Модулдің кіріктірілуі: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, СТО, оқыту үшін бағалау және оқытудағы бағалау, талантты және дарынды балаларды оқыту.
Сабақ бөлімінің кезеңдері
Уақыт
Мұғалімнің іс әрекеті.
Оқушының іс -әрекеті
Бағалау
Ресурстар
І кезең
Кіріспе
2 мин
Ұйымдастыру кезеңі
Greeting
Check up attendance
Мұғаліммен сәлемдеседі
Оқушылар сабаққа дайындалады.
2 мин
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.
Жемістерді бір біріне ұсына отырып, бір бірлеріне тілек айтқызу арқылы сыныпта ынтымақтастық атмосферасы қалыптасады.
Жемістердің суреті
Жеміс суреттері
2 мин
Топқа бөлу. «Кафель» әдісі арқылы
Жеміс атаулары арқылы 2 топқа бөлінеді, «Apple», «Orange»
ІІ кезең
Тұсау кесер
5 мин
Үй тапсырмасын тексеру.
«Уақыт шеңбері» әдісі арқылы үй тапсырмасын бекіту.
Жазбаша жазып келген тапсырмаларын оқытып, бағалату.
Берілген сұрақтарға жауап беру арқылы диалогтік қарым қатынасқа түседі.
Жазбаша жазып келген жұмыстарын бағалау критерийлеріне сүйене отырып топ басшылары бағалайды.
Сыныптастарын критериалды бағалау.
Формативті бағалау
Бағалау парақшасы
Маркерлер
ІІІ кезең
Негізгі бөлім
5 мин
10 мин
7 мин
«Суреттеу» стратегиясы бойынша жаңа сабақтың тақырыбын ашқызу. Интербелсенді тақтадан суреттер көрсетіп, сұрақтар қою.
Vocabulary
Match the words: Which languages are spoken in these countries?
Australia Turkish
Austria Greek
Canada Japanese
Egypt German
Greece Welsh
Holland English
Japan Arabic
Turkey Dutch
Wales English
Reading;
Red the text “Going to Britain ”
Work with text.
Интербелсенді тақтадан суреттерді көру арқылы, сұрақтарға жауап беріп, сабақтың тақырыбын ашады.
Оқулықтағы жаттығуларды топ болып орындайды.
Мәтінді аударып, сұрақтарға жауап береді.
Сыныптастарын критериалды бағалау.
Формативті бағалау
Сыныптастарын критериалды бағалау.
Формативті бағалау
Бағалау парақшасы
Жеміс- жидектер түрлері
Маркерлер
А4 форматтағф парақтар
Бағалау парақшасы.
Сергіту сәті
3 мин
«Fruits» ойыны
Оқушылар жеміс атарын атап орын ауыстырады.
Ынталандыру
ІҮ кезең
Қорытынды
Рефлексия
3 мин
Жинақтау «Ыстық орындық» әдісімен жаңа сабақты қорытындылау.
Әр топтан бір оқушы шығып, ыстық орындыққа отырып, сұрақтарға жауап беру арқылы жаңа сабақты қорытындылайды.
Сыныптастарын критериалды бағалау.
Формативті бағалау
Бағалау парақшасы
Жеміс жидек түрлері
2 мин
Рефлексия
бүгінгі сабақ бойынша өзіңді бағалау ағашының қай жерінде тұрмын деп ойлайсың?
Бағалау ағашына өзінің сабақтағы нәтижесіне қарап орналастырады.
Бағалау ағашы
2 мин
Не ұғындым? Не ұғынғым келеді? Не ұсынамын? Деген сұрақтарға жауап бергізіп, кері байланыс орнату.
Берілген сұрақтарға жауаптарын стикерлерге жазып рефлексия парағына жабыстырады.
Рефлексия парағы стикерлер
2 мин
Үйге тапсырма беру
Күнделікке жазып алады.
Күнделік
Do they exit?
10th form
Сабақтың мақсаты: Жаңа сөздерді енгізу арқылы мәтінмен жұмыс жасау, оқушылардың сөйлеу қабілетін ойлауын дамыту, өз бетімен жұмыс жасауға дағдыландыру.
Күтілетін нәтиже: мәліметтерді игеріп топпен жұмыс жасай алады, сөз тіркестерін қолдану арқылы диалог құрастыра алады, өз бетімен жұмыс жасайды.
Негізгі дерек- көздер: суретті плакат, оқулық, қима қағаздар
Модулдің кіріктірілуі: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, СТО, оқыту үшін бағалау және оқытудағы бағалау, талантты және дарынды балаларды оқыту. АКТ.
Сабақ бөлімінің кезеңдері
Уақыт
Мұғалімнің іс әрекеті.
Оқушының іс -әрекеті
Бағалау
Ресурстар
І кезең
Кіріспе
2 мин
Ұйымдастыру кезеңі
Оқушылармен сәлемдесу
Мұғаліммен сәлемдеседі
Оқушылар сабаққа дайындалады.
2 мин
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.
Бір біріне гүл ұсына отырып, бір бірлеріне тілек айтқызу арқылы сыныпта ынтымақтастық атмосферасы қалыптасады.
«Жарайсыңдар!»
Жемістердің суреті
Жеміс суреттері
2 мин
Топқа бөлу. «Домино» әдісі арқылы
Сурет қиындылары арқылы 2 топқа бөлінеді.
«Жарайсыңдар!»
Сурет
қиындылары.
ІІ кезең
Тұсау кесер
5 мин
Өткен сабақты бекіту:
«match the words with their definitions
Әр топ берілген тапсырманы топ болып орындап шығады.
Сыныптастарын критериалды бағалау.
Формативті бағалау
Бағалау парақшасы.
Бағалау парақшасы
Маркерлер
ІІІ кезең
Негізгі бөлім
5 мин
10 мин
7 мин
«Суреттеу» стратегиясы бойынша жаңа сабақтың тақырыбын ашқызу. Интербелсенді тақтадан суреттер көрсетіп, сұрақтар қою.
«T» кестесі бойынша жұмыс жасату.
1топ – «Do they exist?»
2 топ – «New animals»
“Who is faster?”
Choose the correct answer.
“Vocabulary bank”
Match the words with their definition.
Интербелсенді тақтадан суреттерді көру арқылы, сұрақтарға жауап беріп, сабақтың тақырыбын ашады.
What do you think these animals are?
2. Have you ever heard about crypto zoology?
Әр топ өздеріне берілген мә»тінді оқып, аударып плакатты Т қылып бөліп бір бөлігіне мәтіннің аудармасын ал екіншісі бөлігіне сол мәтінге қатысты тірек сөздерді жазады.
әр топ өзінің жұмыстарын дәлелдейді.
Әр топ берілген тест тапсырмаларын жылдам жауаптарын белгілейді
Сәйкестендіру арқылы сөздердің мағынасын табады.
Сыныптастарын критериалды бағалау.
Формативті бағалау
Сыныптастарын критерийалды бағалау.
Формативті бағалау
Бағалау парақшасы
Жеміс- жидектер түрлері
Маркерлер
А4 форматтағф парақтар
Бағалау парақшасы.
Сергіту сәті
3 мин
«Fruits» ойыны
Оқушылар жеміс атарын атап орын ауыстырады.
Ынталандыру
ІҮ кезең
Қорытынды
Рефлексия
3 мин
Жинақтау
True or false әдісі арқылы сабақты бекіту
Әр топ берілген тапсырманы «True or false» әдісі арқылы жаңа сабақты бекітеді.
Сыныптастарын критериалды бағалау.
Формативті бағалау
Бағалау парақшасы
Жеміс жидек түрлері
2 мин
Рефлексия
бүгінгі сабақ бойынша «Бес саусақ» әдісі арқылы өз ойларын жазады.
Түрлі - түсті парақтан қолдың суретін қиып ішіне өз ойларын жазады.
Түрлі түсті парақтар
2 мин
Не ұғындым? Не ұғынғым келеді? Не ұсынамын? Деген сұрақтарға жауап бергізіп, кері байланыс орнату.
Берілген сұрақтарға жауаптарын стикерлерге жазып рефлексия парағына жабыстырады.