kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Сабирова Мейрамгул Сатыбалдиновна

Нажмите, чтобы узнать подробности

Всемирная история 

От каждой исторических эпохи узнаем о событиях.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Сабирова Мейрамгул Сатыбалдиновна»

Бекітемін:

Сабақ жоспары.

Дүние жүзі тарихы.

Мұғалім: Сынып:«11а»

Апта

Күні:20.10.2017.

15-сабақ

Сабақ тақырыбы

Сабақтың

мақсаты:

Сілтеме


Күтілетін нәтижелер







Тапсырмалар



Дереккөздер мен жабдықтар

§1-8.Қайталау.

Дүние жүзі елдерінің саяси-экономикалық жағдайы мен төңкерістері туралы деректердің зерттеулерін талқылау,салыстыру,ой қорыту.


11-сынып .Дүние жүзі тарихы. Ә.Чүпеков. К.Қожаахметұлы. Ғаламтор wib сайттар

  • Тарихи деректер туралы егжей-тегжейлі түсінеді;

  • Ауызша,жазбаша деректер зерттеулерін талқылайды,салыстырады;

  • Тарихи дереккөздері туралы ой қорытады.





1-тапсырма.«Ыстық орындық»

2-тапсырма.Джигсо әдісі

3-тапсырма.Өрмекші торы.


Стикерлер,жіп,ноутбук,мултимедиа,смайликтер.


Сабақ бойынша мұғалімнің жазбалары.

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Ұйымдастыру кезеңі

Тренинг

«Жылы лебіз».Ықпалдастық ортаны қалыптастыра отырып,стикерлер арқылы топтарға бөлу.

Үй тапсырмасын сұрау.

«Ыстық орындық» әдісі әр топтан оқушыларды шығарып,үй тапсырмасын сұрау.

Жаңа сабақтың кезеңі

Джигсо әдісі бойынша әр топтан бөлінген тақырыптар бойынша оқушыларды бөліп,өзге топтарға тақырыпты түсіндіруге мүмкіндік жасау.

Сергіту сәті.

«Қара жорға» әуенімен би билеп,жаттығу жасауға уақыт бөледі.

Қорытынды кезеңі.

«Өрмекші торы» әдісі бойынша ортаға оқушыларды шеңбер құрып,тұрғыза отырып,бекіту сұрақтарын қоя отырып,сабақты қорытындылау.

Кері байланыс.

Тақтадағы смайликтер тұсына өз пікірлерін жазуды ұсыну.

Бағалау.

Бағалау парақшалары бойынша өзін,жұбын,тобын бағалап,қорытынды баға шығаруларына көңіл бөледі.

Үйге тапсырма.§8


Оқушылар «жылы лебіз» арқылы отырып,ынтымақтастық ортаны қалыптастырады.

Оқушылар стикер түстері арқылы топтарға бөлінеді.

Оқушылар «ыстық орындық» әдісі арқылы сұрақтар қойып,үй тапсырмасын талқылайды.



Джигсо әдісі арқылы әр топтың басшысы келесі топтарға барып,берілген тапсырмаларды талқылайды.

1топ-Тарихи деректер.

2топ-Ауызша деректер.

3-топ.Жазбаша деректер.


Сергіту жаттығуларын жасайды.




«Өрмекші торы» әдісі арқылы оқушылар шеңбер құра отырып,жаңа сабақтан алған ойларын қорытындылайды.




Оқушылар сабақтан алған әсерлерін стикерлерге жаза отырып,тақтада ілінген смайликтер тұсына іледі.








Оқушылар алдарына берілген бағалау парақшалары бойынша бірін-бірі,топтарын,өздерін,бағалап,қорытынды бағаны шығарады.






Д.ние жүзі елдері туралы зерттелген

тарихи деректер,ауызша,жазбаша деректер

туралы мағлұматтар жинақтап келу.




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Всемирная история

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 11 класс

Скачать
Сабирова Мейрамгул Сатыбалдиновна

Автор: Сабирова Мейрамгул Сатыбалдиновна

Дата: 03.06.2018

Номер свидетельства: 472032


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства