды өзіңіздің жоспарлаған әрекеттеріңізбен алмастырыңыз)

Ресурстар

Басы

3 мин

1 мин

Ширату.Оқушылар мұғалімнің басшылығым

Топқа бөлу. Оқушылар ширату бөлімінде бес адамнан бірігіп толқын жасау арқылы топқа бөлу

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Рухани байлық - игілік негізі»

Сабақ жоспары


САБАҚ:

Мектеп:

Күні:

Оқытушының аты-жөні:

СЫНЫП:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар:

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)

1.1.2.1 Ұлттық жəне əлем мəдениетінің əртүрлі өнер туындыларына қатынасын көрсетуі

Сабақтың мақсаттары

Барлық оқушылар:

1.Сызықтарды, өлшемдерді ажыратады.

2.Компоновканы орналастырады.

3.Саусақпен салу әдісімен ою-өрнектерді салады.

Оқушылардың басым бөлігі: 1. Ою-өрнектерді үйлестіреді.

2.Бояу түсін ажыратады.

Кейбір оқушылар:

  1. Ою-өнектерді тақырыптық үйлестіре алады

Тілдік мақсат

Оқушылар:

Қоршаған ортадағы бұйымды суреттеп айта алады


Негізгі сөздер мен тіркестер:

• өрнекті, текстуралы, тегіс, тегіс емес

• үлкен, кіші,күңгірт,ашық, түрлі-түсті

• қатты, жұмсақ, қаттылау, жұмсақтау

• сурет, фотосурет, балауыз бор


Сыныптағы диалог/ жазылым үшін тілдік бірліктер:


Талдауға арналған тармақтар:

Сіздер қандай форма /сызықтарды көрдіңіздер?

Өрнек пен түсті көрсет



Тапсырманы орындау үшін бір-біріңе қалай көмектестіңдер?

Ұлттық және әлем мәдениетінің айырмашылығы



Жазылым бойынша

Орналастыру - компановка - line up

Түс – цвет – Colour

Өрнек – узор - pattern


Алдыңғы білім

Бұл бөлім, алдындағы барлық меңгерілген бөлімдермен байланысты.

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған әрекеттер (төмендегі жазбаларды өзіңіздің жоспарлаған әрекеттеріңізбен алмастырыңыз)

Ресурстар

Басы

3 мин



1 мин

Ширату.Оқушылар мұғалімнің басшылығым




Топқа бөлу. Оқушылар ширату бөлімінде бес адамнан бірігіп толқын жасау арқылы топқа бөлу






Ортасы


2 мин




5 мин







20 мин


2 мин





Миға шабуыл

Сіздер қандай форма /сызықтарды көрдіңіздер?

Өрнек пен түсті көрсету

Оқушлардың жауаптары фишкамен бағаланады


Тәжірибелік жұмыс.№1. Ұлттық және әлем мәдениетінің әртүрлі өнер туындыларын көрсетеді, «екі жұлдыз бір тілек әдісі» арқылы бір-біріне ұсыныс береді



Тәжірибелік жұмыс.№2. Топ мүшелері бір-бірімен жасалған туындыны талдайды.

Оюды қарапайым тәсілдермен жасайды. Дайын жұмыстарынан сурет көрмесін жасайды.



«Автор орындығы»

Фишкалар.






Сурет дәптер, қарындаш,стикер






гуашь, қылқалам, су құятын ыдыс, палитра

Соңы


2 мин



Рефлексия


МЕНІҢ ЖЕМІС АҒАШЫМ

Діні – зерттеу тақырыбы

Бұтағы – кедергілер

Жапырағы – іс-әрекет, әдіс-тәсілдер,шешу жолдары

Жемісі - нәтижелері



Қосымша ақпарат

Дифференциалды оқыту – көбірек қолдау көрсету үшін не істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндеттер қоюды жоспарлайсыз?

Бағалау – оқушылардың берілген материалды меңгеру деңгейін қалай тексересіз?

Пәнаралық байланыс

Денсаулық және қауіпсіздік ережелері

АКТ

Құндылықтармен байланыс

Барлық оқушылар:

1.Сызықтарды, өлшемдерді ажыратады.

2.Компоновканы орналастырады.

3.Саусақпен салу әдісімен ою-өрнектерді салады.

Оқушылардың басым бөлігі: 1. Ою-өрнектерді үйлестіреді.

2.Бояу түсін ажыратады.

Кейбір оқушылар:

Ою-өнектерді тақырыптық үйлестіре алады

Үш шапалақ, фишка, «екі жұлдыз , бір тілек», критериалды бағалау, «жеміс ағашы»,бас бармақ әдісі, мұғалімнің ынталандыру сөздері, «автор орындығы»

Дүниетану, математика, шет тілі, дене тәрбиесі

Рефлексия

Сабақ мақсаттары/оқыту мақсаттары жүзеге асырымды болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Оқыту ортасы қандай болды? Менің бөліп оқытқаным өз мәнінде жүзеге асты ма? Мен өз уақытымды ұтымды пайдалана алдым ба? Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен?

Төменде берілген бос орынды өз сабағыңызға рефлексия жүргізу үшін пайдаланыңыз. Сабағыңызға қатысты сол жақта келтірілген сұрақтарға жауап беріңіз.


Қорытынды бағалау

Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты)

1:


2:

Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға және үйренуге қатысты)?

1:


2:

Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпаратты білдім?

1:


2:



Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Прочее

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 10 класс

Скачать
Рухани байлық - игілік негізі

Автор: Бозанбаева Гүлжаухар Халеловна

Дата: 14.12.2016

Номер свидетельства: 369459
