Стикерге өз ойларын жазады.
Жетон арқылы
Мұғалімнің суммативті бағалауы
Күні:
Сыныбы:6b
Мұғалімі: Махмут А.Е
Бекітемін:
Сабақтың тақырыбы:
“Visiting big cities"London
Мақсаты:
“ Visiting big cities " London тақырыбы туралы оқушылардың білімін кеңейту.
Тақырып бойынша сөздік қорын молайту.
Күтілетін нәтиже:
“ Visiting big cities " тақырыбы туралы оқушылардың білімі кеңейеді.
Тақырыпқа қатысты сөздерді біледі, аудара алады.
Сабақтың кезеңдері
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Сыныпта «Амандасу» тренингі арқылы ынтымақтастық атмосфераны қалыптастыру.
Сыныпты топқа бөлу:
стикер арқылы топқа
Дөңгеленіп тұрады.Әр тілде амандасады.
стикер арқылы топқа бөлінеді
Let's study a rhyme
Кроссворд шешу арқылы сабақтың тақырыбын ашу
Сұрақтар арқылы тақырып ашады.
3шапалақ
Топтық жұмыс
" London"
1 топ
2 топ
3топ
Жаңа сөздермен жұмыс
Hostel- жатақхана
View-көрініс, түр
Double-екі бөлмелі
Excellent- тамаша, өте жақсы
Convenient-ыңғайлы
"Сұрақ қою қайта сұрақ қою"әдісі
Әр топ өз сұрақтарын дайындайды
Сергіту сәті "Көңілді күн"
«Ашық хаттағы тапсырмалар»
Грамматикалық тапсырмалар.
Comparative and superlative Adjectives
Garbage сөзіне синоним сөздерді айта бастайды.
Интерактивті тақтадан жаңа сөздерді мұғалімнен кейін қайталайды және жазады.
Текстті оқып шығып,өз білген-түйгендерін балықтың басына проблема, қосыша бұтақтарына проблеманың себебі, төменгі сүйекшелеріне дәлел дәйектер, құйрығында қорытынды жазады
Билейді, қосылып ән айтады.
Топтағы оқушылар ашық хат ішінен кеспе қағазды алып, тиесілі тапсырманы орындайды
Мадақтау
2 жұлдыз 1 тілек
3 шапалақ
Постер, түрлі-түсті фломастерлер
«Hot chair»
Кері байланыс
"Таңдау әдісі"
1. Мен сабақ
қызықты _____________ қызықсыз болды деп ойлаймын.
2. Мен сабақта: үйрендім
көп нәрсені _____________ үйренгенім аз болды.
3. Мен басқаларды
мұқият ______________ зейінсіз
тыңдадым.
4. Мен пікірсайыстарға
жиі ______________ сирек
қатыстым
5. Мен сабақтағы өз жетістіктеріме
ризамын ____________ риза емеспін.
Үй тапсырмасы:
Сабақ барысындағы сұрақтарға жауап береді.
Стикерге өз ойларын жазады.
Жетон арқылы
Мұғалімнің суммативті бағалауы
Күні:
Сыныбы:6b
Мұғалімі: Махмут А.Е
Бекітемін:
Сабақтың тақырыбы:
“Visiting big cities"London
Мақсаты:
“ Visiting big cities " London тақырыбы туралы оқушылардың білімін кеңейту.
Тақырып бойынша сөздік қорын молайту.
Күтілетін нәтиже:
“ Visiting big cities " тақырыбы туралы оқушылардың білімі кеңейеді.
Тақырыпқа қатысты сөздерді біледі, аудара алады.
Сабақтың кезеңдері
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Сыныпта «Амандасу» тренингі арқылы ынтымақтастық атмосфераны қалыптастыру.
Сыныпты топқа бөлу:
стикер арқылы топқа
Дөңгеленіп тұрады.Әр тілде амандасады.
стикер арқылы топқа бөлінеді
Let's study a rhyme
Кроссворд шешу арқылы сабақтың тақырыбын ашу
Сұрақтар арқылы тақырып ашады.
3шапалақ
Топтық жұмыс
" London"
1 топ
2 топ
3топ
Жаңа сөздермен жұмыс
Hostel- жатақхана
View-көрініс, түр
Double-екі бөлмелі
Excellent- тамаша, өте жақсы
Convenient-ыңғайлы
"Сұрақ қою қайта сұрақ қою"әдісі
Әр топ өз сұрақтарын дайындайды
Сергіту сәті "Көңілді күн"
«Ашық хаттағы тапсырмалар»
Грамматикалық тапсырмалар.
Comparative and superlative Adjectives
Garbage сөзіне синоним сөздерді айта бастайды.
Интерактивті тақтадан жаңа сөздерді мұғалімнен кейін қайталайды және жазады.
Текстті оқып шығып,өз білген-түйгендерін балықтың басына проблема, қосыша бұтақтарына проблеманың себебі, төменгі сүйекшелеріне дәлел дәйектер, құйрығында қорытынды жазады
Билейді, қосылып ән айтады.
Топтағы оқушылар ашық хат ішінен кеспе қағазды алып, тиесілі тапсырманы орындайды
Мадақтау
2 жұлдыз 1 тілек
3 шапалақ
Постер, түрлі-түсті фломастерлер
«Hot chair»
Кері байланыс
"Таңдау әдісі"
1. Мен сабақ
қызықты _____________ қызықсыз болды деп ойлаймын.
2. Мен сабақта: үйрендім
көп нәрсені _____________ үйренгенім аз болды.
3. Мен басқаларды
мұқият ______________ зейінсіз
тыңдадым.
4. Мен пікірсайыстарға
жиі ______________ сирек
қатыстым
5. Мен сабақтағы өз жетістіктеріме
ризамын ____________ риза емеспін.
Үй тапсырмасы:
Сабақ барысындағы сұрақтарға жауап береді.
Стикерге өз ойларын жазады.
Жетон арқылы
Мұғалімнің суммативті бағалауы
Күні:
Сыныбы:6b
Мұғалімі: Махмут А.Е
Бекітемін:
Сабақтың тақырыбы:
“Visiting big cities"London
Мақсаты:
“ Visiting big cities " London тақырыбы туралы оқушылардың білімін кеңейту.
Тақырып бойынша сөздік қорын молайту.
Күтілетін нәтиже:
“ Visiting big cities " тақырыбы туралы оқушылардың білімі кеңейеді.
Тақырыпқа қатысты сөздерді біледі, аудара алады.
Сабақтың кезеңдері
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Сыныпта «Амандасу» тренингі арқылы ынтымақтастық атмосфераны қалыптастыру.
Сыныпты топқа бөлу:
стикер арқылы топқа
Дөңгеленіп тұрады.Әр тілде амандасады.
стикер арқылы топқа бөлінеді
Let's study a rhyme
Кроссворд шешу арқылы сабақтың тақырыбын ашу
Сұрақтар арқылы тақырып ашады.
3шапалақ
Топтық жұмыс
" London"
1 топ
2 топ
3топ
Жаңа сөздермен жұмыс
Hostel- жатақхана
View-көрініс, түр
Double-екі бөлмелі
Excellent- тамаша, өте жақсы
Convenient-ыңғайлы
"Сұрақ қою қайта сұрақ қою"әдісі
Әр топ өз сұрақтарын дайындайды
Сергіту сәті "Көңілді күн"
«Ашық хаттағы тапсырмалар»
Грамматикалық тапсырмалар.
Comparative and superlative Adjectives
Garbage сөзіне синоним сөздерді айта бастайды.
Интерактивті тақтадан жаңа сөздерді мұғалімнен кейін қайталайды және жазады.
Текстті оқып шығып,өз білген-түйгендерін балықтың басына проблема, қосыша бұтақтарына проблеманың себебі, төменгі сүйекшелеріне дәлел дәйектер, құйрығында қорытынды жазады
Билейді, қосылып ән айтады.
Топтағы оқушылар ашық хат ішінен кеспе қағазды алып, тиесілі тапсырманы орындайды
Мадақтау
2 жұлдыз 1 тілек
3 шапалақ
Постер, түрлі-түсті фломастерлер
«Hot chair»
Кері байланыс
"Таңдау әдісі"
1. Мен сабақ
қызықты _____________ қызықсыз болды деп ойлаймын.
2. Мен сабақта: үйрендім
көп нәрсені _____________ үйренгенім аз болды.
3. Мен басқаларды
мұқият ______________ зейінсіз
тыңдадым.
4. Мен пікірсайыстарға
жиі ______________ сирек
қатыстым
5. Мен сабақтағы өз жетістіктеріме
ризамын ____________ риза емеспін.
Үй тапсырмасы:
Сабақ барысындағы сұрақтарға жауап береді.
Стикерге өз ойларын жазады.
Жетон арқылы
Мұғалімнің суммативті бағалауы
Стикер
Стикер
Стикер
Стикер
Стикер