Қысқа мерзімді жоспар
Пән:Қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
Мектеп: «Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Күні:
Мұғалімнің аты-жөні:Елубаева Алия Курмангазыевна
Сынып: 4 «И,К»
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақ тақырыбы
Спорт түрлері
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
Осы сабақта оқушылар спорт түрлерімен танысады.Жаңа сөздерден сөйлемдер мен сөз тіркестерін құрай алады.Сөйлемнің үш түрімен танысады.Мәтінді оқиды және аударады.
Сабақ мақсаттары
Барлық оқушылар: Мәтінді оқып аудара алады.
Көптеген оқушылар: Спорт түрлерін біледі.
Кейбір оқушылар: Есепті оқып,жатқа айта алады.
Жетістік критерийлері
- Спорт түрлерін біледі.
- Жаңа сөздерден сөйлемдер құрай алады.
- Сөйлем түрлерін біледі және мысалдар айта алады.
Тілдік мақсаттар
Сөздердің мағынасын түсінеді, оны дұрыс айтады, сұраққа жауап береді.
Құндылықтарды
дарыту
Құндылықтарды дарыту әр бір тапсырманы тиянақты орындап нақты жауап беру арқылы жүзеге асады.
Пәнаралық
Байланыстар
Орыс тілі,дене шынықтыру
АКТ қолдану
дағдылары
АКТ-ны қолданып спортшыларды атай алады.
Бастапқы білім
- Қайталау сабағы
Сабақ барысы
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
Ресурстар
Сабақтың басы
Оқушылармен амандасу.
Оқушыларды түгендеу.
Сабақтың ортасы
1 тапсырма: Біліп ал.
Спорт түрлері: Футбол,хоккей,волейбол,
баскетбол,күрес,жүгіру,бокс,велоспорт.
Дескриптор: Спорт түрлерлерімен танысады.
Нәтижесінде білім алушы:
Спорт түрлерін атайды.
2 тапсырма:Мәтінді тыңда.
Қазақстанда спорт жақсы дамыған.Спорт адам денсаулығына пайдалы.Спорттың түрлері өте көп.Маған спорттың барлық түрі ұнайды.
Дескриптор
Мәтін бойынша спорттың адам денсаулығына пайдасы туралы біледі.
Нәтижесінде білім алушы:
Спорт түрлерін және спорттың адам денсаулығына пайдасы бар екенін біледі.
Кері байланыс:
6 тапсырма: Оқы,біліп ал.
Хабарлы сөйлем-повествовательное предложение.
Сұраулы сөйлем-вопросительное предложение.
Лепті сөйлем-восклицательное предложение.
Мен мектепке келдім. (нүкте)
Сен қайда барсың? (сұрақ белгісі)
Алақай,каникул басталды!(леп белгісі)
Дескриптор:
Оқушылар сөйлем түрлерімен танысады.
Нәтижесінде білім алушы:
Оқушылар сөйлем түрлерін біледі және ажырата алады.
Кері байланыс:
Сабақтың соңы
Үйге тапсырма
Кері байланыс:
136 бет,7-тапсырма.Есеп өлеңді шешу.
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
Денсаулық сақтау технологиялары.
Сергіту сәттері мен белсенді іс-әрекет түрлері.
Осы сабақта қолданылатын Қауіпсіздік техникасы ережелерінің тармақтары
Сабақ бойынша рефлексия
Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?
Жеткізбесе, неліктен?
Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?
Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?
Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?
Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз.