Күні:19.04.2018ж | Мұғалімнің аты-жөні: Меңдібаева А |
Сынып:9 ә-сынып | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:1 |
Сабақ тақырыбы: | Information technology and computers |
Сабақ мақсаттары | компьютер құралдары туралы жаңа сөздерді меңгеру, сол сөздерді пйдалану арқылы сөйлеу дағдысын қалыптастыру. |
Оқыту нәтижелері: | Сұрақ –жауап арқылы тақырыптың мәнін баяндайды, жаңа сөздерді сөйлемде пайдаланады, сөздік қоры артады. Жаңа технологияны меңгеру арқылы тілге деген қызығушылығы артады. |
Сабақтың көрнекілігі: | плакат, маркер, оқулықтар, АКТ,Power Point6 флипчарттар, сөздіктер, жұмыс дәптері, бағалау парақшасы. |
Oқыту әдісі: | топтық жұмыс, жұптық жұмыс |
Молдульдің кіріктірілуі: | Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету. Ақпараттық комуникативті технологияларды оқыту. Оқытудағы басқару және көшбасшылық оқыту үшін бағаллау. |
Сабақ барысы |
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Мұғалімнің іс- әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Ресурстар |
Кіріспе 2 минут 2 минут | Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Топқа бөлу. Суреттер арқылы екі топқа бөлінеді. | Шаттық шеңберін құру арөылы бір-біріне жақсы тілектер айтады. I wish you good luck. І-топ: Active ІІ-топ:Beeline | cлайд |
Жаңа тақырыптың тапсырмалары 10 минут | Ой қозғау әдісі бойынша интербелсенді тақтада сұрақтар қойылады. Сұрақтарға жауап беру , сурет көрсету арқылы жаңа тақырыпты ашамыз | Сұрақтарға жауап беру арқылы жаңа тақырыпты ашады Worksheet Lost words | New words | Transciption | Rneces Ybeoarkd BVS tcsik DC eirdv Tadparo Suome Houct dap Iretpn SBV lsto Wproe edal | Screen Keyboard USB stick CD drive Adaptor Mouse Touch pad Printer USB slot Power lead printer | Экран Пернетақта USB таяқшалары CD дискісі Адаптер Тышқан Сенссорлық панель Принтер Ұясы Қуат көзі | | Интербелсенді тақта |
Жаңа сабақты қолдану. 15 минут | 1.Адасқан сөздерден бүгінгі тақырыптың жаңа сөздерін табу және аудару. 2. Second task complete the table 3.T-chart әдісі бойынша топ болып жұмыс істейді. Жаңа технологияның пайдасы мен зияны. T-chart Аdvantages | Disadvantages | good | bad | | | 4.Binary key әдісі. Бір-біріне сұрақ қою арқылы Yes,No деп жауап береді. Binary key computer games
Yes No
| Берілген тапсырмадан сөздерді табады және аударады. Оқушылар жұп болып сұрақтарға жауап береді. І- Аdvantages ІІ- Disadvantages Әр топ өз тобын қорғайды. Бүгінгі тақырыпқа байланысты сұрақ қояды, жауап береді. | Worksheets cлайд Суреттер Интербелсенді тақта слайд |
Жаңа сабақты қортындылау 10 минут | Берілген сөздерді қолдану арқылы жаттығу орындайды. |
| Worksheets оқулығы |
Үй тапсырмасын тексеру | Second conditionalарқылы тақырыпты қортындылау. If I had | Шартты сөйлемдер құру арқылы бүгінгі сабақты қщртындылайды. | слайд |
Сабақты қортындылау 2 минут | Discuss What do you thuik of computer games? Do you like them? Why? Why not? | I play computer games all the time | |
Бағалау | Бағалау кезеңін жарялайды | Критерий арқылы өздерінің бағасын айтады | Критериалды бағалау плакаты. Табыс критерийлері |
| Не білдім? Не білгім келеді.? Кері байланыс стикері таратылады. Үй тапсырмасын береді | Тақырыпты қалай түсінгенін стикерге жазып тақтаға жапсырады | Рефлелсия плакаты. Стикер. |
Саралау –оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
|
Саралаудың ресурстар , жылдамдық, диалог және қолдау, тапсырмалар сияқты тәсілдерін пайдалана отырып, оқушылардың жеке қабілеттерін есепке ала отырып тапсырмалар ұсынамын. | Критериалды бағалау Өте жақсы, қоржыны толық.
Жақсы,әлі де жұмыс жасау керек, толықтыр. Қанағаттанарлық,еріншек,жалқау. | Денсаулық сақтау технологиялары. Қауіпсіздік техникасы ережелерін сақтау |