kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Открытый урок на тему: ''Table Manners''

Нажмите, чтобы узнать подробности

  Пәні:

   Ағылшын тілі

   Сыныбы:

   7 «б»

   Уақыты:

   21.12.2015

   Тақырыбы

   Table manners

   Мақсаты:

   а) ақпараттық

   ә) коммуникативтік

   б) проблеманы шешу

 А) Оқушыларға  Present Simple шағының үстеулерін түсіндіру, меңгерту.

 Ә) Оқушыларға ауызша және жазбаша тілде Present Simple үстеулерін қолдана білуге дағдыландыру.

 Б) Оқушылаға диалогтық монологтық қолданыста үстеулерді  пайдалануды қалыптастыру.

   Сабақтың түрі:

   Жаңа материалды енгзізу

   Сабақта қолданылатын технологиялар:

   Ізгілендіру және ойын технологиялары

   Сабақтың әдісі:

   Сөздік, практикалық және көрнекілік

   Пәнаралық байланыс:

   Қазақ тілі

   Оқыту құралдары:

   Грамматикалық кесте, топшама, суреттер

   Сабақтың барысы:

Мұғалімнің қызметі

Оқушының қызметі

Күтілетін нәтиже

I.Ұйымдастыру бөлімі

Good afternoon dear children! Sit down please. First of all tell me who is on duty today?

Who is absent today?

What day of the week is it today? What season is it now? What is the weather like today? Now please look at the blackboard. I here is a tongue-twister

Listen to me and then you’ll repeat after me all together and by one.

I,m thirsty,

Have some tea.

I,m bored,

Watch TV.

Good afternoon teacher! I’m on duty today. Today is snowy ( windy, frosty and cloudy, sunny )

Сабақтың барысы мен мақсатын тыңдайды

Мұғалімнің қойған сұрақтарына жауап береді.

ІІ.Үй тапсырмасын тексеру

ІІІ.Жаңа материалды түсіндіру

ІV. Жаңа материалды бекіту

V.  Үй тапсырмасын беру

VÎ.Бағалау. Қорытынды

Now children let’s  check up your home task. What was your home task? Your home task was  Ex. 10 Answer the questions like this.

Now children today we’ll take a new  theme as “Table manners"

1.War-up.

8.The teacher asked some questions about table manners.The student,answered them.Match the questions with the answers.

                  Teacher   

1.What is the  correct way to sit t the table?

2.Do you use your knife or your fork to take a slice of bread from the table?

3.How do you cut your meat?

4.What do you do with  the spoon after  stirring  your  tea?

5.What do you say if you like the dish very much?

6.What do you say if you dislike the dish?

7.Where do you keep your book or newspaper during a meal, on the table or on your lap?                      

                       Student

A.Nowhere near the table.Reading at meals is a bad habit and impolite towards others.

B.It tastes really fine.It was very delicious.

C.Sit straight and close to the table.Don,t put your  elbows on the table.

D.Nothing. Keep your impressions to yourself, its impolite towards the hostess.

E.Neither.Your hand is quite correct to get a slice of bread for yourself.

F.It is wrong first to cut all the meat on your plate in small pieces and then eat it.Cut off a slice, eat it and then cut another slice.

G.Don,t leave the spoon in your glass while driking.Put it on your saucer.

    1-C

   2-

   3-

  4-

  5-

  6-

  7-

2.Put  some  or  any  into  the graps

aI don,t have ….money in my pocket,but   I have ….money in the bank.

b.Are there…. letters for me this morning?

c.I never have ….breakfast.I,m not hungry in the morning.

d.You have ……lovely pictures in your house.

e.Are you Canadian?I have…… good   friends  there.

f.Don,t buy….bread.There, s….bread on the bread-plate.

3.Make words.

Nagetevrai     elcidosui    tseews  tmea  iagshptet.

  Fill in the graps.

1.My brother is a…….He never eats meat.

2.Thank you for lunch. It was……………

3.I,m trying to stop eating…… because they are fattening.

4.Excuse me but this ……is raw.It,s red in the middle.

5.I like Italian food.Especially………….

  Barrel-   бөшке

Bucket-  шелек

Tin-       банка

Carton-  картошкалық жәшік

Jar-     банка

Basket-корзина

Bowl-    тостаған

Bag-  мешок

Packet- box-  пакет

Pot-   горшок

Can-  бидон

Jug-  кувшин

Kettle-  шайник

Tube-  тұрба

Frying pan saucepan-    табақша

Waste bin-   мусор қорапшасы

Home task:Exc:6.Complete the sentences with  some or any and a word from the box.

- Мадақтаймын

Үй тапсырмасына жауап береді.

Мұғалімнің айтқан жаңа сөздерін тыңдап, қайталайды.

Мұғалімнің жаңа тақырып бойынша қойған сұрақтарына жауап береді.

Мәтінді оқып,үстеулерді алмастырып, сұрақтарға дұрыс жауап бере білді.

Тапсырмаларды орындайды, мәтіндерді оқиды.

Мұғаліммен оқушы арасындағы сәйкестікті табады.

Тапсырма бойынша  оқып аударады, сұрақтарға жауап береді және қосымша тапсырмалар орындайды.

Әрбір  тапсырмаға назар аударып мағынасына қарай нақты аудару.

Әрбір сөзге мән беріп қарайды, оқиды.

Суретте берілген жаңа сөздерді қайталап айта білуге дағдыландыру.Әріптері ұшырасып жатқан сөздерді дұрыс орналастыру.Жаңа сөз шығару арқылы  көп нуктенің орнына қою.

Үй тапсырмасын күнделіктеріне ашып жазып алады.

Бағаларын күнделіктеріне қойғызады

Үй тапсырмасына барлығы дерлік дайындықен келеді.

Жаңа сөздарді ағылшынның айтылуымен дұрыс қолдана біледі

 Жаңа тақырыпқа көңіл бөле біледі.

Мысалдармен тапсырма орындай алады.

Жаңа сөздерді ағылшынның айтылуымен дұрыс қолдана біледі.

Ағылшын тілінде жақсы оқи алады, аударады, сұрақтарға толықтай жауап береді.

Сұрақтарға жауап береу арқылы грамматикалық кестені қолданып үйренеді.

Жаңа материалға қатысты берілген тапсырмаларды дұрыс орындайды.

Мәтінмен жұмыс кезінде жаңа сөздермен жұмыс болды.Оқушылар оны мұғаліммен бірге қайталап тілдерін жаттықтырды.Жалпы сыны бойынша және жеке оқушы бойынша қайталанды.

Оқушылардың сабаққа деген қызығушылықтары арта түсті, түрлі тапсырмаларды орындау арқылы білімдерін  кеңейтеді.

Үй тапсырмасын орындау бойынша өз деңгейлерінің қаншалықты екендеріне көз жеткізеді.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«открытый урок на тему: ''Table Manners''»

  Пәні:

   Ағылшын тілі

   Сыныбы:

   7 «б»

   Уақыты:

   21.12.2015

   Тақырыбы

   Table manners

   Мақсаты:

   а) ақпараттық

   ә) коммуникативтік

   б) проблеманы шешу

 А) Оқушыларға  Present Simple шағының үстеулерін түсіндіру, меңгерту.

 Ә) Оқушыларға ауызша және жазбаша тілде Present Simple үстеулерін қолдана білуге дағдыландыру.

 Б) Оқушылаға диалогтық монологтық қолданыста үстеулерді  пайдалануды қалыптастыру.

   Сабақтың түрі:

   Жаңа материалды енгзізу

   Сабақта қолданылатын технологиялар:

   Ізгілендіру және ойын технологиялары

   Сабақтың әдісі:

   Сөздік, практикалық және көрнекілік

   Пәнаралық байланыс:

   Қазақ тілі

   Оқыту құралдары:

   Грамматикалық кесте, топшама, суреттер

   Сабақтың барысы:

Мұғалімнің қызметі

Оқушының қызметі

Күтілетін нәтиже

I.Ұйымдастыру бөлімі

Good afternoon dear children! Sit down please. First of all tell me who is on duty today?

Who is absent today?

What day of the week is it today? What season is it now? What is the weather like today? Now please look at the blackboard. I here is a tongue-twister

 

 

Listen to me and then you’ll repeat after me all together and by one.

 

I,m thirsty,

Have some tea.

I,m bored,

Watch TV.

Good afternoon teacher! I’m on duty today. Today is snowy ( windy, frosty and cloudy, sunny )

Сабақтың барысы мен мақсатын тыңдайды

 

 

Мұғалімнің қойған сұрақтарына жауап береді.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ.Үй тапсырмасын тексеру

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ.Жаңа материалды түсіндіру

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІV. Жаңа материалды бекіту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V.  Үй тапсырмасын беру

 

VÎ.Бағалау. Қорытынды

Now children let’s  check up your home task. What was your home task? Your home task was  Ex. 10 Answer the questions like this.

.

 

 

 

Now children today we’ll take a new  theme as “Table manners”

 

 

1.Warm-up.

8.The teacher asked some questions about table manners.The student,answered them.Match the questions with the answers.

 

                  Teacher   

1.What is the  correct way to sit t the table?

2.Do you use your knife or your fork to take a slice of bread from the table?

3.How do you cut your meat?

4.What do you do with  the spoon after  stirring  your  tea?

5.What do you say if you like the dish very much?

6.What do you say if you dislike the dish?

7.Where do you keep your book or newspaper during a meal, on the table or on your lap?                      

 

                       Student

A.Nowhere near the table.Reading at meals is a bad habit and impolite towards others.

B.It tastes really fine.It was very delicious.

C.Sit straight and close to the table.Don,t put your  elbows on the table.

D.Nothing. Keep your impressions to yourself, its impolite towards the hostess.

E.Neither.Your hand is quite correct to get a slice of bread for yourself.

F.It is wrong first to cut all the meat on your plate in small pieces and then eat it.Cut off a slice , eat it and then cut another slice.

G.Don,t leave the spoon in your glass while driking.Put it on your saucer.

 

    1-C

   2-

   3-

  4-

  5-

  6-

  7-

 

2.Put  some  or  any  into  the graps

aI don,t have ….money in my pocket,but   I have ….money in the bank.

b.Are there….. letters for me this morning?

c.I never have …..breakfast .I,m not hungry in the morning.

d.You have ……lovely pictures in your house.

e.Are you Canadian?I have…… good   friends  there.

f.Don,t buy…..bread.There, s….bread on the bread-plate.

 

 

 

 

3.Make words.

Nagetevrai     elcidosui    tseews  tmea  iagshptet.

  Fill in the graps.

1.My brother is a……..He never eats meat.

2.Thank you for lunch. It was……………

3.I,m trying to stop eating…… because they are fattening.

4.Excuse me but this ……is raw.It,s red in the middle.

5.I like Italian food.Especially………….

 

  Barrel-   бөшке

Bucket-  шелек

Tin-       банка

Carton-  картошкалық жәшік

Jar-     банка

Basket-корзина

Bowl-    тостаған

Bag-  мешок

Packet- box-  пакет

Pot-   горшок

Can-  бидон

Jug-  кувшин

Kettle-  шайник

Tube-  тұрба

Frying pan saucepan-    табақша

Waste bin-   мусор қорапшасы

 

Home task:Exc:6.Complete the sentences with  some or any and a word from the box.

- Мадақтаймын

Үй тапсырмасына жауап береді.

Мұғалімнің айтқан жаңа сөздерін тыңдап, қайталайды.

 

 

Мұғалімнің жаңа тақырып бойынша қойған сұрақтарына жауап береді.

 

 

Мәтінді оқып,үстеулерді алмастырып, сұрақтарға дұрыс жауап бере білді.

 

 

 

 

Тапсырмаларды орындайды, мәтіндерді оқиды.

 

 

Мұғаліммен оқушы арасындағы сәйкестікті табады.

 

 

 

 

Тапсырма бойынша  оқып аударады, сұрақтарға жауап береді және қосымша тапсырмалар орындайды.

 

 

 

 

Әрбір  тапсырмаға назар аударып мағынасына қарай нақты аудару.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Әрбір сөзге мән беріп қарайды, оқиды.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Суретте берілген жаңа сөздерді қайталап айта білуге дағдыландыру.Әріптері ұшырасып жатқан сөздерді дұрыс орналастыру.Жаңа сөз шығару арқылы  көп нуктенің орнына қою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Үй тапсырмасын күнделіктеріне ашып жазып алады.

 

 

Бағаларын күнделіктеріне қойғызады

 

Үй тапсырмасына барлығы дерлік дайындықен келеді.

 

 

 

 

 

 

 

Жаңа сөздарді ағылшынның айтылуымен дұрыс қолдана біледі.

 

 

 

 Жаңа тақырыпқа көңіл бөле біледі.

 

 

 

 

Мысалдармен тапсырма орындай алады.

 

 

 

Жаңа сөздерді ағылшынның айтылуымен дұрыс қолдана біледі.

 

 

 

 

 

Ағылшын тілінде жақсы оқи алады, аударады, сұрақтарға толықтай жауап береді.

 

 

 

 

 

 

Сұрақтарға жауап береу арқылы грамматикалық кестені қолданып үйренеді.

 

 

 

Жаңа материалға қатысты берілген тапсырмаларды дұрыс орындайды.

 

 

 

 

 

 

 

 

Мәтінмен жұмыс кезінде жаңа сөздермен жұмыс болды.Оқушылар оны мұғаліммен бірге қайталап тілдерін жаттықтырды.Жалпы сыны бойынша және жеке оқушы бойынша қайталанды.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оқушылардың сабаққа деген қызығушылықтары арта түсті, түрлі тапсырмаларды орындау арқылы білімдерін  кеңейтеді.

 

 

 

Үй тапсырмасын орындау бойынша өз деңгейлерінің қаншалықты екендеріне көз жеткізеді.

 




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Английский язык

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 7 класс

Скачать
открытый урок на тему: ''Table Manners''

Автор: Акимова Ниязай

Дата: 25.11.2016

Номер свидетельства: 362550
