| САБАҚ ЖОСПАРЫ |
| Курс: | 2 | Топ: | БМ01 | Сабақ нөмірі (жұп) | 1 |
| Мамандық Біліктілік: | 1508000 «Орман шаруашылығы, бақ-саябақ ландшафтық құрылысы»; 1508043 «Ландшафты дизаин көгалдандырушы» |
| Атауы модуль: | БМ01.Кәсіптік қызмет аясында кәсіптік лексиканы пайдалану |
| Сабақтың тақырыбы | №12 Ecology Infinitive to be |
| Күні: | «___»____.20__ж. | Продолжительность: | 2 сағат (90 мин) |
| Өткізу орны: | Аудитория № 09 |
| Сабақтың мақсаты: | |
| Сабақтың міндеттері: | Білімділік: Жаңа білімді меңгеру. Орманды қорғау жұмыстары тақырыбына байланысты жаңа сөздермен сөздік қорларын толықтыру және деректі сөздерге байланысты тапсырмалар орындау арқылы білімдерін толықтыру және жетілдіру Дамытушылық: Шет тілінде сөйлеуді және грамматикалық тапсырмалар орындау арқылы тілдік қорларын дамыту. Тәрбиелік: Шет тіліне деген сүйіспеншілігін ояту және орманды қорғауға, қамқор болуға тәрбиелеу |
| Күтілетін нәтижелер | Орманды қорғау тақырыбына арналған жаңа сөздерді біледі; Деректі сөздерге грамматикалық тапсымалар орындау; |
| Сабақ түрі: | тәжірибелік |
| Оқыту әдістері, әдістемелік тәсілдер, педагогикалық техника және технологиялар: |
| АҚТ, Модульді технология элементтері, интерактивті технология, |
| Қажетті жабдықтар мен аспаптар: | Слайд, үлестірме карталар, |
| Қосымша дереккөздер (әдебиет): | Наглядные пособия Интерактивная доска, слайды. Литература основная ПДД РК. http://euro4.kz/ |
| Оқытушының байланыс ақпараты: |
| Аты - жөні: Алкебаева Жанна Амантаевна | Тел.: 8 7076016345 E-mail: [email protected] |
| Сабақ жоспары |
| Сабақ барысы | уақыты (минуттар) | Мұғалімнің іс-әрекеті | Тыңдаушының іс-әрекеті | Оқулықтар мен материалдар |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
| 1.Ұйымдастырушылық кезең | 2 | студенттермен амандасу; - топтың сабаққа дайындығын тексереді. | мұғалімді қарсы алу; | |
| 2. Үй тапсырмасын тексеру | 15 | - фронтальды әңгіме жүргізеді, сұрақтарға жауып береді | - сұрақтарға жауап беру; - дұрыс жауаптарды табу; | сұрақтар мен жаттығу тапсырмалары; презентация |
| 3. Негізгі бөлімге дайындық | 3 | Зерттелген әдістердің жаңартылуын ұйымдастырады жаңа білімді қалыптастыруға жеткілікті әрекеттер. Сөздік жұмысы | сөздік жұмысын орындау | Тест тапсырмалары презентация |
| 4. Жаңа білімді меңгерту | 35 | - студенттердің білімін қалыптастырады | - мұғалімнің жаңа білімге байланысты дәрістері мен ержелерін және жаттығуларын жұмыс дәптеріне орындайды | Дидактикалық үлестіру; презентация |
| 5 Зерттелетін материалды түсінуді бастапқы тексеру | 5 | Жаңа білімді зерделеу үшін тапсырмалар орындау | - жобаның мақсатын қою (мақсат не - тақырып); - құралдарды анықтау (Интернет-ресурстар және т.б.); | Дидактикалық үлестіру; презентация |
| 6. Бекіту | 15 | - жұмысты өзін-өзі тестілеу стандартымен салыстыруды ұйымдастырады. | Жаңа жұмыс режиміне арналған типтік тапсырмаларды орындайды Өзіндік тест орындайды | таратпа карточкалар |
| 7. Білімді қолдану және жұмыс тәсілдері | 5 | Өзіндік жұмыстың нәтижелеріне сүйене отырып, қызметтің жаңа әдісін қолдану бойынша іс-әрекеттің көрінісін ұйымдастырады | Жаңа білімді қолдану бойынша олардың қызметіне талдау жасайды. | жаттығу жұмысы |
| 8. Білімді жалпылау және жүйелеу | 5 | сұрақтар қояды, талдау, салыстыру, қорытынды жасау қабілеттерін қалыптастырады; - білімді бекіту бойынша жұмысты жинақтап, қорытындылайды | - талдаңыз, жауап береді және қорытынды жасайды | тапсырмалар, презентация |
| 9. Білімді түзету және жұмыс тәсілдері | 3 | Жаңа білімді бекітуге арналған тапсырмаларды ұйымдастыру | Сұрақтарға жауап береді | тапсырмалары презентация |
| 10.Ақпараттандыру үй жұмысы туралы | 3 | Үй тапсырмасын ұсынады, оны орындауға нұсқау береді | - тыңдайды, сұрақтарға жауап береді,дәптерге жазады | таратпа материалдар |
| 11.Қорытындылау рефлексия | 4 | - қорытындылайды - рейтингтер туралы посттар мен ескертулер; - рефлексия жүргізеді | - тыңдайды және сабақ нәтижелерін түсіну; - сабаққа деген көзқарасын білдіру; өз қызметінің нәтижелері туралы біледі. | Бағалау парағы |