САБАҚ: Акробатикалық элементтерден құралған қозғалмалы жаттығулар.
Мектеп:№19 орта мектебі
Күні:05.12.2016.
Оқытушының аты-жөні: Ходжамуратов.М.Р
СЫН.ЫП: 7 «А»
Қатысушылар саны:15
Қатыспағандар: -
Осы сабақ арқылы іске асатын оқыту мақсаттары
Акробатикалық жаттығуларының негізгі түрлерін орындап үйрену.
Сабақтың мақсаттары
Барлық оқушы істей алады: Алға домалап түсу және жауырында тұру.
Көпшілігі істей алады: Алға және артқа домалау.
Кейбірі істей алады:Көпір салу
Алдыңғы білім
Гимнастика
Жоспар
Жоспарланған уақыт 45 минут
Жоспарланған әрекеттер (төмендегі жазбаларды өзіңіздің жоспарлаған әрекеттеріңізбен алмастырыңыз)
Ресурстар
Басы
15 – минут
Сабақ барысында:Ұйымдастыру кезеңі
- Оқушыларды сапқа тұрғызу
- Жаңа сабақ тақырыбымен таныстыру
- Оңға! Солға! Кері айнал! Сап жаттығуларын жасау арқылы оқушылардың сабаққа деген назарын аудару.
Акробатикалық жаттығуларды оқушыларға түсінікті түрде үйретіп,жасау барысында қадағалап отыру.
Оқушылар акробатикалық жаттығулар жасау кезінде қай жерде жасау керектігін шатастырып алмауға тиісті.
Кең таза кеңістік қажет оқушылардың жасаған әрбір әрекеті үшін.
Қыздырыну үшін жалпы дамыту жаттығуларын жасау.
Ортасы
25 – минут
Бірінші жаттығу:
Арнайы дене қыздыру жаттығулары.
Екінші жаттығу:
Алға домалау.
Үшінші жаттығу:
Алға және артқа домалау.
Төртінші жаттығу:
Жауырында тұру
Бесінші жаттығу:
Көпір салу
Барлық жаттығулар үшін таза ауа кең кеңістік.
Соңы
- – минут
Қорытындылау:Құрал жабдықтарды тиісті орындарын қою,сапқа тұрғызу және өтілген тақырыпты талдап шығу.
Бағалау: Оқушылардың бүгінгі сабақ барысында жеткен жетістіктерді, жіберілген қателіктерді айтып өтіп бағалау.Оқушылар жаттығу орындау деңгейіне байланысты топ басшысы құрдастарының жұмысын бағалайды.
Рефлексия:1. Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты)
2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға және үйренуге қатысты)?
3. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпаратты білдім?