Сабақ: Family time | Мектеп: Жұмай негізгі мектебі |
Күні: | Мұғалім есімі: Бахтиярова У.П. |
Сынып 3 | Қатысқандар саны:6 | Қатыспағандар саны:0 |
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) | Созылмалы осы шақтың болымсыз түрінің жасалу жолын түсініп,жіктей білу және осыны қатыстырып диалог құру. |
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар |
Созылмалы осы шақтың болымсыз түрінің жасалу жолын біледі. |
Оқушылардың басым бөлігі |
. Созылмалы осы шақтың болымсыз түрінің жасалу жолын түсініп,жіктей алады. |
Кейбір оқушылар |
Созылмалы осы шақтың болымсыз түрінің жасалу жолын түсініп,жіктей білу және осыны қатыстырып диалог құрайды. |
Тілдік мақсат | Оқушылар .... (істей алады) |
Негізгі сөздер мен тіркестер |
I am not helping. He is not helping. She is not helping. We are not helping. You are not helping. They are not helping . |
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: |
Талқылауға арналған мақсаттар: |
You are reading! My sister isn’t helping. |
Сіз неліктен.... екенін айта аласыз ба? |
We’re helping my grandparents. They are not helping grandparents |
Жазылым бойынша ұсыныстар: |
They’re playing tennis. No,they aren’t playing tennis. They’re playing badminton. |
Алдыңғы оқу |
Жоспар Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар(төменде жоспарланған жаттығулармен қатар,ескертпелерді жазыңыз ) | Ресурстар |
Басталуы16.35-16.45 | Ұйымдастыру Сергіту сәті (Айна) Топқа бөлу (пішіндер арқылы) | Алматы кітап |
Ортасы16.45-17.10 | Тақырыпты ашу Шатасу (Топпен жұмыс) (Берілген суреттер бойынша сөйлем құрау) (Осы құрастырғандарың созылмалы осы шақтың болымды түріндегі сөйлем . (He is sleeping now.) Ал,енді мен сендердің құраған сөйлемдеріңді былай өзгертіп айтсам ,бұл қандай сөйлем болды? He is not sleeping .) Қатесін тап . (Слайд.) They’re playing tennis. No,they aren’t playing tennis. They’re playing badminton. They’re playing basketball. He’s reading a bike. She is watching TV. He is playing tennis. She is going to school. He is brushing your teeth. (Слайдта көрсетілген суреттер бойынша сойлемнің қатесін тауып,дұрыс жауабын айту) Біз және қазір. ТЖ (Әңгіме құрау ) | |
Аяқталуы17.10-17.20 | Қорытындылау . Өзін-өзі бағалау.Рефлексия (Бағалау парағы бойынша) Уй тапсырмасы | |
Қосымша ақпарат |
Саралау-cіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделенлдіруді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс құндылықтардағы байланыс |
Оқушылардың деңгейіне байланысты тапсырмалар беру. | Топтағы сарапшы оқушы өзі бағасын береді.(топтағы жұмыс, есеп шығару,тақтаға шығу барлығы ескеріледі) | Электрондық тақтаны пайдалану, күнделікті өмірден мысалдар келтіру |
Рефлексия Сабақ/оқу мақсаттары шынай ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? | Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. |
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да,оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? |