| Сабақтың тақырыбы | Редакторға кіріктірілген нысандар |
| Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары | 7.3.1.1 -нысандар мен оқиғалардың 3D моделін құру |
| Сабақтың мақсаты | Барлық оқушылар орындай алады: SketchUp 3D моделінің программау интерфейсі туралы біледі. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Қарапайым объектілерді SketchUp 3D моделін құра алады. Кейбір оқушылар орындай алады: SketchUp 3D моделінің мүмкіндіктерін талдап, қорытынды жасай алады. |
| Бағалау критерийлері |
|
| Тілдік мақсат | Оқушылар орындай алады: -SketchUp 3D программасының міндетін жасай алады. - SketchUp негізгі функцияларын атап шығу -Google SketchUp. 3D-моделі үш өлшемден тұрады. Пәндік лексика және термонология - Эскизді модельдеу -Интерьер дизайын |
| Құндылықтарға баулу | Шығармашылық және сын тұрғысынан ойлау. Денсаулық, қарым-қатынас, өмір бойы оқуға дайын болу |
| Пəнаралық байланыс | SketchUp программасы орыс тілі және ағылшын тілі жұмыс жасайды. Геометриялық фигураларды қолдану арқылы модель жасаймыз. |
| Тақырып бойынша алдыңғы білім | Модельдер, 3D-моделі туралы мазмұнын түсініп, оқиды. |
Сабақ барысы
| Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар |
| Сабақтың басы 5 мин | І.Ұйымдастыру бөлімі: А)Оқушылармен амандасу, түгендеу Б)Сабаққа зейіндерін аудару «Символды тілек» ой-сергіту арқылы жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру (сиқырлы сандықшаңың ішінде: модем, телефон, сағат, өшіргіш т.б. оқушылар көзін жумып затты тандайды.). Алған заттарыныздің қызметін тілекке айландырамыз мысал: сағат - уақыт алтыннан да қымбат, өшіргіш - қателікке жол жоқ. Топтарға бөлу: Мозайка әдісі 1 топ: Робот 2 топ: Куыршак 3 топ: Бәйтерек Осы суреттерді құрастыру арқылы топка бөлу |
|
| Сабақтың ортасы 30 мин |
Сілтеме ойынша видео https://www.youtube.com/watch?v=ui3P7fbdLAw – файл (терезесімен танысу) (құралдар тақтасы) Оқулық «Амамұра» 7 сынып Оқулық Атамұра 7 сынып Оқулық «Атамұра» 7 сынып 5,10 сурет |
