Aims - to introduce new words and encourage pupils to use them; to practise reading, speaking; to develop pupils communicative skills, to involvepupils to work in groups. Мета уроку ознайомити з лексичними одиницями (назви іграшок), активізувати вживання учнями назв, кольорів, цифр; практикувати у вживанні питальної структури It is a bear?; продовжувати формувати навички усного мовлення, розвивати пам'ять, мовленнєву реакцію, удосконавлювати техніку читання, виховувати наполеглевість, формувати вміння працювати в парах та групах.
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«Урок англійської мови з теми «My Toys» »
Клас — 2 (підручник А.Несвіт)
Урок: Мої іграшки.
Мета: ознайомити з лексичними одиницями (назви іграшок), активізувати вживання учнями назв, кольорів, цифр; практикувати у вживанні питальної структури It is a bear?; продовжувати формувати навички усного мовлення, розвивати пам'ять, мовленнєву реакцію, удосконавлювати техніку читання, виховувати наполеглевість, формувати вміння працювати в парах та групах.
Обладнення: підручник; картки «Numbers» (цифри різного кольору), «Іграшки».
Хід уроку
І.Підготовкадосприйняттяіншомовногомовлення 1) Привітання, повідомлення теми уроку. T.: Good morning. I'm glad to see you. How are you? Today we're going to talk about your favourite toys, listen to a new poem and play games. 2) Уведення в англомовну атмосферу. Фонетична та лексична розминка. Учитель показує цифри від 1 до 10 та називає їх колір, учні повторюють T.: One is blue. Two is green... потім пропонує учням закінчити речення, назвавши колір цифри Two is... Five is... Nine is... ІІ. Основна частина уроку. 1) Ознайомлення учнів з новими лексичними одиницями (назви іграшок) — стр. 24 T.: Look! It's a teddy bear. The teddy bear is brown. It's a train.The train is green... 2) Гра «Toy shop» На дошці написанні назви іграшок, учні повинні розмістити малюнки біля відповідних слів. T.: You're welcome to the Toy shop. Let's help the shop assistant to put each Toy in it's place. 3) Опрацювання графічного образу слів. З наданних букв учні складуть назву іграшки, що знаходиться в коробці. T.: There's a toy in this magic box. Put the letters in the right order to get the name of this toy ntair — train... oldl — doll... 4) Робота в парах (дізнайся про улюблену іграшку свого друга) T.: I'm sure each of you has got a lot of toys ask your partner about his/her favourite toy. You have got three guesses.
(P1 — What's your favourite toy? Is it a doll? Is it a bike? Or is it a ball? 5) Фізкультхвилинка Учитель розповідає вірш «Teddy bear», виконує рухи, учні повторюють за ним. Учитель повторює вірш 2-3 рази, з кожним разом швидше.
TEDDY BEAR Teddy bear, Teddy bear, Touch the ground. Teddy bear, Teddy bear, turn around. Teddy bear, Teddy bear, show you shoe. Teddy bear, Teddy bear, run to school!
6) Тренування учнів в усному мовленні. Бесіда за малюнком (впр. 4 стр. 25) T.: Look at the picture and answer the questions. Who can you see in this picture? What is the boy's name? What is the girl's name? What have they got? How many toys have they got? Complete the sentences. Name all toys the boy and girl have got.
Dan has got........ Alice has got …..
7) Тренування в читанні (робота в командах) T.: Team A — read and find sentences about Dan, team B — about Alice. Перевірка віконання завдання 8) True or False Учні слухають речення про Дена й Еліс та погоджуються з ними або ні. T.: Listen to the sentences. Are these statements about Dan and Alice true or false?
Dan has got a ball. (T) Alice has got a monkey. (F) Alice has got a doll. (T) Dan has got a teddy bear. (F) Dan has got an clephant. (T)
9) Читання слів за вчителем (впр. 5 стр. 25), потім учитель дає завдання — знайти та прочитати слова з певним звуком. [s] sat- sit- set [n] pan- pen- pin
ІІІ.Заключначастинауроку.Підсумок.Пояснення. 1)Д.з: намалювати та підписати свої улюбленні іграшки.