kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Есеп +3,- 3

Нажмите, чтобы узнать подробности

Математика п?ні бойынша та?ырыбы: есеп+3-3. Ашы? саба? 1 "Ж" сыныбында ?ткізілді.                                                                                                                                                                                

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Есеп +3,- 3»

Тақырыбы: Есеп. +3, -3  1-сынып

Тақырыбы:

Есеп. +3, -3

1-сынып

Қош келдіңіздер!

Қош

келдіңіздер!

Сабақтың мақсаты: 1) Оқушыларға есептерді салыстырып, ұқсастығы мен айырмашылығын ажырата білуге үйрету, 2) Шапшаң әрі дұрыс есептеу дағдыларын қалыптастыру. 3) Танымдық, шығармашылық, белсенділіктерін арттырып, логикалық ойын, есте сақтау қабілетін дамыту

Сабақтың мақсаты:

1) Оқушыларға есептерді салыстырып, ұқсастығы мен айырмашылығын ажырата білуге үйрету,

2) Шапшаң әрі дұрыс есептеу дағдыларын қалыптастыру.

3) Танымдық, шығармашылық, белсенділіктерін арттырып, логикалық ойын, есте сақтау қабілетін дамыту

Сабақтың барысы:   І. Ұйымдастыру бөлімі. ІІ. Шаттық шеңбері. ІІІ.Білімді еске түсіру. ІҮ. Жаңа сабақ. 1. Қызығушылықты ояту. 2. Мағынаны ашу. 3. Оқулықпен жұмыс. 4. Сергіту сәті. 5. Дәптермен жұмыс. 6. Рефлексия. 7.Бағалау. Y. Қорытынды.

Сабақтың барысы:

 

І. Ұйымдастыру бөлімі.

ІІ. Шаттық шеңбері.

ІІІ.Білімді еске түсіру.

ІҮ. Жаңа сабақ.

1. Қызығушылықты ояту.

2. Мағынаны ашу.

3. Оқулықпен жұмыс.

4. Сергіту сәті.

5. Дәптермен жұмыс.

6. Рефлексия.

7.Бағалау.

Y. Қорытынды.

Шаттық шеңбері  Қонақ күту салтымыз Оқып, біліп жатырмыз Келген қонақ сіздерге Сәлім беру салтымыз

Шаттық шеңбері

Қонақ күту салтымыз

Оқып, біліп жатырмыз

Келген қонақ сіздерге

Сәлім беру салтымыз

Тауық қанша балапан шығарды? 10

Тауық қанша балапан шығарды?

10

Ретімен орналастыр 0 10 6 5 1 3 9 2 8 4 7

Ретімен орналастыр

0

10

6

5

1

3

9

2

8

4

7

10 0 10 1 9 2 8 3 7 4 6 5 5

10

0

10

1

9

2

8

3

7

4

6

5

5

Көршісін тап 4 2 3 3 6 3 1 4 5 2 4 5 4 3 5 6 9 8 7 9  8 6 5  7 7 11 10 9

Көршісін тап

4

2

3

3

6

3

1

4

5

2

4

5

4

3

5

6

9

8

7

9

8

6

5

7

7

11

10

9

1 Көлде қанша балық қалды? 5-1= 4 5-4=

1

Көлде қанша балық қалды?

5-1=

4

5-4=

Дәптермен жұмыс

Дәптермен жұмыс

9  9  З Ә М Е І Д А Ж 11

9

9

З

Ә

М

Е

І

Д

А

Ж

11

Суретті жалғастыр

Суретті жалғастыр

Мағынаны ашу. Есеп деген не? Есеп дегенде саған қандай ой келеді? Электронды оқулыққа  назар аударайық

Мағынаны ашу.

Есеп деген не?

Есеп дегенде саған

қандай ой келеді?

Электронды оқулыққа

назар аударайық

Оқулықпен жұмыс а. Берді-3с.  Теріп алды-9с  Қалды-?с. Шешуі: 9-3= Жауабы: таңқурай

Оқулықпен жұмыс

  • а. Берді-3с.

Теріп алды-9с

Қалды-?с.

Шешуі: 9-3=

Жауабы: таңқурай

ә. Айсара -9 с
  • ә. Айсара -9 с

Айдана-? 3с. кем

Шешуі: 9-3=6

Жауабы: 6 таңқурай

Сергіту сәті (көз жаттығуы)

Сергіту сәті (көз жаттығуы)

8
  • 8

Мысалы: 8

3. Өрнек құр және мәнін тап:

9-3=6 9-6=3 3+ =9 +6=9

7-3=4 7-4= 3+ = 4+ =

8-3= 8- = + =8 + =

,=, 6 5 2+46-1 3+5*10-2 4-1*2+3 5+1*9-2 4+3*9-3 8-0*1+7 Амалдар таңбаларын қой: 5 4 3 2 1 = 5 + - - -" width="640"

4. Салыстыр: ,=,

6 5

2+46-1 3+5*10-2 4-1*2+3

5+1*9-2 4+3*9-3 8-0*1+7

Амалдар таңбаларын қой:

5 4 3 2 1 = 5

+

-

-

-

Тізбекті жалғастыр ?

Тізбекті жалғастыр

?

+ 2 - 3 + 1 - 1 + 2 +2 + 5 есепте 7   6  7 9 - 2   4  6 5 - 3    3 5 10

+ 2

- 3

+ 1

- 1

+ 2

+2

+ 5

есепте

7

6

7

9

- 2

4

6

5

- 3

3

5

10

сәйкестендір 5 4 1 6 3 2

сәйкестендір

5

4

1

6

3

2

9 - 3 5 - 2 Өз орнын табуға көмектес 3 - 1  6 + 3 3 2 +  7 - 3 3 5 9 4 2 6

9 - 3

5

-

2

Өз орнын табуға көмектес

3 - 1

6 + 3

3

2

+

7 - 3

3

5

9

4

2

6

Семантикалық карта Нысана шарты Қалды-?с таңқурай сұрағы Теріп алды -9с. т шешуі Берді-3.т 9-3=6 жауабы 6 таңқурай

Семантикалық карта

Нысана

шарты

Қалды-?с таңқурай

сұрағы

Теріп алды -9с. т

шешуі

Берді-3.т

9-3=6

жауабы

6 таңқурай

Көңіл күйлерің    Рефлексия «Бағдаршам»

Көңіл күйлерің

Рефлексия «Бағдаршам»



Бағалау

Бағалау

Назар аударып тыңдағандарыңызға рахмет! Сау болыңыздар!

Назар аударып

тыңдағандарыңызға

рахмет!

Сау болыңыздар!


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Презентации

Целевая аудитория: 1 класс

Скачать
Есеп +3,- 3

Автор: Абишбаева Айтолкын Мажитовна

Дата: 07.02.2016

Номер свидетельства: 289888
