kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Конспект уроку англійської мови в 1 класі. Іграшки.

Нажмите, чтобы узнать подробности

Тема  уроку: Іграшки

Підтема: Мої іграшки

Практична мета: ознайомити учнів з новими лексичними одиницями із теми: a toy, a doll, а саг, a plane, nice toys; вчити утворювати розповідні речення з лексичними одиницями із теми, вживаючи конструкцію: «It is а.»; ознайомити з правилом утворення множини іменників; вчити кількісні числівники: one, two, three; вчити структуру: «І have got.», «You have got.»; вчити вести діалог-розпитування про іграшки, вживаючи конструкції: «What is this? - It is а.»; повторити вимову звуків [w], [t], [θ];  

розвивальна: розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію, здатність порівнювати мовні явища рідної та англійської мов; поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови; формувати навички розуміння на слух нових лексичних одиниць; розвивати навички аудіювання та діалогічного мовлення;

виховна: Виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, культуру спілкування, такі моральні якості, як товариство, взаємодопомога.

Тип  уроку: формування лексичних навичок

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Конспект уроку англійської мови в 1 класі. Іграшки.»

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Клас 1

Урок № 1

Тема уроку: Іграшки

Підтема: Мої іграшки

Практична мета: ознайомити учнів з новими лексичними одиницями із теми: a toy, a doll, а саг, a plane, nice toys; вчити утворювати розповідні речення з лексичними одиницями із теми, вживаючи конструкцію: «It is а ...»; ознайомити з правилом утворення множини іменників; вчити кількісні числівники: one, two, three; вчити структуру: «І have got ...», «You have got ...»; вчити вести діалог-розпитування про іграшки, вживаючи конструкції: «What is this? - It is а ...»; повторити вимову звуків [w], [t], [θ];

розвивальна: розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію, здатність порівнювати мовні явища рідної та англійської мов; поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови; формувати навички розуміння на слух нових лексичних одиниць; розвивати навички аудіювання та діалогічного мовлення;

виховна: Виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, культуру спілкування, такі моральні якості, як товариство, взаємодопомога.

Тип уроку: формування лексичних навичок

Обладнання: Підручник, робочий зошит, іграшки, картки, презентація

Хід уроку.

І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting

  1. Привітання.

T: Good morning, children. I'm glad to see you.

P: Good morning, good morning, good morning to you!

Good morning good morning, we are glad to see you!

Пісня «Hello!»

T: How are you today?

P: Fine, thanks.

P: Let's begin our lesson.

Aim:

  1. Повідомлення теми та мети уроку.

Введення казкового героя (Тедді)

T: Oh, look! Who is this? Do you know?

А хто це? Ви знаєте?

This is a bear. He comes from England.

Це ведмедик. Він приїхав до вас із Англії.

Ask him what his name is.

Запитайте в нього його ім'я.

P1: - What is your name?

B: - My name is Teddy. And what is your name?

P1: - My name is …

B: - Nice to see you!

P1: - Nice to see you!

B: Thanks a lot! Now I know your names very well!

T: Today Teddy Bear and I are going to show you his favorite toys. Сьогодні я та Тедді покажемо вам його улюблені іграшки.

Wаrming up.

  1. Уведення в іншомовну атмосферу.

  1. Фонетична розминка

Тренування з ведмедиком у вимові звуків

      1. Вправляння у вимові звуків [w], [t], [θ]. Введення кількісних числівників: one, two, three.

[w]

Teacher: Цей звук вимовляється тільки губами. Спочатку потрібно губи округлити і витягнути вперед трубочкою, так ніби хочете вимовити звук «у». Тепер різко розведіть губи, вимовляючи звук «в», [w — w — w — w], one, one, one.

[t]

Teacher: Язичок хоче вийти з будиночка, відчиняє двері, але вони не відчиняються, [t — t — t — t], two, two, two.

[θ]

Teacher: Пригадайте, як у змійки випав передній зуб і вона казала: [θ- θ- θ]. Уявіть, що ви маленькі змійки. Спробуємо вимовити звук [θ]. Кінчик язика треба покласти між зубами, нижню губу опустити вниз. При цьому злегка усміхнутися, щоб було видно зуби.

Repeat after me! Повторюйте за мною! [θ- θ- θ], three, three, three.

  1. Мовленнєва зарядка

This is my father,

This is my mother,

This is my sister,

This is my brother.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Vocabulary Presentation

  1. Ознайомлення з новими лексичними одиницями. (PB, task 1, p.40)

Вчитель показує на коробку з іграшками (toy box), дістає іграшки та називає. Учні хором повторюють за вчителем.

Прослуховування аудіо з новою лексикою.

Listening. Grammar

  1. Засвоєння правила утворення множини іменників.

Unit 4. Lesson 1. Ex. 2 p. 40.

  1. Пояснення утворення множини іменників.

T: Подивіться на малюнки до вправи 2 на сторінці 40. How many (скільки) dolls are there? One doll and two dolls. How many cars are there? One car and three cars. Let’s count together (показую кількість на пальцях): one doll, two dolls, three dolls.

Now count the cars/planes. Порахуйте машинки. Порахуйте літаки.

Учні хором рахують машинки й літаки.

  1. Прослуховування аудіо.

  2. Робота в зошиті

РЗ, впр. 1 (с. 32).

Учні самостійно домальовують, розфарбовують малюнки та по черзі називають предмети.

6) РЗ, впр. 2 (с. 32).

Учні домальовують малюнки, а потім називають предмети та їх кількість.

Physical Activity

  1. Фізкульхвилинка

Hands up! Hands down!

Hands on your hips!

Sit down! Hands up! To the sides!

Bend left! Bend right!

One, two, three... Hop!

One, two, three... Stop!

Stand still!

Thank you, girls! Sit down!

Thank you, boys! Sit down!

Speaking

  1. Розвиток навичок мовлення.

  1. Робота з підручником. Unit 4. Lesson 1. Ex. З p. 41.

Учні вказують і називають іграшки в підручнику. Потім називають іграшки на малюнку використовуючи вираз «It is a …»

  1. Діти беруть іграшки і розповідають яку іграшку вони та їх сусід по парті мають, використовуючи вирази «I have got…» і «You have got ...». Потім запитують в однокласників про їх іграшки.

P1: It is a …

P1: I have got…

P1: You have got…

Listening

  1. Розвиток навичок аудіювання.

Учитель роздає учням картки з малюнками та читає слова. Учням потрібно з’єднати число з відповідною кількістю предметів.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Sumarizing.

1. Підведення підсумків уроку.

Бесіда з учнями.

Т: Отже, ми з вами добре попрацювали, і вже час прощатися. Чого ви сьогодні навчилися?

Що вам найбільше сподобалося чи не сподобалося на уроці?


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Английский язык

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 1 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Конспект уроку англійської мови в 1 класі. Іграшки.

Автор: Лищук Юлія Анатоліївна

Дата: 22.03.2016

Номер свидетельства: 308753


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства