kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

7-сынып. Екі ?рнекті? кубтарыны? ?осындысы.

Нажмите, чтобы узнать подробности

Сыныбы: 7 «?,В»                                                                                                           

Саба?ты? та?ырыбы:   Екі ?рнекті? кубтарыны? ?осындысы.

Саба?ты? ма?саты:  Екі ?рнекті? кубтарыны? ?осындысы формуласымен, толы? емес квадратымен танысып, атал?ан формулаларды ?рнектерді т?рлендіру кезінде ?олдануды ?йрету.

О?ыту н?тижелері:  О?ушылар екі ?рнекті? кубтарыны? ?осындысы формуласымен, толы? емес квадратымен танысып, атал?ан формулаларды ?рнектерді т?рлендіру кезінде ?олдануды ?йренеді.

?олданылатын ?діс-т?сілдер: «ЖИГСО» ?дісіні? бір элементі, «С?ра? ?ою, ?айта с?ра? ?ою» ?дісі

Дерекк?здер: О?улы? 7-сынып «Алгебра», Мектеп,2012, интернет желісі.

К?рнекіліктер:  Бейнетаспа, т?рлі т?сті ?а?аздар, смайлинг.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«7-сынып. Екі ?рнекті? кубтарыны? ?осындысы.»

Сыныбы: 7 «Ә,В»


Сабақтың тақырыбы: Екі өрнектің кубтарының қосындысы.


Сабақтың мақсаты: Екі өрнектің кубтарының қосындысы формуласымен, толық емес квадратымен танысып, аталған формулаларды өрнектерді түрлендіру кезінде қолдануды үйрету.

Оқыту нәтижелері: Оқушылар екі өрнектің кубтарының қосындысы формуласымен, толық емес квадратымен танысып, аталған формулаларды өрнектерді түрлендіру кезінде қолдануды үйренеді.

Қолданылатын әдіс-тәсілдер: «ЖИГСО» әдісінің бір элементі, «Сұрақ қою, қайта сұрақ қою» әдісі

Дереккөздер: Оқулық 7-сынып «Алгебра», Мектеп,2012, интернет желісі.

Көрнекіліктер: Бейнетаспа, түрлі түсті қағаздар, смайлинг.


Сабақтың барысы:

Сабақтың кезеңі

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Күтілетін нәтиже

Түзетулер


1. Ұйымдастыру кезеңі.

4 мин

Сыныпқа кіріп, оқушылармен жылы жүзбен сәлемдесіп, сынып оқушыларын түгелдеу. Шаттық шеңберінде тілектер айтқызу

Мұғаліммен сәлемдеседі, кезекші кім жоғын айтып өтеді. Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтты

Ұйымдастыру кезеңін жүргізу, оқушылардың зейінін сабаққа аудару.



2. Миға шабуыл

2 мин

Өткен тақырыптардан сұрақтар қою

Ережелерге жауап береді

Ережелер қайталанады.


2. Оқулықпен жұмыс

14 мин

«ЖИГСО» әдісінің бір элементі арқылы тақырыпшаларды бөліп беру

Есепті талқылап, ақылдаса отырып шығарады

Материалды терең меңгеруге қол жеткізу, диалог құру нәтижесінде білім алады.


4. Сергіту сәті 3 мин

Бейнетаспа тамашалату

Бейнеролик тамашалайды

Оқушылар сергіту сәтін жасайды.


6. Кім жылдам? ойыны

10 мин

№213, 214 есептерін шығарту

Оқушылар шапшаң шығарып, тақтаға жазады

Сынып толық белсенді жұмыс жасайды, шапшаңдыққа үйренеді


3. «Ыстық орындық»

5мин

«Сұрақ қою, қайта сұрақ қою» әдісі арқылы ереже сұрау

Әр топтан бір оқушы ыстық орындықта ережелерге жауап береді

Сабақ бекітіледі, ережелер қайталанады


7. Кері байланыс.


2 мин

; ; смайлинг арқылы кері байланыс жасау

Оқушылар өтілген сабаққа кері байланыс жасау үшін түрлі стикерлерге қойылған сұрақтарға жауап жазады.

Сабақтан алған әсерлерін, ішкі сезімдерін ашық жазуға дағдыланады. Кері байланыс жүзеге асады.


8. Үйге тапсырма

2 мин

214 (жұптары) үй тапсырмасын шығаруына бағыт бағдар беру

Оқушылар өздеріне белгілеп алады.

Сынып түгел үй тапсырмасын орындауға тырысады.


9. Бағалау

3 мин

Формативті бағалау

Рефлексия арқылы білімдеріне талдау жасайды, әділ бағаланады

Оқушылар толық бағаланады.





Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 7 класс

Скачать
7-сынып. Екі ?рнекті? кубтарыны? ?осындысы.

Автор: Сарбасова Гульбаршин Утебаевна

Дата: 06.02.2016

Номер свидетельства: 289206
