kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

4-ке к?бейту ж?не б?лу жа?дайларын бекіту

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба?ты? ма?саты:

  1. 4-ке к?бейту ж?не б?лу жа?дайларын пысы?тау, сына? ?ткізу.
  2. Ой-?рісін, п?нге ?ызы?ушылы?ын, таным белсенділігін арттыра отырып ойлау ?абілетін дамыту.

Саба??а ?олданылатын ?дістер: теориялы? с?ра?тар, тест, шы?армашылы? есептер.

Саба?ты? т?рі: Айналмалы сына?.

Саба?ты? барысы.

  1. ?йымдастыру. Балаларды? назарын саба??а аудару. Топтар?а б?лу.
  2. Білімді саналы ж?не белсенді т?рде ме?геруге даярлау.

 

  • Балалар б?гін біз 4-ке к?бейту ж?не б?лу туралы ал?ан білімімізді тияна?таймыз. Ол ?шін айналмалы сына? ?ткіземіз.

Бізде 3 стол №1, №2, №3. Топпен ?р стол?а отырамыз да, онда?ы тапсырмаларды орындаймыз, келесі стол?а ауысамыз, с?йтіп 3стол?а да барамыз. ?р столда 10-15 мин.

№ 1 стол тапсырмасы: теориялы? с?ра?тар (жауап жазып ?алдырамыз).

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«4-ке к?бейту ж?не б?лу жа?дайларын бекіту »

Айналмалы сынақ Математика 3-сынып

Сабақтың тақырыбы: 4-ке көбейту және бөлу жағдайларын бекіту.

Сабақтың мақсаты:

  1. 4-ке көбейту және бөлу жағдайларын пысықтау, сынақ өткізу.

  2. Ой-өрісін, пәнге қызығушылығын, таным белсенділігін арттыра отырып ойлау қабілетін дамыту.

Сабаққа қолданылатын әдістер: теориялық сұрақтар, тест, шығармашылық есептер.

Сабақтың түрі: Айналмалы сынақ.

Сабақтың барысы.

  1. Ұйымдастыру. Балалардың назарын сабаққа аудару. Топтарға бөлу.

  2. Білімді саналы және белсенді түрде меңгеруге даярлау.

 

  • Балалар бүгін біз 4-ке көбейту және бөлу туралы алған білімімізді тиянақтаймыз. Ол үшін айналмалы сынақ өткіземіз.

Бізде 3 стол №1, №2, №3. Топпен әр столға отырамыз да, ондағы тапсырмаларды орындаймыз, келесі столға ауысамыз, сөйтіп 3столға да барамыз. Әр столда 10-15 мин.

№ 1 стол тапсырмасы: теориялық сұрақтар (жауап жазып қалдырамыз).

  1. 4-ке көбейту дегенді қалай түсінесің?

  2. 4-ті 0-ге көбейткенде мәні неше?

  3. 4-тен 2 бөлігі дегенді қалай түсінесің?

  4. 4-ті 1-ге көбейткенде неше?

  5. 4 төбесі бар қандай фигураны білесің?

№ 2 стол тапсырмасы: Тест.

  1. 4*4

а) 8 ә) 16 б) 9

 

 

  1. 2*4 2+4

а)  ә) = б) 

3. (32:4)*4

а) 30 ә) 32 б)16

 

4. 6* =6*3+6

а) 2 ә) 5 б)24

5. 4*9-10

а) 26 ә) 36 б)18

6. 280см:4

а)70см ә) 91см б)75см

 

№ 3 стол тапсымасы: Есептер шығару.

  1. 4 литрлік банкалармен 16 л күнбағыс майы және 20 л мақта майы сатып алынды. Неше банка май сатып алынды?

  2. Қарлығаштың 33 теңгесі бар еді. Оған анасы тағы 7 теңге берді. Ол оның бәріне бағалары бірдей дәптерлер сатып алды. Егер 1 дәптер 4 теңге тұрса, Қарлығаш неше дәптер сатып алған?

  3. Шыңғыстың 26 теңгесі бар еді. Ол әрқайсысы 5 теңге тұратын 4 қарындаш сатып алды.оның қанша ақшасы қалды?

№ 4 стол тапсымасы: Шығармашылық тапсырма. (15 мин)

  1. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4=32

Бағалау: Орындаған тапсырмаларын жинап алып, мұғалім 4 тапсырмадан ортақ баға шығарады.

Үйге тапсырма: №5 4-тің кестесін қайталау.




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Начальные классы

Категория: Презентации

Целевая аудитория: 3 класс

Скачать
4-ке к?бейту ж?не б?лу жа?дайларын бекіту

Автор: Замзина Сымбат Келисовна

Дата: 27.12.2014

Номер свидетельства: 148302


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства