Пән: Әдебиеттік оқу | Мектеп: «46 орта мектебі» КММ | |
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | |
Сынып: 3 | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: |
Бөлім | Сәулет өнері | |
44-сабақтың тақырыбы | Алтын мүйізді киік (жалғасы) | |
Оқу бағдарла- масына сілтеме | 2.6 Кейіпкерлердің іс-әрекетін бағалау. | |
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 3.2.6.1 – кейіпкердің портретін сипаттау, оның іс-әрекеті мен мінез- құлқының өзгеру себептерін мәтіннен тауып, бағалау. | |
Күтілетін нәтиже | Барлық оқушылар: шығармадағы кейіпкердің портретін сипаттайды. Көптеген оқушылар: негізгі ойды анықтайды, кейіпкердің іс-әрекетін бағалай алады. Кейбір оқушылар: кейіпкердің іс-әрекеті мен мінез-құлқының өзгеру себептерін мәтіннен тауып, бағалай алады. | |
Құндылық | Сәулет өнерін дәріптеу арқылы мақсатқа жету | |
Пәнаралық байланыстар | Дүниетану. Көркем еңбек | |
АКТ-ны қолдану дағдылары | Интербелсенді тақта | |
Алдыңғы білім | Алтын мүйізді киік (ертегі) | |
Сабақ барысы | ||
Сабақ кезеңдері | Жоспарланған жұмыс түрлері | Ресурстар |
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту 5 минут
| Сыныпты қалыпқа келтіру. Келген қонақтармен сәлемдесу. -Бүгінгі көңіл- күйлерің қалай? Сол көңіл-күйімізді мына ән жолдарымен көрсетейік. Әр топ өлең шұмақтарын орындайды 1 топ: Қазақстан 2 топ: Тәуелсіздік ұраным 3 топ: Елбасым, елбағым! 4 топ: Ертегілер Ой қозғау, сұрақ- жауап
| Интербелсенді тақта |
Пән: Әдебиеттік оқу | Мектеп: «46 орта мектебі» КММ | |
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | |
Сынып: 3 | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: |
Бөлім | Сәулет өнері | |
44-сабақтың тақырыбы | Алтын мүйізді киік (жалғасы) | |
Оқу бағдарла- масына сілтеме | 2.6 Кейіпкерлердің іс-әрекетін бағалау. | |
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 3.2.6.1 – кейіпкердің портретін сипаттау, оның іс-әрекеті мен мінез- құлқының өзгеру себептерін мәтіннен тауып, бағалау. | |
Күтілетін нәтиже | Барлық оқушылар: шығармадағы кейіпкердің портретін сипаттайды. Көптеген оқушылар: негізгі ойды анықтайды, кейіпкердің іс-әрекетін бағалай алады. Кейбір оқушылар: кейіпкердің іс-әрекеті мен мінез-құлқының өзгеру себептерін мәтіннен тауып, бағалай алады. | |
Құндылық | Сәулет өнерін дәріптеу арқылы мақсатқа жету | |
Пәнаралық байланыстар | Дүниетану. Көркем еңбек | |
АКТ-ны қолдану дағдылары | Интербелсенді тақта | |
Алдыңғы білім | Алтын мүйізді киік (ертегі) | |
Сабақ барысы | ||
Сабақ кезеңдері | Жоспарланған жұмыс түрлері | Ресурстар |
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту 5 минут
| Сыныпты қалыпқа келтіру. Келген қонақтармен сәлемдесу. -Бүгінгі көңіл- күйлерің қалай? Сол көңіл-күйімізді мына ән жолдарымен көрсетейік. Әр топ өлең шұмақтарын орындайды 1 топ: Қазақстан 2 топ: Тәуелсіздік ұраным 3 топ: Елбасым, елбағым! 4 топ: Ертегілер Ой қозғау, сұрақ- жауап
| Интербелсенді тақта |