| 
 
 Күні: Сынып:   | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | 
  | Сабақтың тақырыбы |  С дыбысы мен әрпі. | 
  | Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 
 
 1.8 Берілген тақырыпқа әңгіме құрап айту 1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту | 
  | Табыс критерийі | Барлығы: С дыбысы мен әрпі туралы білімді меңгереді. Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. | 
  | Жетістік критерийлері | Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады. | 
  | Құндылықтарды дарыту | Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. | 
  | Пәнаралық байланыс | Өнер, ана тілі сабағы | 
  | АКТ қолдану дағдылары | Аудиожазба , таныстырылым. | 
  | Тілдік құзыреттілік | С дыбысы мен әрпі. | 
  | Сабақ барысы | 
  | Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | 
  | Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5 минут | Ертеңгілік шеңбері Қол алысып, қәне, біз, Достасайық бәріміз. Айтарым бар сендерге, Тез тұрыңдар шеңберге. Қандай жақсы бір тұру, Достарменен бір жүру! Қандай жақсы дос болу | 
 
 
 
 Шаттық шебері 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 | 
  | Сабақтың ортасы 8 минут 
 
 
 | №1 Әңгімені тыңдап, мазмұнын айтуға дайындал. «Балық аршу» ойыны (Шығармашылық тапсырма ) Бір қабығын алған сайын С дыбысы бар сөз тауып, оған сөйлем ойлап айту. Мысалы: Самат судан балық ұстады. Олсазан екен. Балық өте семіз болды. Самат оны сатты. | 
 
 Таныстырылым, оқулықпен жұмыс | 
  | Сергіту сәті 1 минут | Қатты нөсер басылды (жаймен тырсылдатады) Күн жарқырай ашылды (қолдарымен күн жасайды) Көктен төмен  әдемi кемпiрқосақ шашылды (жарты доға жасайды) | Сергіту сәтіне арналған жинақ | 
  | Қызықты тапсырма 8 минут |  «БАСПАЛДАҚ» ойыны С - С - - С - - - С - - - - Әліппе серігі оқулығындағы өлеңмен жұмыс: Сара келіп сабақтан, Сан шаруаны тындырды: Самауырға салатын Сексеуілді сындырды. Сазан балық қуырды, Сауды сары сиырды | Түрлі тапсырмалар | 
  | Аяқталуы 16 мину | 1. Өткен Сс дыбыстарың қандай дыбыс?2. Сс дыбысына сөздер ойлаңдар
 
 
 | 
 
 Оқулық, дәптерлер. | 
  | Сабақтың соңы 2 минут 
 | Рефлексия. Бұл сабақта оқушылар шығармашылықпен жұмыста топтық жұмыстың пайдасын түсінді деп ойлаймын. | 
 
 
 | 
  | Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? | 
 
 Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз? 
 | Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы АКТ
 Құндылықтармен байланыс (тәрбие)
 | 
  | Қолдау көрсету. Қабілеті жоғары оқушыларайтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. | 
 
 Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы) 
 | Өнер, ана тілі сабағы Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |