Сабақ: | Мектеп: Екіаша орта мектебі КММ |
Күні: 21.02 | Мұғалімнің есімі: Каирбекова Ж.М |
Сынып: 10Б | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар: |
Сабақтың тақырыбы: | Абай Құнанбаев |
Сабақ негізделген оқу мақсаты: | Еліміздің әйгілі ақыны Абай Құнанбаев туралы білімдерін толықтыру |
Сабақ мақсаттары: | Барлық оқушылар: мәтінді оқиды, жаңа сөздерді айта алады |
Оқушылардың басым бөлігі: сұрақтарға жауап береді, мәтінді түсінеді, аударады; |
Кейбір оқушылар: өз ойларын айта алады, диалог құрастыра алады; |
Алдыңғы тақырып: | Let’s remember about museums of Kazakhstan and Great Britain |
Жоспар: | |
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) | Ресурстар |
Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | |
Басталуы Кіріспе | Good day dear students! How are you? What was your home task? Абай Құнанбаевтың «Көзімнің қарасы» шығармашылығына жазылған әуен қойылады. Ok. Do you know this work? Who is the author of this poem? And how do you think what is the theme of the lesson? | Good day! Fine. Семантикалық карта бойынша жұмыс істейді. Мұражайларды өз мемлекетінің тұсына қояды. Әуенді тыныштық сақтап тыңдайды Оқушылар бағыттаушы сұрақтарға жауап береді, сабақтың тақырыбын анықтайды. | |
Ортасы БББ кестесі I know I want to know I have known Yes, Abai Kunanbaev is a poet. He wrote many works. He is famous poet all over the world. He wrote “Kara Sozder”. He translated many works of foreign writers, poets. БББ кестесін толтырамыз Жұптық жұмыс: Жұптарға Абай атамыз туралы мәтін беріледі. Сол мәтінег сүйене, әр жұпқа өз тапсырмалары беріледі. 10 оқушы – 5 жұп 1 жұп – Абай Құнанбаевтың өмірбаянына байланысты диалог құру 2 жұп - Абай Құнанбаевтың шығармашылығына байланысты диалог құру 3 жұп – кластер құру 4 жұп – кесте толтыру 5 жұп – Жұптар бір-бірін смайлик қолданып бағалайды. Жекеклей жұмыс: Өтілген тақырып бойынша тест сұрақтарына жауап беру | |
Аяқталуы БББ кестесін толықтыру I want to know. | Оқушылардың айтқандарын жазамыз | Оқушылар сабақта не білгенің айтады. | |
Қосымша ақпарат: |
Саралау -Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау -Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнарлық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
Үй тапсырмасы | |
Рефлексия Сабақ оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? | Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз |
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды? (оқытуда да, оқуды да ескеріңіз)? Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алар еді (оқытуда да, оқуды да ескеріңіз)? Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? |