ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ
Мектеп:
Қайназар №1 орта мектеп
СЫНЫП:1 «А»
Қатысқандар:
Қатыспағандар:
САБАҚ:
жаратылыстану
Күні:19.09.2016ж
Мұғалімнің аты-жөні: Курмангалиева Ж.
Сабақ тақырыбы
Күн тәртібінде
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаты
1.2.4. Күн тәртібін сақтау маңызын түсіндіру және күн тәртібін құру. 1.1.2.5. Тәулік уақытын мен апта күндерінің атауларын қолдану.
Сабақ мақсаттары
Барлық оқушылар: : күн тәртібін сақтаудың маңыздылығын түсіну;
Көптеген оқушылар: өз жеке күн тәртібін құрy.
Кейбір оқушылар : өз жеке күн тәртібін әңгімелеп береді
Ойлау деңгейлері
Білу және түсіну,
Қолдану
Жетістік критерийлері: Күн тәртібін сақтау маңызын түсініп және күн тәртібін құрады. Тәулік уақытын мен апта күндерінің атауларын қолданады.
.
Құндылықтарды дарыту
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
Пәнаралық байланыс
Музыка, математика
АКТ қолдану дағдылары
Аудиожазба, таныстырылым.
Тілдік құзыреттілік
таң – утро – morning; күн – день – day; кеш – ночь – evening;
күн тәртібі – режим дня – daily schedule; демалыс күні – выходной – weekend.
Бұған дейінгі меңгерген білім
Тыңдаған материал бойынша пікірлерін айту.
Жоспар
Жоспарланған
уақытесебі
Жоспарланған тапсырмалар
Дерек
көздер/
ресурстар
Сабақтың басы
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
6 минут
Ұйымдастыру оқушыларды түгенлеу назарын сабаққа аудару
Психологиялық ахуал
Біз балдырған баламыз,
Құстай қанат қағамыз.
Дүниені аралап,
Оқып білім аламыз.
Көзді салып қараңыз,
Былай қанат қағамыз.
/Б.Бөрiбаев/
– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! Жыл мезгілдеріне байланысты топқа бөлу.
АКТ
Шаттық шеңбері
Сабақтың ортасы
25 минут
8 минут
№1 Өзіңнің күн тәртібіңді айт.
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс
Табиғат суреттері
АКТ
Ширату жаттығу
1 минут
Музыка әуенімен оқушылар жаттығу жасайды.
АКТ
16 минут
Дескриптор
Сен білесің бе?» айдарындағы мәтінді оқыңыз.Менің демалыс күнім. Кейіпкердің сүйікті істері туралы «Нехочуха» мультфильмінен үзінді көрсету. Аптаның қай күндерінде аттракциондар паркіне, киноға баруға болатынын сұрау. Оқулықтағы «Менің демалыс күнім» тапсырмасын орындау үшін «Әңгіме құрастыр». Содан кейін бір-екі сөзбен өздері демалыста немен айналысатынын айтқызу.
Өз ойларын толық жеткізе біледі.
Акт
Оқулық, дәптеh
Сабақтың соңы
4 минут
. Кері байланыс