Қысқа мерзімді жоспар.
Күні: 7.02.2017ж
Сынып: 6 а Пән: Ағылшын тілі
Сабақтың тақырыбы: Step 2 Health Problems. Денсаулық мәселелері.
Сабақтың мақсаты:
1. Жаңа Health Problems тақырыбына байланысты сөздік қорларын арттыру, Present Continuous Tense шағын ауызша және жазбаша түрде қолдануды үйрету, өз денсаулығына ұқыптылықпен қарауға үйрету.
Табыс критерилері: Сөздікпен жұмыс жасай алады. Present Continuous Tense шағын меңгереді. Тіл байлықтары дамиды.
Модульдердің кіріктірілуі: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқудағы үшін бағалау, Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту
Сабақ кезеңдері.
Уақыт
Мұғалім іс-әрекеті
Оқушы іс-әрекеті
Керекті жабдықтар.
Бағалау
Кіріспе
Ұйымдастыру кезеңі
А) Сәлемдесу
Ә) Оқушыларды түгелдеу
Б) Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.
В) Топқа бөлу.
Оқушылар бір бірімен әр елдің сәлемдесу әдісімен сәлемдеседі.
Оқушылар екі топқа бөлінеді
Good!
Exellent!
3 минут
Кері байланыс. Өткен тақырыптар бойынша сұрақтар қою.
Сұрақтарға жауап береді.
АКТ.
3 минут
Негізгі бөлім:
Оқушыларға Health Problems тақырыбын ашу мақсатында «Мозайка» әдісін қолдану.
Health is better than wealth.
Health is the best wealth.
Оқушылар берілген кеспе қағаздарды біріктіріп мақал мәтелдің мағынасын ашып айтады.
А4 қағазы
Өз-өзін критериалды бағалау
Бағалау парақшасы.
Негізгі бөлім
Тұсау кесер
3 минут
Жаңа сабақтың мақсатын анықтап алу.
Оқушылар мульт фильмді көреді, тыңдайды.
Интерактивті тақта
2 минут
"Warm up" тәсілі арқылы Ex 1 put these words in the correct column.
Fine all right bad
___ ____ ______
____ _____ ____
Оқушылар берілген сұрақтарға жауап береді.
Өз-өзін критериалды бағалау
Бағалау парақшасы.
Жаңа сабақты қолдану
5 минут
Gr: Present Continuous Tense – шағын түсіндіру.
Мини лекция: Оқу материалына түсіндірмелі шолу жасау
Жұмыс дәптерлеріне жазып алады.
Оқушы дәптері
Оқушылар оқу материалдарымен танысып, түсінік қалыптастырады.
Power Point материалдары
5 минут
Work with new words.
Prescription -
Temperature
Lung
Throat
Pulse
Examine
«Missing letters» әдісі арқылы жаңа сөздерді пысықтау.
Оқушылар жаңа сөздермен жұмыс жасайды.
Плакат, маркер.
Өз-өзін критериалды бағалау
Бағалау парақшасы.
Қорытынды.
3 минут
Ex: 2 Work with picture
Оқушылар берілген суреттердегі іс әрекеттерді Present Continuous шағына айналдырады.
Интерактивті тақта.
Өз-өзін критериалды бағалау
Бағалау парақшасы.
3 минут
"Сәйкестендіру кестесі" стратегиясы:
Find good advice for each problems.
Ex: 5 at page 86
Game: “ Magic box”
Оқушылар берілген сөйлемдерді сәйкестендіреді.
Сыиқырлы қорапшадағы
Тапсырмаларды ауызша орындайды.
Интерактивті тақта
Өз-өзін критериалды бағалау
Бағалау парақшасы.
1 минут
Үйге тапсырма беру: Present Continuous шағында сөйлем құрастыру.
Үйге берілген тапсырманы жазып алады.
Күнделік дәптер.
Бағалау.
3 минут
Бүгінгі сабақта кім қалай жұмыс жасағанын бағалаймыз?
Формативті бағалау.
Рефлексия: нені білдім, нені білгім келеді.
Топтық жұмыс: Бірін- бірі бағалау.
Өз жауаптарын айтады.
Бағалау парағы.
Стикер
Өз-өзін критериалды бағалау
Бағалау парақшасы.