Пән мұғалімі | Пәні | Сабақтың тақырыбы | Сыныбы | Күні |
Жумагазиева Б.Е. | Ағылшын тілі | My favourite recipes (4-сабақ) | 7 «А» | 10.10.2015ж. |
Сілтеме | Ағылшын тілі оқулығы, Т.Аяпова, З.Әбілдаева, Ж.Тұтбаева. Алматы «Атамұра», 2012ж. |
Мақсаты | Оқушылар білімін шыңдау, оқушылардың сөздік қорын байыту, шығармашылық қабілеттерін дамыту, сыни ойлай білуге ұйрету, критерий бойынша бағалауға үйрету |
Күтілетін нәтиже | Оқушылардың сөзлік қоры байиды, шығармашылық қабілеттері дамиды, сыни ойлай отырып тағам рецепттерін жасауға үйренеді критерий бойынша бағалауға үйренеді |
Ресурстар | Маркерлер, плакаттар, таратпалар, стикерлер |
Тапсырмалар | Үйге берілген тапсырманы тест арқылы тексеру. «Досыңа бер» әдісі бойынша оқушылардың сабаққа қызығушылығын ояту. Топта берілген текстті кезектесіп оқып «Инсерт» әдісі бойынша жұмыс жасау. Сәйкестендіру тапсырмаларын орындау. «Галлереяға саяхат» әдісі бойынша топтар тапсырмалар орындайды. «Досыма хат» әдісі бойынша бүгінгі сабақтан алған білімдерін қорытындылау. «Сөздер сөйлейді» әдісі бойынша сөздік диктант жазылады. |
Кейінгі оқу | Жоба жасау |
Сабақ кезеңдері | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті |
Кіріспе (4минут) | «Досыңа бер» ойыны. Үйге тапсырманы тексеру. | Оқушылар өткен тақырыпты қайталау мақсатында тест тапсырмаларын орындайды. |
Тұсаукесер (10минут) | | -жақсы - нашар |
Негізгі бөлім (15минут) | I топ берілген әңгімені топта кезектесіп оқиды. II топ «Инсерт» әдісі бойынша әңгімеде суреттелген іс-әрекетті рет бойынша постерге түсіреді. «Галлереяға саяхат» әдісі бойынша екі топтың оқушылары тақтаға іліп қойған суреттерді мұқият қарайды. | Күн - 5 Ай -4 Бұлт - 3 Топ оқушылары өздеріне ұнаған тағам түрлерінің жасалуын постерге жазып қорғайды. |
Сергіту сәті (2минут) | Let’s play eatable or not eatable. Table, apple, fish, car, bus, ball, tomato, butter, cake, door. | |
Қорытынды бөлім (8минут) | Word dictation. «Сөздер сөйлейді» әдісі Bauyrsak, beshbarmak,kuyrdak, kazy,tea,karta, zhal, zhaya,milk, kurt, irimshik, Yorkshire pudding, roast - beef, roast potatoes, omelette, sausages, bacon, eggs, meat ,kymyz, shubat. | |
Бағалау (2минут) | «Бағдаршам» әдісі арқылы оқушылар бір-бірлерін бағалайды. | Қызыл -5 Жасыл -4 Сары -3 |
Кері байланыс (2минут) | | |
Рефлексия (1минут) | | |
Үй жұмысы (1минут) | | |