КЛАСЫ: 8А | КҮНІ: 13.11.18Ж. | САБАҚ РЕТІ: 10 |
Сабақтың тақырыбы | Кіріктірілген функциялар |
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 8.2.2.3 электронды кестені қолдана отырып есептерді шешуде кіріктірілген функцияларды қолдану |
Сабақтың мақсаттары | Барлығы: Жаңа білімді түсінеді. Көбі: Анық сөйлеу арқылы, тақырыпты талқылайды. Кейбірі: Анық және толық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді. |
Сабақ мақсаты | компьютерді зиянды бағдарламалардан қорғау |
Бағалаукритерийі | Бағалаукритерийі | Тапсырма № | Дескриптор | Балл | | Оқушы | | А. Сенімді және еркін жауап беру. | № 1 | Оқушылар жұпта сұхбат құрастырады. | 1 | |
Тілдікмақсаттар | Сабақ барысындағы сөздермен танысу. |
Құндылықтарға баулу | өзара түсіністік, өзара сыйластық, академиялық адалдық |
Пәнаралық байланыстар | English |
АКТ қолдану дағдылары | Аудиожазба , таныстырылым. |
Сабақ барысы |
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
Сабақтың басы 5 минут | Мақсаты: үй жұмысын тексеру (K) Бұдан бұрынғы тақырыпты білуін тексеру үшін жұмыс Music Box Музыка қорапбындағы карточкалардан алдыңғы сабақтың терминдер мен ұғымдары табылады. музыка ойнайды, тоқтағанда оқушы карточканың мағынасын түсіндіреді. Содан кейін музыка қайтадан ойнайды және әрбір оқушы жауап бергенше жалғасада . Бағалау критерийі | Дескриптор | компьютер желілерінің түрін аныктайды және мысал келтіреді | Топологияны біледі | клиент-серверную технологиясын біледі | 3. мұғалім жаңа тақырып және сабақ оқу мақсаттарын (ОМ) айтады 4. Оқушылар ОМ-на сәйкес өз табыс критерийлерін жасайды Жұмыс тобы. Мұғалімі екі топқа студенттерді бөледі. Тапсырма 2 топ: кестеде байланыс арналарының артықшылықтары мен кемшіліктері толтырыңыз. 1 топ - сымды байланыс арнасы 2-топ - сымсыз арна (P) бір-бірін тексерукестесін толтыру. Бағалау: СК4 Оқушылар кестені толтырады, интернетті пайдалана алады. Кестелерді толтырғаннан кейін бір-бірін тексеружүзеге асырылады Бағалау критерийі | Дескрипторлар | Анализ (СК 4. Желініортатүріжәнеақпаратберужылдамдығыбойыншажіктеу) | - сымсызбайланысканалынанықтайды; - сымдыбайланысканалынанықтайды -байланыс каналы жылдамдығын анықтайды; | Оценивание (СК7. Бір-бірін бағалау) | - сымды байланыс каналы артықшылығын анықтайды; - сымсыз байланыс каналы артықшылығын анықтайды; - сымды байланыс каналы кемшілігін анықтайды; - сымсыз байланыс каналы кемшілігін анықтайды; | | Жаттығулар көрсетілімі немесе видео материалдар. |
Сабақтың ортасы 8 минут 1 минут 5 минут 3 минут 11 минут | Жаңа сабақты түсіндіру | Сұрақ парақшалары. Оқулық, дәптерлер. . |
Сабақтың соңы 2 минут | Үй жұмысы Антивирустарды салыстыру бойынша презентация жасау Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ саалынған суреттер арқылы бағалау. | Смайликтер |
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз? Сөйлеу-речи-speeches | Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
АКТ Құндылықтармен байланыс (тәрбие) |
Қолдау көрсету. Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. | Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы) | Өнер, ана тілі сабағы Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |