kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Презентация информация о интернете

Нажмите, чтобы узнать подробности

Алда?ы саба?тарымда о?ушыларды? ?алай о?итынын ?немі ?ада?алау ,жеті модульді ?р т?рлі ?діс-т?сілдермен тиімді енгізу, о?ушыларды? п?нге деген ?ызы?ушылы?тарын ынталандыру. Мемлекеттік тілді? м?ртебесін биік шын?а жеткізу.Алда?ы саба?тарымда о?ушыларды? ?алай о?итынын ?немі ?ада?алау ,жеті модульді ?р т?рлі ?діс-т?сілдермен тиімді енгізу, о?ушыларды? п?нге деген ?ызы?ушылы?тарын ынталандыру. Мемлекеттік тілді? м?ртебесін биік шын?а жеткізу.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Презентация информация о интернете »

Таранғұл орта мектебінің қазақ тілі мұғалімі  Есжанов Руслан Тулегенұлы  қазақ тілі 7 сынып
  • Таранғұл орта мектебінің қазақ тілі мұғалімі Есжанов Руслан Тулегенұлы қазақ тілі 7 сынып

Мақсаты:

Міндеттері

.

Сабақтың тақырыбы: Интернет қызметтері

Грамматикалық: Интернациональды терминдер.

Интернет туралы сипаттама бере отырып,термин сөздердің грамматикасын меңгерту.

*Әр түрлі тапсырмалар арқылы оқушы білімдерін тексеру

*Сабақта алған білімдерін жан-жақты талдау.

*Оқушылардың өз-өздерін оқыту арқылы білім беруге ықпал жасау,сыни тұрғыдан ойлау процестері арқылы әр баланы қамтуға жағдай жасау.

*Жаңа тақырыпты ,жаңа сөздерді оқушылардың өздерінің меңгеруі

Сын тұрғысынан ойлауға үйрету,диалогтік оқыту,оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,оқыту мен оқуда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану,қалай оқу керектігін үйрету,талантты және дарынды балаларды оқыту, жас ерекшеліктеріне қарай оқыту .

Қолданылған модульдер

Деңгейлік тапсырма,әңгіме әдісі,топпен жұмыс,

Әдіс-тәсілдер

жұппен жұмыс , интерактивті тақтамен жұмыс , сұрақ-жауап, постер жасау, бағалау .

Сабақтың кезеңдері алты ойлау қалпағы бойынша Ынтымақтастық атмосфера  қалыптастыру  Бір- біріне деген сыйластық пайда болды  Сабаққа деген қызығушылықтары оянды Сабақты жақсы көңіл- күймен бастадық  1.Білім Топқа бөлу,бағалау парағын тарату . Үйге берілген тапсырманы сұрау. Сұрақтарға жауап алу:диалогтік оқыту  Ізденді, ойланды, еске түсірді.Интерактивті тақтадан телефон,компьютер,ноутбук көрсету арқылы сабақтың тақырыбын ашу.  2.Түсіну: Әр топ интернет туралы жаңа сөздермен танысады,интерактивті тақта арқылы дұрыс жазылуын көреді және сөз тіркестерін құрады,түсініктерін талқылап постерге жазады.,қорғайды.сыни тұрғыдан ойлау.Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер   Қолдану: Кітаптағы мәтінді оқып аударады,сұрақтар құрып әр топ бір-біріне қойып жауап береді.Жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу

Сабақтың кезеңдері алты ойлау қалпағы бойынша

Ынтымақтастық атмосфера

қалыптастыру

  • Бір- біріне деген сыйластық пайда болды
  • Сабаққа деген қызығушылықтары оянды
  • Сабақты жақсы көңіл- күймен бастадық

1.Білім Топқа бөлу,бағалау парағын тарату . Үйге берілген тапсырманы сұрау.

Сұрақтарға жауап алу:диалогтік оқыту

Ізденді, ойланды, еске түсірді.Интерактивті тақтадан телефон,компьютер,ноутбук көрсету арқылы сабақтың тақырыбын ашу.

2.Түсіну: Әр топ интернет туралы жаңа сөздермен танысады,интерактивті тақта арқылы дұрыс жазылуын көреді және сөз тіркестерін құрады,түсініктерін талқылап постерге жазады.,қорғайды.сыни тұрғыдан ойлау.Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер

Қолдану: Кітаптағы мәтінді оқып аударады,сұрақтар құрып әр топ бір-біріне қойып жауап береді.Жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу

4.Талдау: Әр топ термин сөздерді дұрыс жазуға үйренеді және түсіндіреді. (интерактивті тақтамен жұмыс).АКТ 5.Жинақтау: жаңа сөздерді түсіндіреді.жоғары,орташа,төмен дәрежелі тапсырмалар орындайды. С-сөздікпен жұмыс,В-сөз тіркестерін құру,А-сөйлем құрады.Таланты және дарынды балаларды оқыту 6.Бағалау . Сабақ туралы оқушылар стикерге өз ойларын жазады , әр топтын бағалау парағын жинап алу.Формативті бағадан суммативті баға шығару оқыту мен оқуды бағалау

4.Талдау: Әр топ термин сөздерді дұрыс жазуға үйренеді және түсіндіреді. (интерактивті тақтамен жұмыс).АКТ

5.Жинақтау: жаңа сөздерді түсіндіреді.жоғары,орташа,төмен дәрежелі тапсырмалар орындайды. С-сөздікпен жұмыс,В-сөз тіркестерін құру,А-сөйлем құрады.Таланты және дарынды балаларды оқыту

6.Бағалау . Сабақ туралы оқушылар стикерге өз ойларын жазады , әр топтын бағалау парағын жинап алу.Формативті бағадан суммативті баға шығару оқыту мен оқуды бағалау

Күтілетін нәтиже Интернет туралы жалпы сипатама бере алады,тақырыпқа байланысты сөз қорларын молайтады ,алған білімдерін өмірде қолдануға үйренеді.Термин сөздердің грамматикасын меңгереді.Өздігінен білім алуға талаптанады.

Күтілетін нәтиже

Интернет туралы жалпы сипатама бере алады,тақырыпқа байланысты сөз қорларын молайтады ,алған білімдерін өмірде қолдануға үйренеді.Термин сөздердің грамматикасын меңгереді.Өздігінен білім алуға талаптанады.

Сәтті жақтары  Топпен жұмыс жасауға үйренді, үндемей отыратын оқушыларым сабаққа белсене қатысты,өздерін бағалауға үйренді.Өз ойларын емін- еркін жеткізе алды. Оқушылардың топқа бөлінуі көңілімнен шықпады. Топ ережесін сақтамады. Сәтсіз жақтары Алдағы сабақтарымда оқушылардың қалай оқитынын үнемі қадағалау ,жеті модульді әр түрлі әдіс-тәсілдермен тиімді енгізу, оқушылардың пәнге деген қызығушылықтарын ынталандыру. Мемлекеттік тілдің мәртебесін биік шынға жеткізу.  Болашаққа  жоспарым

Сәтті жақтары

Топпен жұмыс жасауға үйренді, үндемей отыратын оқушыларым сабаққа белсене қатысты,өздерін бағалауға үйренді.Өз ойларын емін- еркін жеткізе алды.

Оқушылардың топқа бөлінуі көңілімнен шықпады.

Топ ережесін сақтамады.

Сәтсіз жақтары

Алдағы сабақтарымда оқушылардың қалай оқитынын үнемі қадағалау ,жеті модульді әр түрлі әдіс-тәсілдермен тиімді енгізу, оқушылардың пәнге деген қызығушылықтарын ынталандыру. Мемлекеттік тілдің мәртебесін биік шынға жеткізу.

Болашаққа

жоспарым


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Прочее

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 7 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Презентация информация о интернете

Автор: Есжанов Руслан Тулегенович

Дата: 29.01.2015

Номер свидетельства: 163671
