Қысқа мерзімді жоспар
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Мектеп: №49 мектеп-гимназия
5 бөлім. Мәтіндік құжатпен жұмыс Мұғалімнің аты-жөні: Турабекова Айгер3м
Сабақ тақырыбы
Күні: 6.04 Қатысқандар:
Сілтемелер (2 сабақ)
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
6.2.2.1- сілтемелерді ұйымдастыру (гиперсілтемелер, мазмұн, атау, түсіндірме)
Сынып: 6 Қатыспағандар саны:
Сабақ мақсаты
Барлық оқушылар:
мәтіндік құжаттарды безендіру , сілтемелер бөлімдеріндегі басқару элементтерінің тобын анықтау.
Оқушылардың басым бөлігі:
сілтемелер бөлімдеріндегі басқару элементтерінің тобын пайдаланып сілтемелер құру.
Кейбір оқушылар:
Құжатқа сілтеме қоюдың айырмашылығын ұйымдастыру.
Ойлау дағдыларының деңгейлері
Білу, түсіну, қолдану, талдау, жинақтау
Бағалау критерийлері
Білу, түсіну: мәтіндік құжаттарды безендіру , сілтемелер бөлімдеріндегі басқару элементтерінің тобы туралы ұғымдарды тұжырымдап сипаттайды.
Қолдану: сілтемелер бөлімдеріндегі басқару элементтерінің тобын пайдаланып сілтемелер әзрлейді.
Талдау, жинақтау:. Сілтеме тобы мен олардың қызметтерн салыстырып ұсынады
Тілдік мақсаттар
Лексика және терминология:
Құндылықтарды
Сілтеме-Ссылка- Link
Диалогтер мен жазу үшін қолданылатын тіркестер:
Пәнаралық байланыстар
Түсіндірмелер-Сноски- Footnote
дарыту
- Өмір бойы білім алуға, рухани дамыған жеке тұлға болып қалыптасуға. Сын тұрғысынан ойлау дағдыларын дамыту, өз бетінше ізденуге бағыттау.
- Сілтеме дегеніміз не?
- Мәтіндік құжатқа қандай сілтемелердің қандай түрлерін ұйымдастыруға болады?
- Сілтемелер бөліміндегі элементтер тобы қандай қызмет атқарады?
- Элеметтер тобының әр қайсысының қызметтер неде екенін қарастырыңдар?
Ағылшын- термин сөздер
Алдыңғы меңгерілген білім
Тілдік мақсаттар
Сілтемелер
Лексика және терминология:
Құндылықтарды
Сілтеме-Ссылка- Link
Диалогтер мен жазу үшін қолданылатын тіркестер:
Пәнаралық байланыстар
дарыту
- Өмір бойы білім алуға, рухани дамыған жеке тұлға болып қалыптасуға. Сын тұрғысынан ойлау дағдыларын дамыту, өз бетінше ізденуге бағыттау.
Түсіндірмелер-Сноски- Footnote
- Сілтеме дегеніміз не?
- Мәтіндік құжатқа қандай сілтемелердің қандай түрлерін ұйымдастыруға болады?
- Сілтемелер бөліміндегі элементтер тобы қандай қызмет атқарады?
- Элеметтер тобының әр қайсысының қызметтер неде екенін қарастырыңдар?
Ағылшын- термин сөздер
Алдыңғы меңгерілген білім
Тілдік мақсаттар
Сілтемелер
Лексика және терминология:
Сілтеме-Ссылка- Link
Түсіндірмелер-Сноски- Footnote дәптерге жазамыз, жаттаймыз
Ұйымдастыру кезеңі:
Оқушылар Zoom программасына кіріп амандасу
Сынып оқушыларын түгендеу,
Үй тапсырмасын сұрау: «Сұрақты ұстап ал» әдісі(тест, сөз жұмбақ тірек қимыл арқылыда сұрауға болады)
1
- Ойын мақсатын анықтау: идеясы, жанры және ортасы дегенді қалай түсінесің?
2. Ойын сценарийін қалай жасаймыз?
3. Ойынды безендіруді ойластыру- сахна мен сәйкес фондарды өзгерту қалай орындалады?
4. Ойын сценарийн жүзеге асыру алгоритмн жасауды қалай орындадың?
Сабақтың ортасы:
www.BilimLend.kz ортасы арқылы білім беру
https :// bilimland.kz/kk/courses/informatika-kk/9-synyp/lesson/gipersiltemeler-men-sajt-navigacziyasy білімлендке кіріп видеоролик көріп, тапсырма орындаңдар
«Кері байланыс»
- Кейін керек болуы мүмкін
- Ақпаратты өңдеймін
- Барлығын лақтырамын
Үйге тапсырма:
Тақырып соңында берілген бақылау сұрақтарына жауап жазу(тест, оқулық бойынша білім беру платформалары арқылы, сайттын бетіне сілтеме жасау арқылы)