kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

"Astana"

Нажмите, чтобы узнать подробности

2 ақпанда 4 сыныпқа "Astana" атты ашық сабақ оздырылды. Оқушыларға Астана қаласы туралы ауқымды мәлімет бере отырып, сын есімнің салыстырмалы және күшейтпелі шырайларын меңгерту мақсатында сабақта Астана қаласы туралы бейнеролик көрсетіліп, "Айналмалы бекет" әдісі арқылы оқушылар топпен жұмыстанды. Сабақта қызықты сергіту сәттері ұйымдастырылды. Сонымен қатар "крестиктер мен нөлдіктер" ойыны арқылы оқушылар бір-біріне сұрақтар қойып, сабақты қорытындылады. Сабақ соңында оқушылар бір-бірін бағалап, "Басбармақ" әдісі арқылы кері байланыс парақшаларын толтырды. 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«02 02 17»



Сыныбы 4

Күні 02.02.17

Сабақтың тақырыбы

Astana

Мақсаты

Оқушыларға Астана қаласы туралы ауқымды мағлұмат бере отырып, көпбуынды сын есімнің шырайларын үйрету.

Күтілетін нәтижелер




CА.Жаңа сөздерді меңгеріп, мәтінді оқып, сұрақтарға жауап бере алады;

B. Сөздерді ажыратып аударады, сөздерден сөзжасам жасайды, сын есімнің салыстырмалы және күшейтпелі шырайларын ажыратып, фонетикалық дыбыстарды ажыратады.

С .Тақырып бойынша сұрақтарға жауап беріп, әңгімелей алады, өмірде пайдалана алады.

Керекті жабдықтар


Тақырыптық суреттер, АҚТ –ны қолдану

(слайд),флипчарт, маркер,желім, түрлі түсті қағаздар, стикерлер.

Сабақ барысы:

Сабақ кезеңдері

Мұғалім әрекеті

 Оқушы әрекеті

Кіріспе






I.Оқушылармен амандасу. Оқушылар шеңберге тұрып «Танысу»тренингін ұйымдастырады.

2 топқа бөлініп, оқушыларға бағалау парақтары, рефлексия парақтары беріледі.

Мұғаліммен амандасады. Оқушылар шеңберге тұрып, тренинг ұйымдастырады. “My name is Nazerke. I like nuts” Оқушылар өздерінің есімдерін атап, аттарына сәйкес ұнататын заттарын айтады. Топшамаларды таңдау арқылы оқушылар сәйкесінше жұпқа бөлінеді.

Тұсаукесер










II.Қызығушылықты ояту.

Please, look at the screen.

-What is about?

- What do you think of this movie?

- What’s the text below about?


 Оқушылар өздеріне қойылған сұрақтарға жауап береді, бейнероликтен көріністі қарай отырып тақырыпты ашады.












Негізгі бөлім

«Айналмалы бекет»әдісі












III.Жаңа сабақ.

  1. Boys and girls! We have arrived to Astana by train. We are at the Astana railway station. We are going to visit the most interesting places! At first let’s introduce with the new words which help us to our trip!

Presentation

  • New words Vocabulary

Ex1 Read correctly.



Ex 2 Read the sentences using the rule.

  1. Boys and girls! We are at the Baiterek monument.

-Before reading this text let’s acquaint with the comparison adjectives.

Beautiful – more beautiful – the most beautiful

Important – more important – the most important

  • Let’s acquaint with the history of this city!

  • What city are the boys talking about?

  • What do you know about this cities?

  • Ok. And now I’ll give you the recourses. Look at the pictures. Listen to the teacher and show the right picture.

  1. Boys and girls! Our next station is in entertaining centre “Duman”

  • What are there in “Duman”?

  • Yes, there is an aquarium.

  • Ok. Let’s play the game “Double, double”

  • And now let’s play the game “Whisper”

  • I’ll show you one sentence and you must to tell others. And the last pupil must write down on the blackboard.

Astana is the best city in Kazakhstan.

Оқушылар жаңа сөздермен танысып, сөздік дәптерлеріне жазады.









Жаттығуды берілген дыбыстарды ажыратып, оқиды.

Оқушылар бір-бірлеп сөздерді оқиды. Мұғалім артикльдердің дұрыс оқылуын түсіндіреді.



Оқушылар көпбуынды сын есімдердің салыстырмалы,күшейтпелі шырайларының жасалу жолдарын түсінеді. Мәтін оқып, аударады. Сын есім түрлерін табады.















Мұғалім оқушыларға жеке тапсырма береді. Оқушылар суреттермен танысып, мұғалімнің нұсқауы бойынша суреттер мен сөйлемдерді сәйкестендіреді. Оқушылар өзін-өзі дайын жауап үлгілері арқылы бағалайды.

Қорытынды

«Крестиктер мен нөлдіктер»

















Кері байланыс

  1. Boys and girls! Our trip is over. Our next task is the game “tic-tac-toe”

Answer my questions:

  1. What does “Astana”mean in Kazakh?

  2. How many people live in Astana?

  3. Which river is there in Astana?

  4. When did it become a town?

  5. When did it get its name “Astana”?

  6. Is Astana an interesting place to visit now and why?

«Бесбармақ» әдісі

Үйге тапсырма: Ex5 p.77


Оқушылар «крестиктер мен нөлдіктер» ойынын ойнайды. Мұғалім сабақты бекіту мақсатында сқрақтар қояды.





Просмотр содержимого документа
«Документ Microsoft Office Word»

the”

[∂i:]

Start with vowel sounds

e.g. the apple, the ant



the”

[∂ə]

Start with consonants sounds

e.g. the ball, the pen



Less than 1000 000 people

It’s on the Ishym River.

In 1830 – small village

In 1832 – a town (Akmola)

In 1998 – Astana



Beautiful –

more beautiful –

the most beautiful



important -

more important –

the most important



good – better – the best

bad – worse – the worst





big – bigger - the biggest

small- smaller- the smallest



Просмотр содержимого документа
«создик»

#




1

Ant

[ænt]

құмырсқа

2

Orange

[‘ɒrindʒ]

апельсин

3

Egg

[eg]

жұмыртқа

4

Bus

[bʌs]

автобус

5

Ice-cream

[ais kri:m]

балмұздақ

6

Man

[mæn]

Ер адам

7

Coat

[kəυt]

пальто

8

Umbrella

[ʌm’brelə]

қолшатыр

9

Eye

[ai]

көз

10

Girl

[gз:l]

қыз

11

Uncle

[‘ʌɳkəl]

аға

12

Elephant

[elifənt]

піл

13

Tree

[tri:]

ағаш

14

Cake

[keik]

торт

15

Supermarket

[‘sju:pə’ma:kit]

супермаркет

16

Octopus

[‘ɒktəpəs]

сегізаяқ

17

Aquarium


аквариум

18

Eagle

[‘i:gəl]

бүркіт

19

igloo

[‘iglu:]

ін

20

Capital

[‘kæpitl]

астана

21

Young

[jʌn]

жас

22

Change

[tʃeidʒ]

өзгерту

23

Mean

[mi:n]

демек

24

Beautiful

[‘bju:tifəl]

әдемі

25

Modern

[mɒdn]

Қазіргі заманға сай

26

Exciting

[ik’saitiɳ]

Әсерлі, еліктіргіш

27

popular

[‘pɒpjυlə]

танымал

28

Dangerous

[‘deindʒərəs]

қауіпті

29

boring

[‘bɔ:riɳ]

Іш пыстыратын

30

important

[im’pɔ:tənt]

маңызды

31

become

[bi’kʌm]

болу

32

Present name

[‘prez(ə)ntneim]

Қазіргі атауы



#




1

Ant

[ænt]

құмырсқа

2

Orange

[‘ɒrindʒ]

апельсин

3

Egg

[eg]

жұмыртқа

4

Bus

[bʌs]

автобус

5

Ice-cream

[ais kri:m]

балмұздақ

6

Man

[mæn]

Ер адам

7

Coat

[kəυt]

пальто

8

Umbrella

[ʌm’brelə]

қолшатыр

9

Eye

[ai]

көз

10

Girl

[gз:l]

қыз

11

Uncle

[‘ʌɳkəl]

аға

12

Elephant

[elifənt]

піл

13

Tree

[tri:]

ағаш

14

Cake

[keik]

торт

15

Supermarket

[‘sju:pə’ma:kit]

супермаркет

16

Octopus

[‘ɒktəpəs]

сегізаяқ

17

Aquarium


аквариум

18

Eagle

[‘i:gəl]

бүркіт

19

igloo

[‘iglu:]

ін

20

Capital

[‘kæpitl]

астана

21

Young

[jʌn]

жас

22

Change

[tʃeidʒ]

өзгерту

23

Mean

[mi:n]

демек

24

Beautiful

[‘bju:tifəl]

әдемі

25

Modern

[mɒdn]

Қазіргі заманға сай

26

Exciting

[ik’saitiɳ]

Әсерлі, еліктіргіш

27

popular

[‘pɒpjυlə]

танымал

28

Dangerous

[‘deindʒərəs]

қауіпті

29

boring

[‘bɔ:riɳ]

Іш пыстыратын

30

important

[im’pɔ:tənt]

маңызды

31

become

[bi’kʌm]

болу

32

Present name

[‘prez(ə)ntneim]

Қазіргі атауы




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Английский язык

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 4 класс

Скачать
"Astana"

Автор: Демешева Амина Куанышовна

Дата: 04.02.2017

Номер свидетельства: 387742
