kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

1 сынып "?рнектер +3,-3 " математика

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба?ты? та?ырыбы: Есеп.( Сонша) +3,-3

Саба?ты? ма?саты: 

1) О?ушылар?а есепті салыстырып, ??састы?ы мен айырмашылы?ын ажырата білуге ?йрету

2) логикалы? ойын, есте са?тау ?абілетін

дамыту

3) Д?рыс есептеуге, шапша? ?рі д?рыс есептеуге ?йрету.

Саба?та пайдаланылатын ?діс-т?сіл: с?ра?-жауап, т?сіндіру

Т?рі: аралас

К?рнекілігі: сандар, кітап,карточкалар

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«1 сынып "?рнектер +3,-3 " математика»

Қайырбаева Ғ математика

1Ғ сыныбы 15.01.16

Сабақтың тақырыбы: Есеп.( Сонша) +3,-3

Сабақтың мақсаты: 

1) Оқушыларға есепті салыстырып, ұқсастығы мен айырмашылығын ажырата білуге үйрету

2) логикалық ойын, есте сақтау қабілетін

дамыту

3) Дұрыс есептеуге, шапшаң әрі дұрыс есептеуге үйрету.

Сабақта пайдаланылатын әдіс-тәсіл: сұрақ-жауап , түсіндіру

Түрі: аралас

Көрнекілігі: сандар, кітап,карточкалар

Сабақтың барысы:

І. Ұйымдастыру кезеңі

Оқушылардың назарын сабаққа аудару

ІІ. Өткен сабақты пысықтау:

1. Мұзайдында 6 бала сырғанап жүрді. Олардың екеуі түскі тамақ ішуге кетті, ал түстен кейін олар мұзайдынға қайтып оралды. Мұзайдында қанша бала сырғанап жүр?
2. Отбасында төрт бала бар: қыздар қанша болса, ұлдар да сонша.Отбасында қыздар қанша, ұлдар қанша?
3. Әсет Сәбитпен шахмат ойнап 2 рет жеңді, ал Сәбит Әсетті 3 рет жеңді. Тағы бір ойында олар тепе-тең түсті. Балалар неше рет шахмат ойнаған?

4. Арман тақта шоколадты екіге бөлді, содан соң оның бөлінген бір бөлігін тағы да екіге бөлді. Сонда Әсет шоколадты неше бөлікке бөлген?


ІҮ. Жаңа сабақ

Өзіндік жұмыс

9+1*5+1 106 10-5=5

9+1*5-1 104 8-2=6



№1 есеп Оқу.Есепті салыстыр және шығар

Нұржан-7г Нұржан-7 г

Гүлжан-3 г Гүлжан- ? г 2-еуі

Барлығы-? Гүл Ш: 7+2=9

Ш: 7+3=10 Ж:9 г

Жауабы: 10 г

№2

43 5

№3

3 см

4 см

Екі кесінді сызуға болады.

№4

6+3 9-6=3 6-3=3

7+3 10-7=3 7-3=4

8

9-3=6 9-6=3 3+3=6

6-2=4 6-4=2 2+5=7

8-3=5 5-5=0 2+4=6

2+46-1 3+5=10-2 4-1

5+19-3 8-0=1+7

Сабақты қорыту

Амалдар таңбаларын қой. 5+4-3-2+1=5

ҮІ. Бағалау











Пәні: Музыка Сыныбы Уақыты:

Сабақтың тақырыбы: Музыкадағы адамның көңіл-күйі.

Сабақтың мақсаты:Жаңа сабақты түсіндіру меңгерту. Оқушыларға

музыкадағы көңіл-күйді суреттерге қарап айыра білуге үйрету.

Сабақтың әдісі: түсіндіру, әңгімелеу, сұрақ-жауап, ойын ойнау, ребус шешу.

Сабақтың көрнекілігі: М.Әубәкіровтың суреті, музыканың көңіл-күйін

білдіретін суреттер.

Сабақтың барысы:

Ұйымдастыру кезеңі: (амандасу, түгендеу)

Үй тапсырмасын сұрау.

Өткенді қайталау

«Көңілсіз көңіл-күй» қайталау. Сұрақ-жауаппен қайталау.

Жаңа сабақ:

1.Музыкалық көңіл-күйін суреттер арқылы тауып әңгімелеу.

2.Оқушылармен әңгіме жүргізу.

3. Әнді сахналық түрде мәнерлеп бірге орындау.

4.Суреттермен жұмыс.

5.Оқулықпен жұмыс.

6. Ән қандай көңіл-күйде айтылады? Сұрақ-жауап әдісімен жаңа сабақты пысықтау.

7.Дәптермен жұмыс.

8.Хормен ән айту

9.Жеке оқушымен жұмыс.

10.Ойын: «Жұмбақ ән» Шартын түсіндіру.

Сабақты қорытындылау:Схемамен жұмыс, кестені толтыру.

Үйге тапсырма: Түсініп оқу.

Бағалау:




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 1 класс

Скачать
1 сынып "?рнектер +3,-3 " математика

Автор: Байбозова Айгуль Аязбаевна

Дата: 20.04.2016

Номер свидетельства: 320867
