Күні: 01. 02. 17
Пәні: Ағылшын тілі
Сынып:
5 «А»
Сабақтың тақырыбы
Do you like Bananas? Саған алмалар ұнайды ма?
Сабақтың мақсаты
Оқушыларға бір-біріне жеміс пен көкөніс туралы және нені ұнататынын/ұнатпайтынын айтқызып үйрету. Оқушылардың есту, тыңдау және ағылшын пәніне қызығушылығын арттыру.
Оқытудың нәтижелері
Сыни ойлана алады. Тіл байлықтары дамиды. Оқушылар бір –бірінің жағдайларын сұраса алады.
Негізгі дерек-көздер
Бағалау парақшасы, плакат, маркер, смайликтер
Модульдің кіріктірілуі
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқудағы үшін бағалау, Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту, Дарынды және талантты балаларды оқыту, Оқушыларды жас ерешеліктеріне сәйкес оқыту және оқу, Оқытудағы басару және көшбасшылық.
Сабақтың барысы
Сабақ бөлімінің кезеңдері
Уақыт
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Бағалау
Ресурстар, көрнекіліктер
Кіріспе
2 минут
Топқа бөлу
2 топқа «one/two» санағы арқылы бөлінеді
Кеспе материалдары
2 минут
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Ағылшынша сәлемдесу.
5 минут
Үй тапсырмасын тексеру.
«Уақыт шеңбері» әдісімен үй тапсырмасын бекітемін.
Ex 11. p 133.
Үй тапсырмасын тексеру.
Ex 12. p 134
Шеңбер болып тұрып,
Өткен тақырып бойынша «менің досым ұнатады/ ұнатпайды» тағамдар түрлерін айту.
Сөзжұмбақты шешеді.
Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау.
Бағалау парақшасы
Жаңа сабақтың таныстырылымы
10 минут
Білу. «Ой қозғау» әдісі бойынша түрткі сұрақтар қою арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашамын.
-Сендерге қандай жемістер /
көкөністер ұнайды ?
-Оларды қайдан әкеледі?
Түсіну. «Миға шабуыл» әдісі бойынша жеміс пен көкөністерді ажыратып, оларды 2-топқа бөліп ағылшынша, қазақша, орысша айтқызамын.
«Сұрақ-жауап» ойыны.
Ex 2 p 134 «Суретпен жұмыс» әдісі бойынша жаңа сөздерді үйренеді.
Now children let’s learn the new words of our today’s lesson. At first I’ll read, then you repeat after me.
tomoto [tә’ma:tәu ] қызанақ
banana [bә’na:nә ] банан
egg [eg] жұмыртқа
milk [milk] сүт
water [‘wo:tә] су
pototo [pә’teitәu] картоп
cabbage [kәbeidz] қырыққабат
carrot [‘kaerәt] сәбіз.
Сұрақтарға сыни тұрғысынан жауап беру арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашады.
Әр топ жемістер мен көкөністерді ажыратып белгілі бағанға іледі. Мағынасын түсіндіреді
Бұл жаттығуды оқушылар сұрақтарға жауап береді.
Сөздерді суретке қарап табады және дәптерлеріне жазады.
bread [bred] нан
meat [mi:t] ет
sugar [‘sugә] қант
Open your vocabulary books and write down the new words
Күні: 01. 02. 17
Пәні: Ағылшын тілі
Сынып:
5 «А»
Сабақтың тақырыбы
Do you like apples? Саған алмалар ұнайды ма?
Сабақтың мақсаты
Оқушыларға бір-біріне жеміс пен көкөніс туралы және нені ұнататынын/ұнатпайтынын айтқызып үйрету. Оқушылардың есту, тыңдау және ағылшын пәніне қызығушылығын арттыру.
Оқытудың нәтижелері
Сыни ойлана алады. Тіл байлықтары дамиды. Оқушылар бір –бірінің жағдайларын сұраса алады.
Негізгі дерек-көздер
Бағалау парақшасы, плакат, маркер, смайликтер
Модульдің кіріктірілуі
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқудағы үшін бағалау, Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту, Дарынды және талантты балаларды оқыту, Оқушыларды жас ерешеліктеріне сәйкес оқыту және оқу, Оқытудағы басару және көшбасшылық.
Сабақтың барысы
Сабақ бөлімінің кезеңдері
Уақыт
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Бағалау
Ресурстар, көрнекіліктер
Кіріспе
2 минут
Топқа бөлу
2 топқа «one/two» санағы арқылы бөлінеді
Кеспе материалдары
2 минут
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Ағылшынша сәлемдесу.
5 минут
Үй тапсырмасын тексеру.
«Уақыт шеңбері» әдісімен үй тапсырмасын бекітемін.
Ex 11. p 133
Үй тапсырмасын тексеру.
Ex 12. p 133
Шеңбер болып тұрып,
Өткен тақырып бойынша «менің досым ұнатады/ ұнатпайды» тағамдар түрлерін айту.
Сөзжұмбақты шешеді.
Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау.
Бағалау парақшасы
Жаңа сабақтың таныстырылымы
10 минут
Білу. «Ой қозғау» әдісі бойынша түрткі сұрақтар қою арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашамын.
-Сендерге қандай жемістер /
көкөністер ұнайды ?
-Оларды қайдан әкеледі?
Түсіну. «Миға шабуыл» әдісі бойынша жеміс пен көкөністерді ажыратып, оларды 2-топқа бөліп ағылшынша, қазақша, орысша айтқызамын.
«Сұрақ-жауап» ойыны.
Ex 2 p 134 «Суретпен жұмыс» әдісі бойынша жаңа сөздерді үйренеді.
Now children let’s learn the new words of our today’s lesson. At first I’ll read, then you repeat after me.
tomoto [tә’ma:tәu ] қызанақ
banana [bә’na:nә ] банан
egg [eg] жұмыртқа
milk [milk] сүт
water [‘wo:tә] су
pototo [pә’teitәu] картоп
cabbage [kәbeidz] қырыққабат
carrot [‘kaerәt] сәбіз.
Сұрақтарға сыни тұрғысынан жауап беру арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашады.
Әр топ жемістер мен көкөністерді ажыратып белгілі бағанға іледі. Мағынасын түсіндіреді.
Бұл жаттығуды оқушылар сұрақтарға жауап береді.
Сөздерді суретке қарап табады және дәптерлеріне жазады.
bread [bred] нан
meat [mi:t] ет
sugar [‘sugә] қант
Open your vocabulary books and write down the new words
Бағалау парақшасы, ұялы байланыс түрлері
Жаңа сабақты қолдану
7 минут
Ех 3. р 135 the teхt
«Kazakhstan»
«Дұрыс-дұрыс емес» әдісі
Ex 4. p 135
Мәтінді оқу, аудару, түсіну.
Бұл жаттығуда сұрақтың жауабын дұрыс/ бұрыс екенін
табады.
Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау.
Бағалау парақшасы
Сергіту
сәті
5
минут
The song «Do you like broccolli?»
Өлеңді видео арқылы көреді, тыңдайды, қайталайды.
Eх 7. p 136 «Қар борату» әдісі
Eх 8. p 136
Бұл жаттығуда сұрақ-жауап ретінде таңғы/ түскі асқа не жейтінін айтады.
Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау.
Бағалау парақшасы
Жаңа сабақты қорытындылау
7минут
«Кестені толтыр» әдісі
Ex 10. p 136
«Шеңберді толтыр» әдісі
Ex 11. p 136
Саналатын және саналмайтын зат есімдерді ажыратады.
Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау.
Бағалау парақшасы плакат, маркер.
4 минут
Бағалау. Сыныптасын критериалды бағалату.
Жеміс-жидектер түрімен формативті бағалау.
Көк алма – толық түсіндім
Құлпынай – жартылай түсіндім
Апельсин – мүлдем түсінбедім
Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, сыныптасын бағалайды. Жемс-жидек түрлерімен формативті бағалау
Сыныптасын критериалды бағалау. формативті бағалау.
Бағалау парақшасы
2 минут
Рефлексия. «Мен» кері байланысы
Мен
қиналамын
білдім есте сақтадым үйрендім
Рефлексия парағы, «Табыс желкені»
1 минут
Үйге тапсырма беру.
Ex 12. p 137
Күнделікке жазып алады.
Күнделік
Бағалау парақшасы, ұялы байланыс түрлері
Жаңа сабақты қолдану
7 минут
Ех 3. р 135 the teхt
«Kazakhstan»
«Дұрыс-дұрыс емес» әдісі
Ex 4. p 135
Мәтінді оқу, аудару, түсіну.
Бұл жаттығуда сұрақтың жауабын дұрыс/ бұрыс екенін
табады.
Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау.
Бағалау парақшасы
Сергіту
сәті
5
минут
The song «Do you like broccolli?»
Өлеңді видео арқылы көреді, тыңдайды, қайталайды.
Eх 7. p 136 «Қар борату» әдісі
Eх 8. p 136
Бұл жаттығуда сұрақ-жауап ретінде таңғы/ түскі асқа не жейтінін айтады.
Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау.
Бағалау парақшасы
Жаңа сабақты қорытындылау
7минут
«Кестені толтыр» әдісі
Ex 10. p 136
«Шеңберді толтыр» әдісі
Ex 11. p 136
Саналатын және саналмайтын зат есімдерді ажыратады.
Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау.
Бағалау парақшасы плакат, маркер.
4 минут
Бағалау. Сыныптасын критериалды бағалату.
Жеміс-жидектер түрімен формативті бағалау.
Көк алма – толық түсіндім
Құлпынай – жартылай түсіндім
Апельсин – мүлдем түсінбедім
Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, сыныптасын бағалайды. Жемс-жидек түрлерімен формативті бағалау
Сыныптасын критериалды бағалау. формативті бағалау.
Бағалау парақшасы
2 минут
Рефлексия. «Мен» кері байланысы
Мен
қиналамын
білдім есте сақтадым үйрендім
Рефлексия парағы, «Табыс желкені»
1 минут
Үйге тапсырма беру.
Ex 12. p 137
Күнделікке жазып алады.
Күнделік