kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

"Анимация" сабақ жоспары

Нажмите, чтобы узнать подробности

Сілтеме: 10-сыныпқа арналған оқулық, Интернет ресурстары

Мақсаты: 3D-модельдеу туралы түсініктер беру

Оқыту нәтижесі:

  • үшөлшемді модельдеу туралы түсінігі қалыптасады;
  • 3D-анимациясы негізгі ұғымдары мен жұмыс жасау принциптерін меңгереді;
  • нысанның үшөлшемді нұсқасын жасауды үйренеді.

Блум таксономиясы бойынша

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушы іс-әрекеті

Қолданылатын модуль, әдіс-тәсілдер

Сілтеме: 10-сыныпқа арналған оқулық, Интернет ресурстары

Мақсаты: 3D-модельдеу туралы түсініктер беру

Оқыту нәтижесі:

  • үшөлшемді модельдеу туралы түсінігі қалыптасады;
  • 3D-анимациясы негізгі ұғымдары мен жұмыс жасау принциптерін меңгереді;
  • нысанның үшөлшемді нұсқасын жасауды үйренеді.

Блум таксономиясы бойынша

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушы іс-әрекеті

Қолданылатын модуль, әдіс-тәсілдер

Сілтеме: 10-сыныпқа арналған оқулық, Интернет ресурстары

Мақсаты: 3D-модельдеу туралы түсініктер беру

Оқыту нәтижесі:

  • үшөлшемді модельдеу туралы түсінігі қалыптасады;
  • 3D-анимациясы негізгі ұғымдары мен жұмыс жасау принциптерін меңгереді;
  • нысанның үшөлшемді нұсқасын жасауды үйренеді.

Блум таксономиясы бойынша

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушы іс-әрекеті

Қолданылатын модуль, әдіс-тәсілдер

Сілтеме: 10-сыныпқа арналған оқулық, Интернет ресурстары

Мақсаты: 3D-модельдеу туралы түсініктер беру

Оқыту нәтижесі:

  • үшөлшемді модельдеу туралы түсінігі қалыптасады;
  • 3D-анимациясы негізгі ұғымдары мен жұмыс жасау принциптерін меңгереді;
  • нысанның үшөлшемді нұсқасын жасауды үйренеді.

Блум таксономиясы бойынша

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушы іс-әрекеті

Қолданылатын модуль, әдіс-тәсілдер

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«"Анимация" сабақ жоспары»

Квадрат үшмүше .

Солтүстік Қазақстан облысы



Айыртау ауданы



Өскен негізгі мектебінің



математика және физика пәнінің



мұғалімі Махметова Асылайым Женисовна



Сабақтың тақырыбы:Квадрат үшмүше . Сабақтың тақырыбы:Қысқаша көбейту Квадратүшмүшені көбейткіштерге жіктеу формулаларына есептер шығару



Сабақтың мақсаты:оқушыларға квадрат Сабақтың мақсаты:оқушыларға қысқаша



үшмүше ұғымын,квадрат үшмүшенің түбірлерін көбейту формулаларын меңгерту,қысқаша



білу,квадрат үшмүшені көбейткіштерге жіктеу көбейту формулаларын өрнектерді түрлендіруде формуласымен танысу,есептер шығару кезінде және олардың мәнін есептеу кезінде қолдануды аталған формуланы қолдануды игеру үйрену



Сабақтың түрі:қайталау сабағы Сабақтың түрі:қайталау сабағы



Сабақтың көрнекілігі: Сабақтың көрнекілігі:



Сабақтың барысы:І.Ұйымдастыру кезеңі Сабақтың барысы:Ұйымдастыру кезеңі



ІІ.Үй тапсырмасын тексеру№231 ІІ.Үй тапсырмасын тексеру



Кесте толтыру «Формуланы аяқта» ойыны



ах2+вх+с



х1



х2



а(х-х1)(х-х2)



(а-в)2=а2-2ав+в2



(а+в)2=а2+2ав+в2



(а+в)(а-в)=а2-в2



(а+в)3=а3+3а2в+3ав2+в3



(а+в)3=а3+3а2в+3ав2+в3



(а-в)(а2+ав+в2)= а3-в3

(а+в)(а2-ав+в2)= а3+в3



ІІІ Оқулықпен жұмыс ІІІ Тестпен жұмыс



№232 Квадрат үшмүшені көбейткіштерге жіктеу 1. Дұрыс емес теңдікті анықтаңдар.



А.(3b-c)(3b+c)=9b2-c2



В. (х+4)(4-х)=16-х2



С. 36 n2-49 = (6n+7)(7-6n)



у4-25=(у2-5)(у2+5)

х-ті қандай бірмүшемен алмастырғанда

n2+х+0,04 өрнегі екімүшенің квадраты болады?



А. 0,2n немесе - 0,2n;



С. 2n немесе -2n



В. 4n немесе -4n



0,4n немесе - 0,4n

Дұрыс теңдікті анықтаңдар

А) (3+ )2 = 9+3а+а2



В) (к - 5) = к2-10к + 10



C) (х + 2у2)2 = х2+4ху2+4у4

D) 16 -24а2b + 9b2 = (8а2-3b2)

а2b2 – 16с8 өрнегін көбейткіштерге

жіктеңдер.



А) (а2b3-4c4) 2 C. (a2b3 – 4c4)(a2b2 + 4c4)



B) (a2b3+4c4)2 (a2b3+4c4)(4c4 – a2b3).

х2 – 25 = 0теңдеуін шешіңдер

А) 2,5; В) -2,5;



С) -2,5; 2,5;



D)–10; 10.



Сергіту сәті Логикалық есептер



Термометр аяз болғасын – үш градус көрсетіп тұр. Осындай екі термометр неше градус көрсетеді? Жауабы: үш

2. Үстел үстінде үш стакан шие тұр. Марат бір стакан шиені жеп қойды. Неше стакан қалды?

3. Жүгіру жарысынан Асет, Марат, Талғат үш орынды алды, егер: Марат екінші орын алмаса, ал Талғат –үшінші орын алмаса, кім қандай орын алды? Жауабы: 1-Марат, 2-Асет, 3-Талғат

4. Допты лақтырғанда, доп сол ізімен кері қайту үшін оны қалай лақтыру керек? Жауабы: жоғары

5. Қараңғы бөлмеде майшам мен керосин лампасы бар. Бірінші не жағасыз? Жауабы: шырпы

№233 Бөлшекті қысқарту ІVОқулықпен жұмыс №1791. Термометр аяз болғасын – үш градус көрсетіп тұр. Осындай екі термометр неше градус көрсетеді? Жауабы: үш

2. Үстел үстінде үш стакан шие тұр. Марат бір стакан шиені жеп қойды. Неше стакан қалды?

3. Жүгіру жарысынан Асет, Марат, Талғат үш орынды алды, егер: Марат екінші орын алмаса, ал Талғат –үшінші орын алмаса, кім қандай орын алды? Жауабы: 1-Марат, 2-Асет, 3-Талғат

4. Допты лақтырғанда, доп сол ізімен кері қайту үшін оны қалай лақтыру керек? Жауабы: жоғары

5. Қараңғы бөлмеде майшам мен керосин лампасы бар. Бірінші не жағасыз? Жауабы: шырпы

Галерея



Сабақты қорту: «Домино» ойыны ойналады. 9-сұрақ Әр сұрақ жеке парақшаларға жазылады және олардың жауаптары да жеке парақшаларға жазылады. Жауаптар топтағы барлық оқушыларға бірдей жақсы көрінетіндей үстелдің орта тұсына орналастырылады. Осыдан кейін оқушылар кезекпен сұрақтарды тартып ашады. Кім бірінші үлгереді, столдың ортасында жатқан жауаптардың ішінен дұрыс жауапты тауып алып, сұрақты жабады. Осылай сұрақтар біткенше жалғаса береді.





Үйге тапсырма:№ №235 Үйге тапсырма:№Тесттің 6-10



жалғастыру



Бағалау Бағалау



Дұрыс емес теңдікті анықтаңдар.

А.(3b-c)(3b+c)=9b2-c2



В. (х+4)(4-х)=16-х2



С. 36 n2-49 = (6n+7)(7-6n)



у4-25=(у2-5)(у2+5)

х-ті қандай бірмүшемен алмастырғанда n2+х+0,04 өрнегі екімүшенің квадраты болады?

А. 0,2n немесе - 0,2n;



С. 2n немесе -2n



В. 4n немесе -4n



0,4n немесе - 0,4n

Дұрыс теңдікті анықтаңдар

А) (3+ )2 = 9+3а+а2



В) (к - 5) = к2-10к + 10



C) (х + 2у2)2 = х2+4ху2+4у4

D) 16 -24а2b + 9b2 = (8а2-3

а2b2 – 16с8 өрнегін көбейткіштерге жіктеңдер.

А) (а2b3-4c4) 2



(a2b3 – 4c4)(a2b2 + 4c4)

B) (a2b3+4c4)2

(a2b3+4c4)(4c4 – a2b3).

х2 – 25 = 0теңдеуін шешіңдер

А) 2,5;



В) -2,5;



С) -2,5; 2,5;



D)–10; 10.





ах2+вх+с



х1





х2



а(х-х1)(х-х2)









Термометр аяз болғасын – үш градус көрсетіп тұр. Осындай екі термометр неше градус көрсетеді? Жауабы: үш





2. Үстел үстінде үш стакан шие тұр. Марат бір стакан шиені жеп қойды. Неше стакан қалды?



3. Жүгіру жарысынан Асет, Марат, Талғат үш орынды алды, егер: Марат екінші орын алмаса, ал Талғат –үшінші орын алмаса, кім қандай орын алды? Жауабы: 1-Марат, 2-Асет, 3-Талғат



.

4. Допты лақтырғанда, доп сол ізімен кері қайту үшін оны қалай лақтыру керек? Жауабы: жоғары



5. Қараңғы бөлмеде майшам мен керосин лампасы бар. Бірінші не жағасыз? Жауабы: шырпы


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Информатика

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 10 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
"Анимация" сабақ жоспары

Автор: Коншибаев Нурбол Отегенович

Дата: 09.02.2018

Номер свидетельства: 455919
