kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Ньютон – Лейбниц формуласын қолданып есептер шығару

Нажмите, чтобы узнать подробности

ТАҚЫРЫБЫ:  

Мақсаты:

а) Оқушыларды Ньютон - Лейбниц формуласын есептер шағаруда қолдана білуге үйрету, дағдыларын жетілдіру. Оқушылардың алған білімдерін тереңдету,жинақтау,жүйелеу.
 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Ньютон – Лейбниц формуласын қолданып есептер шығару»


ТАҚЫРЫБЫ: Ньютон – Лейбниц формуласын қолданып есептер шығару


Мақсаты:

а) Оқушыларды Ньютон - Лейбниц формуласын есептер шағаруда қолдана білуге үйрету, дағдыларын жетілдіру. Оқушылардың алған білімдерін тереңдету,жинақтау,жүйелеу.
б) Жылдам ой қорыту, тапқырлық, тиянақтылық қасиеттерін дамыту. Оқу материалын ұзақ есте сақтау қабілетін дамыту. Логикалық ойлау қабілеті мен есептеу дағдыларын жетілдіру, белсенділіктерін арттыру.

в) Оқушыларды ұйымшылдыққа, ұқыптылыққа, дәлдікке тәрбиелеу, өз біліміне жауапкершілікпен қарауға дағдыландыру.


Сабақ түрі: ойын сабақ


Сабақ әдісі: Сұрақ- жауап, ауызша жаттығу, есептер шығару, ізденіс. деңгейлік тапсырма, топтық жұмыс.


Сабақ типі: Білімді бекіту.


Сабақ барысы:


І. Ұйымдастыру кезеңі:

    • Сәлемдесу, балаларды түгендеу (сынып 3 топқа бөлінген).

    • “Көтеріңкі көңіл күй”- атты тренинг (Әр бала берілген қасиеттердің ішінде қазіргі уақытта қандай қасиет бойларында бар және жолдастарына бүгінгі сабақта не тілейді?)


Сынып 3 топқа бөлінеді:

1 топ – “Western Union” банкі

2 топ - “Халық” банкі

3 топ - “KAZKOM” банкі.

Әр топтың бастапқы капиталы 50 доллар.



көрнекілігі: интерактивті тақта, топтарға берілетін есептер, үлестірмелі

карточкалар, евро(ақшалар).







Үй жұмысы


32-4; №33-2,4; №34-2.


1)

2)

3)



« Алма агашы » ойыны


ІІ. “Біліміңді сынап көр” – акциялар сату, құны – 10 доллар.

(Өткен тақырып бойынша пысықтау сұрақтары)

-Алғашқы функция дегеніміз не?

-Анықталмаған интеграл дегеніміз не?
-Қисық сызықты трапецияға анықтама беріңіз.
-Қисық сызықты трапецияның ауданын қалай табамыз?

-Ньютон – Лейбниц формуласы?


ІІІ. “Білімді мыңды жығады” – тұтынушылар тарту. (\)

Деңгейлік тапсырма:


“Western Union” банкі


1)

($10)





“Халық” банкі

2)

($10)


“KAZKOM” банкі.

3)

($10)

IV. “Өнерді үйрен де жирен”


Әрбір банк мүшесіміз,

Игі істе біз біргеміз. – тәжірибе алмасу, топтық жұмыс


Тапсырмалар:


“Western Union” банкі ($50)

1. 4)

“Халық” банкі ($50)


1. 4)


“KAZKOM” банкі. ($50)


1.







V. Сергіту сәті

Ойымды жалғастыр” (әр топ тез жауап беру керек) ($10)


  1. Жеті жұрттың тілін біл,... (Жеті түрлі білім іл)

  2. Екі жақсы қас болмас,... (Екі жаман дос болмас)

  3. Білгенің бір тоғыз,... (Білмегенің тоқсан тоғыз)


Қас қағым сәт” (әр топ тез жауап беру керек) ($10)


  1. Бұрышты өлшейтін құрал. (транспортир)

  2. Бойы бір қарыс, сиып тұр 25 арыс. (сызғыш)

  3. Қандай сан барлық сандарға қалдықсыз бөлінеді. (0)

  4. Қиылыспайтын екі түзу. (параллель)

  5. Екі нүктенің арасындағы түзу. (кесінді)


Видеоролик: Көңілді күн.




VI. “Қателеспей, мақсатқа жет” ($20)











Логикалық тапсырмалар:


  1. Жанұяда жеті ер бала бар және олардың бір-бірден қарындасы бар. Жанұяда қанша бала бар?

  2. Түйе құс таразыда бір аяғымен тұрғанда 12 кг тартады, ал егер екі аяғымен тұрса қанша тартады?

  3. 1 тонна мақта ауыр ма, әлде 1 тонна темір ауыр ма?

  4. Төрт пен бестің арасына қандай таңба қойғанда 4-тен артық 5-тен кем сан шығады?

  5. Үш пар ат 30 км-ге шапса, әр ат қанша км-ге шапқан?

  6. Үстелдің 4 бұрышы бар, бір бұрышын кесіп тастаса, неше бұрыш қалады?


Сабақты қорытындылау: Рефлексия: Не білдің?

Білдім

Білемін

Білгім келеді


ІV. Үй тапсырмасы:

Бағалау (оқушылардың жинаған қорларына байланысты қойылады).































Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Алгебра

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 11 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Ньютон – Лейбниц формуласын қолданып есептер шығару

Автор: Аблизеева Айнур Маманбаевна

Дата: 18.06.2018

Номер свидетельства: 473591
