kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Доклат

Нажмите, чтобы узнать подробности

саба?ты? та?ырыбы арыстан мен тыш?ан Саба?ты? ма?саты ,О?ушыларды мысалдармен таныстырып ме?герту Дамытушылы? О?ушыларды? ой- орісін ?иялын дамыту Т?рбиелік. О?ушыларды адамгершілікке т?рбиелеу. 

К?рнекілігі суреттер ощашывгтрагнврапгнчрвагшачртттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттт длмпоьвщшагепвркешгвык гшпщавргпшрвгшрпшгварш шгеррпшгварпшгавпшграп грегшварпгшврапшгр гшпршгвршгщварп гшавпршгапшгарпг шаршщагвршгапшгапр  .пьроапошгав?.апгррвшпвгш.зшогщощшоаоеп,олдывеавграпшгвкшгеа,говралапвшпршгвкршг,огшкрвгшешгвкеошгвкревкрешгшрт?грошгрекгшшг?шг,?уругш?рг?ургр,грг?р?гргргшр?гшрг?шр?гшргшр??гргшргшргшгш,гшргшршгшг,шгшгргшрр,шгшгршгргр,еоптгкгуеквгвергвкгнр.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Доклат »

Мұғалім:

Сабақтың тақырыбы: Бидай мен Қаңбақ. А. Тоқмағамбетов.

Сабақтың мақсаты:

Білімділік Оқушыларды. А. Тоқмағамбетовтің «Бидай мен Қаңбақ.» мысалымен таныстыру және мысалдың мазмұны мен идеясын меңгерту.

Дамытушылық: Оқушыларды сауатты, мәнерлі, әсерлі оқуға баулу. Шығармашылықпен жұмыс істеуге ықпал ету, ойлау шеберлігі мен сөйлеу мәдениетін дамыту.

Тәрбиелік: Ұжымда өзін-өзі ізгілікке тәрбиелеуге дағдыландыру. Туған жерін қастерлеуге, адамгершілікке, білімділікке тәрбиелеу. Еңбекке баулу.Үлкендердің еңбегін бағалауға, құрметтеуге үйрету.

Сабақтың типі: Оқушылардың жаңа білімді меңгеру сабағы..

Әдіс-тәсілдері: СТО технологиясының тәсілдері, түсіндіру, сұрақ-жауап,

көрнекілік көрсету арқылы түсіндіру,жарыс, ойын.

Көрнекілік:

І. Ұйымдастыру кезеңі

ІІ. Үй тапсырмасымен тексеру

ІІІ. Жаңа сабақ.

ІҮ. Жаңа сабақты бекіту.

Ү. Қорытындылау, бағалау.

ҮІ. Үйге тапсырма.



Сабақтың барысы:

Ұйымдастыру кезеңі: а) Сәлемдесу , оқушыларды түгендеу.

ә) Сабаққа әзірлігін тексеру, оқу құралдарын дайындау.

Үй тапсырмасымен жұмыс: Әңгімені мәнерлеп оқу. Түсінік айтуға дайындалу Өлеңді мәнерлеп оқу.

Оқушылардың білімді белсенді меңгеруге дайындау кезеңі.

«Еңбек түбі - береке» мақалының мағынасын сұрау.

Жаңа сабақ.

Сабақ тақырыбы мен мақсатымен таныстыру.

А. Тоқмағамбетовтің «Бидай мен Қаңбақ.» мысалымен таныстыру



Оқулықпен жұмыс

1. Жұмбақтарды шеш.

А) Ұзын мұрты сарылар,

Қойынында наны бар.

Б) Шеңбер жасап өседі,

Желмен бірге көшеді



2. «Бидай мен Қаңбақ.» мысалын мәнерлеп оқу.

Оқушыларға тмәнерлеп оқыту, әр шумағының мазмұнын сұрау.



Сергіту сәті. Сабағыңа жөндеп, әзілленсең еңбек.

Қиындықтың бәрін, еңбек қана жеңбек.

Сұрақтар мен тапсырмалар:

3. Мысалды рөлге бөліп, мәнерлеп оқуға жаттығу.

4. Төменде берілген жолдар қай кейіпкерге байланысты айтылған?

5. Бидай мен қаңбақ туралы жұмбақ құрастырыңдар.



  1. Қаңбақ Бидайға не деді?

  2. Қандай жауап алды?

  3. «Уф» десе, ұшасың, «Суф» десе, қонасың дегенді қалай түсінесің?

  4. Қайсысы дұрысын айтты?

  • Бидайдың Қаңбаққа айтқан сынын тауып оқы.

  • Бидайдың өзіне берген бағасын тап.

  • Бидай мен Қаңбаққа ұқсас адамдар бола ма?

  • Мысалдан сахналық көрініс жасау.

  • Мінездеме беру.





Бидай Қаңбақ

Мысалға байланысты жаңылтпаштарды дұрыстап оқу және жұмбақты шешу.



Сабақты қорыту: Біз не білдік? Талқылау.

Үйге тапсырма: Мысалды мәнерлеп оқу. Түсінік айтуға дайындалу. Қалауынша жаттау.

Оқушы білімі мен белсенділігін бағалау.


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 2 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Доклат

Автор: Султангубиева Клара

Дата: 28.01.2015

Номер свидетельства: 163375
