Ағылшын тілі | Сабақ өтілетін күн: 14/11/16 | Барлық оқушы саны: |
Сілтеме | Оқу жоспары, оқулық (ағылшын тілі 9 сынып Алматы: Атамұра) күнтізбелік жоспар. |
Сабақ тақырыбы | A typical day at school. Мектептегі бір күн |
Сабақтың мақсаты | Оқушыларды жаңа лексикалық тақырыппен таныстыру |
Міндеттері: | «Білім» тақырыпты дамытады Мәтіндегі негізгі ойды анықтайды. Бір-бірін сыйлап, ынтымақтасып жұмыс істеуге үйренеді. Ағылшын тілінде сөйлеу қабілеттерін дамытады |
Әдіс-тәсілдер | «Қалпына келтіру» стратегиясы, « страрегиясы. |
Көрнекіліктер | Мәтін, постер жасауға А3 плакаты, топқа бөлуге қажетті түрлі түстер таяқшалар. |
Оқыту нәтижелері | Сөйлеу дағдысы, тіл байлығы дамиды. Бір-біріне көмектесуге қалыптасады. Жұрт алдында сөйлеуге дағдыланады. |
Сабақ барысы: | Сергіту сәті. (2 минут) |
Мақсаттар жүйесі | Уақыты | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті |
Білу Қызығушылықты ояту. - ұйымдастыру; -топқа бөлу; «сиқырлы қораб» стратегиясы | 7 минут | Түрлі түстер таяқшалар бойынша оқушыларды топқа бөледі. «Сиқырлы қораб» Оқу мектеп туралы сөздік жұмысы. | түрлі түстер таяқшалар арқылы топқа бөлінеді. .«Сиқырлы қораб» Оқу мектеп туралы сөздерді ойын арқылы айтады |
Түсіну Мағынаны тану. | 7 минут | Оқушыларды топтарға бөледі. My day at school мәтін береді 1-топ 2-топ. | Топта жұмыс жасайды My day at school мәтінді оқиды 1-топ 2-топ |
Қолдану Мәтіннен түсінгендері бойынша постер дайындайды, қорғайды | 10 минут | Мәтіннен түсінгендері бойынша постер дайындайды, қорғайды бағыт-бағдар береді. | Мәтіннен түсінгендері бойынша постер дайындайды, қорғайды |
Талдау Күн тәртібі жоспар құрастыру | 5 минут | | |
Жинақтау Ой толғаныс.Алған білімнен жаңа өнім жасап шығарады. Диалог құрастыру | 10 минут | «өз ойым» стратегиясы бойынша тапсырма береді. | «өз ойым» стратегиясы. балалар келесі сұраққа жауап береді |
Бағалау (Сыни өзіндік пікір) Үйге тапсырма: «менің мектебім!» тақырыбында мәтін құрастыру. Рефлекция. Екі жұлдыз, бір тілек | 3 минут
2 минут | Оқушыларға қолдау көрсетеді. Сенім білдіреді. | Топ басшылары топ мүшелерімен келісе отырып бір-бірін бағалайды, бағалау парағын толтырады. |