| Күні: 21.10.19ж Пән: Дүниетану 2 сынып | Мұғалімнің аты-жөні: Елтаева Д.Е. |
| Сабақтың тақырыбы: | Денсаулық пен қауіпсіздік |
| Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары(оқу бағдарламасына сілтеме) | 1.1.4.2.Тамақтану режимін сақтаудың қажеттілігін түсіндіру |
| Сабақтың мақсаттары | Барлық оқушылар:тамақтану режимін біледі Көптеген оқушылар:тамақтану режимін қалай сақтауға керектігін біледі Кейбір оқушылар:тамақтану режимін қалай сақтау керектігін біледі және қолданады |
| Бағалау критерийлер | -Тамақтану режимі туралы айтады -Пайдалы тағамдарды анықтайды -Тамақтану режимін сақтаудың маңыздылығы туралы әңгімелейді |
| Тілдік мақсаттары | -Тамақ және сусынға байланысты жаңа сөздерді біле алады -Сатып алатын заттар тізімі -Дүкеннен немесе базардан не сатып ала аласыздар -Тамақ дайындау үшін қажетті көкөністер мен жемістерді атаңыз |
| Құндылықтарды дарыту | Оқушылардың азаматтық жауапкершілікке тәрбиелеу |
| Пәнаралық байланыстар | Сауат ашу,бейнелеу өнері |
| АКТ қолдану дағдылары | Видеоролик «Қажетті тағамдар» |
| Бастапқы білім | Дұрыс тамақтану,ұлттық тағамдар |
| Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
| Сабақтың басы | Ой қозғау «Өрмекшінің торы» | Видеоролик |
| Сабақтың ортасы | 1 тапсырма: Өзіңізді тамақтану режиміңіз туралы айтыңыз? Бос орындарға өзіңізге ұнайтын тағамдардың суретін салыңыз.Олардың атауын жазыңыз. 2 тапсырма: Балық Балмұздақ Қуырылған картоп Денсаулыққа пайдалы емес тағамның суретін белгілеңіз 3 тапсырма: Тамақтану режимін сақтау туралы әңгімелеу | |
| Сабақтың соңы | «Қажетті тағамдар»ойыны -тамақтану режимі туралы әңгімелейді -өзіне ұнайтын тағамдардың суретін салады және атауларын жазады -пайдалы емес тағамдарды анықтайды -тамақтану режимін сақтаудың маңызы туралы әңгімелейді | |
| Саралау –оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілетіжоғарыоқушыларғақандайміндетқоюдыжоспарлапотырсыз? | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
| Жалпы тапсырмалар арқылы,сурет арқылы,ресурс арқылы,нәтиже арқылы | Бағдаршам | Дұрыс отыру,интерактивті тақтамен дұрыс жұмыс істеу |
| Сабақ бойынша рефлексия: Сабақ мақсаттары /оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? | | | |